Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

vienos plaukai vilna, kitos siūlai prisiūti per skląstymą ir prikabinti užausiuose. paskui surištos kaselės.
O man kaip tik labai gražiai plaukučiai jūsų lėlytės.
Atsakyti
Na,as tai juos narsciau vos ne per visa galvos ploti,bet tada labai jau didele kupeta gavosi ax.gif bet narsciau ne po viena siula,o po 2-3,kad butu greiciau doh.gif kita karta reiks po viena.
Atsakyti
dar trys lėlės

user posted image

user posted image
Atsakyti
seniai cia bebuvau.... kiek cia graziu nuostabiu darbeliu! Megstu ranku ir sirdies darba smile.gif Artimiausiu metu ikelsiu ir savo darbeliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zidudu: 21 gruodžio 2013 - 14:19
naujausi mano

user posted image
Atsakyti
Gal galit kas paaiškinti, kaip nerti pagal tokį aprašymą:
1 ряд: 6 сбн в кольцо амигуруми
2 ряд: (1 сбн, 2 прибавки) х 2 раза (10)
3 ряд: 2 сбн, 2 прибавки, 3 сбн, 2 прибавки, 1 сбн (14)
4 ряд: 14сбн (14)
5 ряд: 3 сбн, 2 прибавки, 5 сбн, 2 прибавки, 2 сбн (18)
6 ряд: 18сбн (18)

Bandžiau ir kažkas ne taip gavosi. 1 eilė: 6 stulpeliai, o antros eilės jau nesuprantu, aš nėriau taip: 1 stulpelis, paskui į tą patį stulpelį dar 2 įnėriau papildomus, paskui vėl žemas stulpelis ir į tą pačią vietą dar 2 papildomi žemi, o paskui iki eilės galo mezgiau žemais, kad susidarytų 10 stulpelių. Ir taip visą laiką platinant padarydavau, kas parašyta, paskui likusį eilės galą nerdavau žemais. Galva išėjo deformuota, kaip Užgavėnių kaukė doh.gif biggrin.gif
labai patiko http://www.liveinter.../#post304262135
Gal kas nėrėt ir suprantat tokius aprašymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2013 12 21, 17:52)
Gal galit kas paaiškinti, kaip nerti pagal tokį aprašymą:
1 ряд: 6 сбн в кольцо амигуруми
2 ряд: (1 сбн, 2 прибавки) х 2 раза (10)
3 ряд: 2 сбн, 2 прибавки, 3 сбн, 2 прибавки, 1 сбн (14)
4 ряд: 14сбн (14)
5 ряд: 3 сбн, 2 прибавки, 5 сбн, 2 прибавки, 2 сбн (18)
6 ряд: 18сбн (18)

Bandžiau ir kažkas ne taip gavosi. 1 eilė: 6 stulpeliai, o antros eilės jau nesuprantu, aš nėriau taip: 1 stulpelis, paskui į tą patį stulpelį dar 2 įnėriau papildomus, paskui vėl žemas stulpelis ir į tą pačią vietą dar 2 papildomi žemi, o paskui iki eilės galo mezgiau žemais, kad susidarytų 10 stulpelių. Ir taip visą laiką platinant padarydavau, kas parašyta, paskui likusį eilės galą nerdavau žemais. Galva išėjo deformuota, kaip Užgavėnių kaukė  doh.gif  biggrin.gif
labai patiko http://www.liveinter.../#post304262135
Gal kas nėrėt ir suprantat tokius aprašymus 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


2 eile:
(1stuplelis, didinimas, didinimas) kartojam du kartus. Jei neaisku, pabandysiu kitaip parasyt smile.gif 1stulpelis, 2 stulpeliai i sekancia aki, 2stulpeliai i sekankcia aki, 1stulpelis, 2stupeliai i sekankcia aki, 2 stulpeliai i sekancia aki.

3 eile:
2 stulpeliai, didinam, didinam, 3 stulpeliai, didinam, didinam, 1 stulpelis

ir t.t.

2 прибавки reiskia kad didinam is eiles du kartus 4u.gif
Tikiuosi padejau smile.gif

Pati kuriu schemutes zaisliukams, tai moku ir kitu skaityti aprasymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2013 12 21, 19:51)

Tikiuosi padejau smile.gif


Labai dėkoju, tada dar pasitikslinu, ar 1 убавка, 13 сбн bus neriama taip: 2 žemi stulpeliai sunerti kartu, paskui 13 žemų st?
Ir pradedant nerti naują eilę kaip reikia daryti? Sujungus pasibaigusios eilės paskutinį ir pirmą stulpelius nerti 1 pynelės kilpą, t.y. pasikelti, ir tada naują eilę pagal raštą? Nerti moku, o va žaisliuko nesu nėrusi, man atrodo paprasčiau susitvarkyti su paltu nei su tokiu mažiuku reikalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2013 12 21, 21:25)
Labai dėkoju, tada dar pasitikslinu, ar 1 убавка, 13 сбн bus neriama taip: 2 žemi stulpeliai sunerti kartu, paskui 13 žemų st?
Ir pradedant nerti naują eilę kaip reikia daryti? Sujungus pasibaigusios eilės paskutinį ir pirmą stulpelius nerti 1 pynelės kilpą, t.y. pasikelti, ir tada naują eilę pagal raštą? Nerti moku, o va žaisliuko nesu nėrusi, man atrodo paprasčiau susitvarkyti su paltu nei su tokiu mažiuku reikalu smile.gif

Teisingai supratot kur tikslinotes smile.gif
Bent jau as nesujungineju pirmo ir paskutinio stulpelio eilutese, kai neriama zemais stulpeliais.
Atsakyti
Sveikutes, labai mieli Jusu zaisliukai, as ir neriu zaisliukus, pabandysiu pasirodyti, tik nezinau kaip cia iseis ikelti foto, nes dar nesu nei karto kelus smile.gif tai nepykit, jei nesigaus smile.gif
user posted image

Katinukas Tomas smile.gif
Atsakyti
labai gražutis katinukas Tomas
Atsakyti
QUOTE(deivuke @ 2014 01 12, 13:01)




fainuols katinukas thumbup.gif
Atsakyti