Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių ir vaisių džiovinimas

user posted image
gal kas turit tokia zelmer 1001 ar 1002?

kokie pagrindiniai kriterijai perkant dziovykle?
kiek skaiciau tai supratau ,kad butu galingesne apie 400 w, o i ka dar reiktu atkreiptii demesi?
Atsakyti
QUOTE(Akakankt @ 2013 06 19, 20:29)
user posted image
gal kas turit tokia zelmer 1001 ar 1002?

kokie pagrindiniai kriterijai perkant dziovykle?
kiek skaiciau tai supratau ,kad butu galingesne apie 400 w, o i ka dar reiktu atkreiptii demesi?

Esminis tai tikslus skaitmeninis temp. Reguliavimas, oro srautas filtruojamas per filtra. Siandien maciau betoj yra gera kaina Lequip dziovykle
Atsakyti
renkuosi ir aš džiovintuvą, skaitinėju atsiliepimus, gal kas turit rotor
: http://www.zagiena.lt/67 kaip ji? dar žiūriu į http://pigu.lt/techn...1002?id=3650288 ką manot? ieškau galingesnės, nelabai yra, daugiausia visos 250-300w, užtenka tiek? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 01 liepos 2013 - 22:01
QUOTE(Kristiniux @ 2013 07 01, 21:40)
renkuosi ir aš džiovintuvą, skaitinėju atsiliepimus, gal kas turit rotor:http://www.zagiena.lt/67 kaip ji? ieškau galingesnės, nelabai yra, daugiausia visos 250-300w, užtenka tiek? g.gif

Lequip yra 530 w su skaitmeniniu temp. Reguliavimu ir mikrofiltru. Pagaminta korejoj , aisku ir kaina apie 600lt.
Atsakyti
Renkuosi ir as dziovykle, is jusu pasisakymu supratau, kad reikia galingesnes, bet norejau paklausti kuria geriau pirkti su 5 padeklais ar su 9?. As galvoju apie 5 padeklu, bet kiek i juos telpa neisivaizduoju, jei dziovinate pomidorus kiek ju sudedate i dziovykle? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 23, 18:11)
Renkuosi ir as dziovykle, is jusu pasisakymu supratau, kad reikia galingesnes, bet norejau paklausti kuria geriau pirkti su 5 padeklais ar su 9?. As galvoju apie 5 padeklu, bet kiek i juos telpa neisivaizduoju, jei dziovinate pomidorus kiek ju sudedate i dziovykle? 4u.gif


as sau imciau 5-iu, nes pernai kai dziovinau obuolius, galvojau sutaupysiu laiko ir ant vienos dziovykles sudejau 10 padeklu, tai pirmas padeklas jau buvo izdziuves o pats virsutinis toks kaip is pat radziu, dar net nedziovintas, tai teko traukti antra dziovykle, ir sudeti padekliukus po 5-is

del pomidoru nepatarsiu, nesu ju dziovinus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 09 28, 09:38)
o kur laikote pvz isdziovintus obuolius? noriu susidziovinti antaniniu obuoliu bet man jie sukandys, mat pas mus kandziu yra. ar isdziovinus ir suberus i plastikini inda jie neprades susti? jei bus nepakankamai sudziovinti? na ir siaip, kur juos laikot? mat pas mus namie ir dregnoka. mano mociute tai laikydavo medziaginiame maisiuke, bet mano atveju tai netinka



Pas mus namie ta pati problema, maistines kandys. Jei tik kas nesandariai supilta, tai tuoj tos zarazos lizdų prisidaro, kirmeliu priperi doh.gif o jei sudėjus į sandarius indus, pradės pelyti jei ilgesni laiką neatidarysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 31 liepos 2013 - 20:06
QUOTE(varnikė @ 2013 07 31, 21:04)
Pas mus namie ta pati problema, maistines kandys. Jei tik kas nesandariai supilta, tai tuoj tos zarazos lizdų prisidaro, kirmeliu priperi  doh.gif o jei sudėjus į sandarius indus, pradės  pelyti jei ilgesni laiką neatidarysi.

As ir grybus, ir obuolius laikau stiklainiuose 4u.gif
Atsakyti
kaip agurkus dziovinat? kaip obuolius, supjaustot griezineliais ir i dziovykle, o ka paskui su jais daryt? kaip kazkas rase valgyt kaip traskucius, ar dar kazkur panaudoti galima, nes turiu tiek agurku, kad jau nezinau, ka su jais daryti doh.gif (nes ir raugiau, ir konservavavau, ir iv. salotu pridariau, tuoj neturesiu kur deti kitu darzoviu ir uogieniu)
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 23, 18:11)
Renkuosi ir as dziovykle, is jusu pasisakymu supratau, kad reikia galingesnes, bet norejau paklausti kuria geriau pirkti su 5 padeklais ar su 9?. As galvoju apie 5 padeklu, bet kiek i juos telpa neisivaizduoju, jei dziovinate pomidorus kiek ju sudedate i dziovykle? 4u.gif


Su 9 padėklais man, pvz., geriau, daugiau vienu kartu džiovinti galima, tik apatiniai sluoksniai visada džiūsta greičiau (aš padėklus kaitalioju porą kartų). Galu gale, juk galima ir mažiau padėklų prikrauti, o prikrauti daug nereikėtų iš vis. Geriausia nei ant 5, nei ant 9 nekrauti daug, o kad tarpai tarp turinio ant padėklų būtų.

Mes turime paprasčiausią, vadinasi Karina (čekiška, atrodo), su 9 padėklais. Naudoju ne vienerius metus, labai patenkinta, instrukcijos su techninėmis duomenimis nerandu, bet ji tikrai paprasčiausia be jokios elektronikos, su dviem džiovinimo režimais. Galėtų veikti tyliau, bet netruko. Labai panaši į šitą:
http://www.zagiena.lt/67

Pomidorų ir agurkų džiovinti nebandžiau, bet panašu, kad tokioms sultingoms daržovėms džiovyklos reikėtų kuo galingesnės ir su visokiomis funkcijomis, bet man ir be ypatingų funkcijų gerai. O saugau išdžiovintus produktus popieriniuose maišeliuose, susegtuose sąvaržėlėmis. Žolių džiovintuve nedžiovinu, nes džiūsta puikiai ir saldainių tuščiose dėžutėse su neaukštais kraštais. Džiovinu dažniausia grybus (voveraitės labai greitai džiūsta) ir obuolius (obuolius nulupu ir plonai supjaustau).
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 08 10, 16:59)
kaip agurkus dziovinat? kaip obuolius, supjaustot griezineliais ir i dziovykle, o ka paskui su jais daryt? kaip kazkas rase valgyt kaip traskucius, ar dar kazkur panaudoti galima, nes turiu tiek agurku, kad jau nezinau, ka su jais daryti  doh.gif  (nes ir raugiau, ir konservavavau, ir iv. salotu pridariau, tuoj neturesiu kur deti kitu darzoviu ir uogieniu)

o kur jus naudosit dziovintus agurkus? g.gif Nemanau,kad as ju noreciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 08 10, 16:59)
kaip agurkus dziovinat? kaip obuolius, supjaustot griezineliais ir i dziovykle, o ka paskui su jais daryt? kaip kazkas rase valgyt kaip traskucius, ar dar kazkur panaudoti galima, nes turiu tiek agurku, kad jau nezinau, ka su jais daryti  doh.gif  (nes ir raugiau, ir konservavavau, ir iv. salotu pridariau, tuoj neturesiu kur deti kitu darzoviu ir uogieniu)


Pernai dziovinau, geriau jau saldykit - absoliuciai beskonis ir niekur nepanaudotinas produktas gavosi.
Atsakyti