Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

Vaikiška apyrankė ax.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nijolevar @ 2010 03 19, 09:10)
Regis radau kazka zinoma kas supranta rusiskai rolleyes.gif
user posted image

user posted image

user posted image



gal kas turite lietuviska sito kiskucio aprasyma?labai jo noreciau,bet nesuprantu,o vertejas neisvercia tinkamai.
prasau,pagelbekit 4u.gif
Atsakyti
Terra, sauni ideja! Labai patiko suniuko snukelis smile.gif

O cia mano nenauji-nauji darbai, tiksliau, dalis ju
user posted image

Atsakyti
Ačiū tati 4u.gif Man tavieji darbai nerealūs wub.gif Nu jau tie keksiukai tokie tikroviški, kad net norisi jų paragauti biggrin.gif O apie braškes tai aš jau iš viso geriau patylėsiu biggrin.gif
Atsakyti
tati, thumbup.gif darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2012 03 01, 20:12)
Vaikiška apyrankė ax.gif


o man ši apyrankė nepavyko ax.gif turbūt per storus siūlus parinkau, tai gavosi žaisliukas vyrui, nes jo svajonių šuo taksas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
va stai ir mano pirmas zaisliukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Audrikė @ 2012 03 07, 22:53)
va stai ir mano pirmas zaisliukas

labai jau fainas darbelis, ispudingai atrodo. saunuole Jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(asarele54 @ 2012 03 02, 17:12)
gal kas turite lietuviska sito kiskucio aprasyma?labai jo noreciau,bet nesuprantu,o vertejas neisvercia tinkamai.
prasau,pagelbekit 4u.gif

lietuvisko aprasymo ir man labai reikia.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Oi, koks šaunus makvynas wub.gif

Ateinu prašyt patarimo. Noriu padaryti štai tokį veikėją:
user posted image

Problema, kad užtrauktukas turi būti tikras ir turi atsisegti, tada kyla klausimas, jei nersiu pirmyn atgal, tam kad gautųsi skylė vidury, tada gausis viena eilė gera, kita bloga ir matysis, kad jos skiriasi. Nebent kiekvienoj eilėj nutraukinėt siūlą g.gif Ką tokiu atveju darot, kai reikia pirmyn atgal nerti, o ne apvaliai?
Kaip manot, galbūt būtų paprasčiau megztą daryti? Nors su vąšeliu aš daugiau darugauju, nei su virbalais. Labai ačiū, jei kas padės 4u.gif
Atsakyti
Terra, Mamule13 4u.gif aciu smile.gif

Audrike, nieko sau pirmasis darbelis bigsmile.gif visas didelis darbas thumbup.gif

werde, as nerciau du "bliudelius", per nugara eitu tu bliudeliu sujungimas, o priekyje liktu tik uztrauktuka prisiuti. Tikiuosi supratot, ka turiu omeny unsure.gif

--

Rodaus su savo "kuryba" - briuselio grifonai

user posted image

user posted image

user posted image

Stinky is Mumiu troliu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 08 kovo 2012 - 13:12
Tati, tu nereali thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif truksta zodziu, kokias grozybes kuria tavo rankos wub.gif
Atsakyti
prasau jusu pagalbos, gal galetumete to pazymeto fragmentuko schemute mestelti, kas turite
user posted image
Atsakyti