Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*69 Namučiai...

QUOTE(Vessta @ 2012 02 22, 13:26)
jei Vaitkeviciute patiko, tai ir Buivydaite turetu patikti


Pritariu del Buivydaites. Visas jos knygas esu perskaiciusi thumbup.gif na, o po jos panasiai skaniai kramtos ir Maeve Binchy knygos wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena visoms skaitytojoms 4u.gif

Neradau kitos temos, kur galėčiau pasiklausti, kas mane domina, tad jei aš čia kaip iš dangaus iškritus, tai nepykit ir nukreipkit į tinkamą temą ax.gif

Ieškau vienos knygos ir niekaip neprisimenu nei kas autorius, nei pavadinimo, tik mintyse teliko ištrauka šiokia tokia... Knygoje rašė apie medžiojamą šerną, labai seną kuilį. Kaimo vyrai vis taikėsi sugauti žvėrį, tačiau anas buvęs toks gudrus, kad niekas neįstengė jo sumedžioti. Na ir ten pasakoja kaip per pelkes naktim klampodavo, kaip vis stengdavosi sugauti gudrumu tą šerną... Galbūt kuri skaitėte kažką panašaus? Jei neklystu, knygos autorius yra lietuvis vyras. Googlas visagalis man jau nebepadeda verysad.gif

O dabar taip - jei reikia prisirašyti šioje temoje, tai savaitgalį su malonumu perskaičiau Jane Austen "Protas ir jausmai" ir kibau į "Mansfieldo parkas". Pastaruoju metu įsikibau į romantiką. Artėjantis pavasaris gal paveikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 02 22, 14:36)

Norėjau paklausti, ar jūs dar gaunate iš AL pasiūlymų dėl knygų?
Ir tos, kurios rašo blog'us, ar gavote pasiūlymą dėl "100knygų" projekto?  g.gif

iš AL -ne. Iš projekto- taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2012 02 22, 16:46)
Iš projekto- taip  mirksiukas.gif

Sutikai? g.gif Kėlei kokias sąlygas jiems? Nes realiai net knygų jie neduos, rašysi nemokamai ir dėl reklamos
Atsakyti
QUOTE(Canaria @ 2012 02 22, 17:41)

Ieškau vienos knygos ir niekaip neprisimenu nei kas autorius, nei pavadinimo, tik mintyse teliko ištrauka šiokia tokia... Pastaruoju metu įsikibau į romantiką.

kažkur labai girdėta...bet negaliu atgaminti kieno g.gif
Atsakyti
QUOTE(Canaria @ 2012 02 22, 16:41)
Laba diena visoms skaitytojoms  4u.gif

Neradau kitos temos, kur galėčiau pasiklausti, kas mane domina, tad jei aš čia kaip iš dangaus iškritus, tai nepykit ir nukreipkit į tinkamą temą  ax.gif

Ieškau vienos knygos ir niekaip neprisimenu nei kas autorius, nei pavadinimo, tik mintyse teliko ištrauka šiokia tokia... Knygoje rašė apie medžiojamą šerną, labai seną kuilį. Kaimo vyrai vis taikėsi sugauti žvėrį, tačiau anas buvęs toks gudrus, kad niekas neįstengė jo sumedžioti. Na ir ten pasakoja kaip per pelkes naktim klampodavo, kaip vis stengdavosi sugauti gudrumu tą šerną... Galbūt kuri skaitėte kažką panašaus? Jei neklystu, knygos autorius yra lietuvis vyras. Googlas visagalis man jau nebepadeda  verysad.gif

O dabar taip - jei reikia prisirašyti šioje temoje, tai savaitgalį su malonumu perskaičiau Jane Austen "Protas ir jausmai" ir kibau į "Mansfieldo parkas". Pastaruoju metu įsikibau į romantiką. Artėjantis pavasaris gal paveikė  smile.gif


Man atrodo, kad čia E. Malūko knyga, ar ne "Moters kerštas" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 02 22, 13:36)

Norėjau paklausti, ar jūs dar gaunate iš AL pasiūlymų dėl knygų?
Ir tos, kurios rašo blog'us, ar gavote pasiūlymą dėl "100knygų" projekto?  g.gif




Iš AL nebegaunu smile.gif Ir iš "100knygų" negavau, matyt per mažai rašau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Canaria @ 2012 02 22, 16:41)
Laba diena visoms skaitytojoms  4u.gif

Neradau kitos temos, kur galėčiau pasiklausti, kas mane domina, tad jei aš čia kaip iš dangaus iškritus, tai nepykit ir nukreipkit į tinkamą temą  ax.gif

Ieškau vienos knygos ir niekaip neprisimenu nei kas autorius, nei pavadinimo, tik mintyse teliko ištrauka šiokia tokia... Knygoje rašė apie medžiojamą šerną, labai seną kuilį. Kaimo vyrai vis taikėsi sugauti žvėrį, tačiau anas buvęs toks gudrus, kad niekas neįstengė jo sumedžioti. Na ir ten pasakoja kaip per pelkes naktim klampodavo, kaip vis stengdavosi sugauti gudrumu tą šerną... Galbūt kuri skaitėte kažką panašaus? Jei neklystu, knygos autorius yra lietuvis vyras. Googlas visagalis man jau nebepadeda  verysad.gif



Malūkas čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukis_miau @ 2012 02 22, 20:41)
Man atrodo, kad čia E. Malūko knyga, ar ne "Moters kerštas"  g.gif


gal Malūko "Kraujo skonis" ?
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 02 22, 18:08)
Sutikai?  g.gif  Kėlei kokias sąlygas jiems? Nes realiai net knygų jie neduos, rašysi nemokamai ir dėl reklamos

ne, nekėliau jokių sąlygų, tik šio bei to pasiklausinėjau. Kadangi keletą knygų esu perskaičiusi seniau, nuorodas jiems jau nusiunčiau, dabar belieka sulaukti to puslapio ir žiūrėti, kaip viskas realiai atrodys. Aišku, gali bandyti prašyti kokių reikalavimų ar pasiklausinėti daugiau, bet kadangi projektas dar visiškai naujutėlis, tai jie ir patys tiksliai nežino, kaip ateity viskas bus smile.gif

Kiek supratau, nedės tinklaraščio nuorodos, tik nukopijuos tekstą ir parašys mano vardą, tai reklama tokia gan sąlyginė.
Bent jau ateinančius kelis mėnesius susiplanuoti skaitymą taip, kad nors viena dvi knygos perskaitytos per mėnesį būtų būtent iš to sąrašo, tikrai nežadu (nors viena kita knyga yra planuose), atsiliepimų specialiai kažkokių ypatingų nekursiu, o nusiųsti nuorodą juk nėra sunku, tai ir sutikau dalyvauti. Nes, jei būtų iš jų pusės kažkokie reikalavimai, tikrai būčiau atsisakiusi.

Jei yra noro, dalyvauk. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2012 02 22, 21:30)

Jei yra noro, dalyvauk.  mirksiukas.gif


Aš jau parašiau, kad sutinku, bet su sąlyga, kad bus parašytos mano autorinės teisės bei nuoroda į blog'ą ax.gif

Kalbėjau dar su keliom knygėm, kurios dalyvavo AL projekte, tai sakė irgi nebegauna laiškų. galėtų bent pranešti tada, kad baigėsi projektas ar vėliau bus kas, ar ne.
Atsakyti
Ačiū visoms padėjusioms 4u.gif Berods tikrai Malūkas smile.gif
Atsakyti