Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*69 Namučiai...

atsiprasau uz offtopic
bet jei kas galit pasiulyti 2 pakvietimus ar bilietus perpirkti,brukstelkit i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 24 vasario 2012 - 17:53
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2012 02 24, 18:04)
Šiek tiek į temą ir nelabai ax.gif Ką tik pažiūrėjau filmą The Help sukurtą pagal knygą "Pagalba". Nugi puikus filmas,

drinks_cheers.gif man filmas labai patiko. Jei ne jis, matyt knyga nebūčiau net ir susidomėjusi (tiesa, jos dar neskaičiau ir nesu pasiėmusi)
Atsakyti
Tiek to biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Night_: 24 vasario 2012 - 19:45
QUOTE(Creed @ 2012 02 24, 08:29)
biggrin.gif

pardavinesiu,pranesiu,kai perskaitysiu mirksiukas.gif



thumbup.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 02 22, 14:36)
Vakar gavau dovanų iš "Metodika" leidyklos, A. de Botton "Apie meilę". Pradėjau skaityti, tai kolkas pagrindinis herojus šiek tiek nervina  unsure.gif Darbe skaitau "Konservų gatvė", bet nelabai patinka, net galvoju, ar užbaigti  blush2.gif

Gal kartais parduosi "Apie meilę"? Aš jos labai noriu (nors net nežinau, apie ką, bet man labai patiko kita jo knyga smile.gif ). Ir gaila, kad tau "Konservų gatvė" nepatinka. Man ji taip smagiai susiskaitė.

QUOTE(Dorifore @ 2012 02 23, 16:22)
Beje, per KM atsiimsiu Vagos knygyno dovanų kuponus už 1300lt  blink.gif  Įsivaziduojat, kiek knygų išeis  biggrin.gif

swoon.gif
QUOTE(Rasma @ 2012 02 24, 08:15)
Knygų parnešiau pilnus 6 maišus ax.gif doh.gif Pasiėmiau 700 Lt, tai sustojau išleidusi "tik" 500..bet dar jaučiu trūkumą ir jaučiu šeštadienį pabaigsiu ir likusius resursus doh.gif Oi, liga...


Dar kartą swoon.gif

John Banville "Parodymų knyga". Tai vienas ištisas monologas vyro, sėdinčio kalėjime ir laukiančio teismo už padarytą nusikaltimą, kuriame jis pasakoja, kaip ir kokiomis aplinkybėmis viskas atsitiko bei šiek tiek užklysta į savo praeitį. Knyga parašyta gerai, vietomis buvo labai įdomu, bet vietomis ir šiek tiek nuobodu. Nors anotacijoje ji lyginama su Nabokovo "Lolita", man ji labiau "giminiuojasi" su Kamiu "Svetimu".

Andrea Schacht "Dievų gėrimas". Romano veiksmas vyksta 19a. pirmoje pusėje, daugiausia Prūsijoje, taip pat Anglijoje, Airijoje ir dar keliose vietose. Pasakojama apie grupelę skirtingų žmonių, kurių keliai anksčiau ar vėliau susikerta. Visus juos taip pat jungia tuo metu dar visai naujas dalykas- egzotiškoji kakava. Jos "dieviškas" kvapas eina per visą romaną- tiesą sakant, tai antra knyga po "Ledinukų batelių", kurioje man taip įtikinamai skaniai aprašomas šokoladas (tik šioje labiau skystu pavidalu). Ir iš viso, man ši knyga pasirodė toks Joanne Harris ir Allende mišinys- savotiška "skani" pasakaitė apie stiprius ir spalvingus žmones, įdomi, tačiau ne per daug rimta.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As visgi nesusilaikiau ir dar papildziau savo knygu muges laimiki doh.gif blush2.gif
S.Hastings "As,karaliene"
K.Dorn "Milonga"
P.Durst-Benninh "Geliu pranasystes"
ir dar vaikui 4 knygos bigsmile.gif

Dabar sedziu ir galvoju nuo ko pradeti g.gif manau,kad gal nuo Cabanas "Tukstantmecio sapnas" labai jau vilioja senoves Egiptas,siu dienu Ispanija ir visokios paslaptys bigsmile.gif
Atsakyti
Man neskaitadieniai,niekas nekabina...tik žurnalus skaitau.Va beskaitydama straipsnį,užsimaniau paskaityt "Knyga apie San Mikelę" ,gal dabar patiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 02 24, 15:54)
pasakok, ką pirkai  bigsmile.gif ir kaip panešei hihihi.gif

aš šiemet internetu pasimuginau - kelionių vadovą Lenkija nusipirkau  ax.gif

Ant rankų mėlynės kaip nuo antrankių cool.gif Atrodo ne tiek ir daug tų knygų, bet kitądien pabudau kaip sudaužyta, visą kūną skauda..o ypač rankų raumenis, kojos ištinę nuo vaikščiojimo blink.gif doh.gif MBD tai iškart po mugės pasakė "ale tu ir atrodai, kaip po bulviakasio" biggrin.gif

Pirkau:
A. Nin "Paukšteliai"
P. Durst-Benning „Gėlių pranašystės“
N.Barreau "Mane rasi pasaulio krašte"
N. Abi-Ezzi "Mergaitė iš dulkių"
E.Radzinskis "Galantiškojo amžiaus žūtis"
M.Barbery ,,Ežio elegancija“
D. Keyes „Gėlės Aldžernonui“
E. Wharton "Nekaltybės amžius"
E.Walz "Popiežių valdovė"
S.Oksanen "Valymas"
S. Oksanen "Stalino karvės"
J. Wiseman "Išlikimo vadovas"
P. McLain "Paryžiaus žmona"
C. P. Estes knyga „Bėgančios su vilkais“
N. Pellegrino „Kiara“
K.Said "Ali ir Nino"
Bendraautorių "Nuo ančiuko iki gulbės" dukrai

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2012 02 25, 19:29)
Ant rankų mėlynės kaip nuo antrankių cool.gif Atrodo ne tiek ir daug tų knygų, bet kitądien pabudau kaip sudaužyta, visą kūną skauda..o ypač rankų raumenis, kojos ištinę nuo vaikščiojimo blink.gif  doh.gif MBD tai iškart po mugės pasakė "ale tu ir atrodai, kaip po bulviakasio" biggrin.gif

Kam tokios aukos?.. Dėl knygų, kurios po mugės ar leidyklose dar geresnėm kainom parduodamos?

Aš nusipirkau keturias, 3 iš jų neplanuoti pirkiniai. Vieną - David Foenkinos "Ištikus laimei"- nusipirkau po labai smagaus susitikimo su autorium, tokiu tipišku prancūzu, kuris atrodo moody ir pasipūtęs, bet pasižymi gan aštriu sąmoju. Žodžiu, susidomėjau, ką jis rašo smile.gif.
Į renginius irgi atsitikitinai ėjau - mačiau kroatų rašytoją ir muzikantą Mate Matišic, dabar žinau kaip sulaukę 45 atrodo paauglystės pop žvaigždės / narkomanai / gatvių piliečiai / jaunimo ikonos, kurie 20-ies ėmė ir pergalvojo savo gyvenimą biggrin.gif.
10 minučių ištvėriau labai pretenzingam renginy kur RoRa skaitė poeziją džiazo ir videoinstaliacijos fone ir nuėjau pažiūrėt į Yasmina Khadra - alžyro rašytoją, pasižymintį lozunginėm / stereotipinėm pažiūrom į arabų kraštus. Coetzee mano kad jis - "vienas didžiausių šių dienų rašytojų", bet man nekilo noras tuo įsitikinti. Bent kol kas.

Kiti mano pirkiniai - Gerulaičio "Pavėsinėje su Vagneriu" (šitą vienintelę buvau suplanavus), Eric Walz "Popiežių valdovė" (forumo įtaka smile.gif) ir George R.R. Martin "Clash of Kings" - su šia jaučiuosi "prispjaudžius į vandenį", iš pradžių zyziau kaip man nepatinka tas serialas, "Sostų karai", bet vis tiek žiūrėjau, na ir prisižiūrėjau - dabar laukti nebegalima, reikia sužinoti kaip ten toliau bus biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caralaite: 26 vasario 2012 - 12:11
as tai esu tik vienakart mugej buvus ir tikrai daugiau neisiu, tie stumdymaisi, minia, negali prieit kur nori laisvai, zodziu brrrrrr smile.gif
Atsakyti
Aš tai tiesiog nėjau. Neatsigavau dar po pirmos darbo savaitės, pailsėt labiau apsimokėjo.
O šiaip pasipasakokit kitos, ką prisipirkot, ką matėt, ką girdėjot, vis tiek įdomu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2012 02 26, 14:34)
as tai esu tik vienakart mugej buvus ir tikrai daugiau neisiu, tie stumdymaisi, minia, negali prieit kur nori laisvai, zodziu brrrrrr smile.gif

aha,manęs irgi netraukia ta grūstis...be to ,knygą galima ir pigiau nusipirkti.Man knyga prabanga yra, kad šimtus joms išleist rolleyes.gif nors kam leidžia kišenė,ko nepirkt smile.gif
Atsakyti