Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Sena tema


Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais
Papildyta:
Informacija

Lietuvių kalba:
Kaip susitvarkyti drabužinę
Bazinis garderobas

Anglų kalba:
Puslapis
Puslapis
Vasaros spalvų derinimas
Spalvų derinimas
Apie kapsules
Kaip susitvarkyti garderoba
Žiemos tipas

Rusų kalba:
Kapsulės metodas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas rudeniui
Kaip pakeisti savo spintos turinį 1
Kaip pakeisti savo spintos turinį 2
Straipsnis
Baziniai daiktai rudeniui
Apie spalvas
Spalvų tipai
Spalvų tipai
Žiemos tipas
Žiemos tipas
Pavasario tipas
Rudens tipas
Vasaros tipas
Testas tipui nustatyti
Testas tipui nustatyti
Kaip pasiruošti rudeniui
Bazinis garderobas
Straipsnis
Straipsnis
Apie spalvas
Baziniai garderobai pagal stilius
Paletės

Bendrai:
Visi keturi metų laikai

Vasaros:
Vasaros paletės
Paletė
Paletė
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Rudens:
Paletė
user posted image
user posted image

Žiemos:
Paletė
user posted image

Pavasario:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 01 11, 11:05)
groovy man atrodo Beyonce visai galimas daiktas kriaušė/varpelis kad yra... 


Na del kriauses potipio nezinau, bet man tokios figuros moteris gali atrodyti graziai, gundanciai, zaviai smile.gif ir gal kuo maziau bando "labai slepti", tuo geriau atrodo. Cia visiskai nereiskia, kad reikia pabrezti sedimaja, bet turbut yra dalyku/bruozu, kuriu nepakeisi ir pilnai nenuslepsi, reikia juos priimti ir atrasti savo stiliu ax.gif ir galima oj kaip gerai atrodyti su tokiom sultingai gundanciom formom ax.gif

QUOTE(Loxxy @ 2012 01 11, 11:10)
Oi man kerzai vis dar patinka, nuo tada kai buvo 14  biggrin.gif Tik dabar jie guli spintoje ir laukia savo sanso - t.y. kelioniu per kurias megstam aktyvu laika, uzsiropsti ant vieno kito kalno, iveikti viena kita desimti km pesciuju apzvalgos takais. Bet jie jau senai tarnauja hobiui, o ne kaip tada kai buvo 14 - ivaidzio kurimui  smile.gif

biggrin.gif as tai nesioju ir siaip laisvalaikiu, na nzn - po pardes, pasivaiksciojimams prie juros, man grazu ir dusiai artima rolleyes.gif .
Beje Sunray - nemanau, kad vaikai su kerzais nedera biggrin.gif

Dontstop - aciu uz tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 11 sausio 2012 - 11:24
Greit kažkaip į naują temą mes čia ax.gif 4u.gif

donstop manau mane galim prie nerodžiusių priskirt blush2.gif , kiek pamenu tai tik rankinę rodžiau forume. Bendrai tai man labai gėda pasirodyt su savo garderobu, nes viskas man ten nedera, arba kažko trūksta, arba šiaip ne visiškai patinka... sunku man.
Ant manęs kažkaip dar dar tie rūbai, o pavieniai išvis tokia savotiška kokofonija. Tai vis kaupiu drąsą biggrin.gif

shana bionce - kriaušė tikrai, bet jei jau skirstyt kriaušes, tai matyt varpelis. Ir va nekompleksuoja motera visai, su miniakais varo ir vargo nemato. Tiesa gorsetų ir pakeliančių sėdmenis kelnaičių nevengia.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 01 11, 10:29)
Man prie tokiu batu tikru balta pukuota su ausim biggrin.gif
user posted image

Mano tokia pilka, iš vargšo triušiuko verysad.gif Tik šiemet neteko padėvėti.

QUOTE(vilmuke3 @ 2012 01 11, 10:49)
man tai ji lyg ir tinka prie batu g.gif

Labai mirksiukas.gif

QUOTE(bytte @ 2012 01 11, 11:05)
groovy man atrodo Beyonce visai galimas daiktas kriaušė/varpelis kad yra...  Pati asmeniškai pastebėjau kad kriaušyčių didžiausia problema jai ima kūprintis, o kažkodėl jos dažnai tai daryti mėgsta. Visai kitas vaizdas pasitempusi kriaušytė ir susileidus... tada tikrai tokia suvarvėjus į apačią atrodo. Aš su tuo labai kovoju, net korekcines petnešas turiu, bet matyt be pratimų stiprinančių nugaros raumenis nieko nebus.

Na taip, šiek tiek jo, tik jinai daugiau pasportavusi, ir jojiko kelnės mažesnės. bet aš ir taisalioju šią problemą šiek tiek smile.gif
O dėl kūprinimosi, kokia tiesa bigsmile.gif Net nebūčiau pagalvojusi, kad čia kriaušytėms doh.gif Kai mažiau kūprinuosi, krūtinė išryškėja, ir vos ne smėlio laikrodis išeina biggrin.gif Bet kaip visą laiką prisiverst? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 11 sausio 2012 - 11:40
QUOTE(melynesne @ 2012 01 11, 12:05)


dontstop, skaičiau visas temas. Tiek daug nemačiau net ir "nebematomų". Pati paminėjot, kelia su veidais iš ten daug kas ir matosi, kai kelia į albumą  4u.gif  o man čia žaidimas su tais albumais atrodo išskyrus, kai keliama veidas dėl tipo.[/color]


Aš atskyriau, kurios rodėsi tik albume - jos tik kelios. Ir kurios viešai forume - jų didžiausia dauguma. Bet aš tuom nenoriu pasakyti, kad būtinai ir jūs turit tuoj pat įdėti savo nuotraukų. Tik sutinku su Femme, kad jūsų pasisakymai nebus priimami rimtai ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 01 11, 11:38)

donstop manau mane galim prie nerodžiusių priskirt  blush2.gif , kiek pamenu tai tik rankinę rodžiau forume.

shana bionce - kriaušė tikrai, bet jei jau skirstyt kriaušes, tai matyt varpelis. Ir va nekompleksuoja motera visai, su miniakais varo ir vargo nemato. Tiesa gorsetų ir pakeliančių sėdmenis kelnaičių nevengia.

Jei leisite noreciau pakomentuoti toki dalyka - tu nors rodai mazai, labai daug prisideti giliom teorinem ziniom, kurias tikrai ne kiekviena musu turim. Tavo atsakymai buna issamus, paruosti, pateikiama daug medziagos, matosi, kad zmogus apmaste, surinko kazkokia informacija su paaiskinimais, pavyzdziais. Uz tai pagarba, nes tai uzima laiko, tai nera vien pakomentuoti patinka/nepatinka 4u.gif Ir tuo manau prisidedi prie daugumos musu lavinimo sitoj temoj 4u.gif

Na aisku Beoncei cia kaip vizitine, kaip ir Kardashian biggrin.gif cia savotiskas biznis ir kartais gal perlenkiama, bet ir atskleidziama, kad su formos galima atrodyti liuks ir gal kazkiek su laiku nuslops tas manekeniu kultas... g.gif

QUOTE(groovy @ 2012 01 11, 11:39)
Kai mažiau kūprinuosi, krūtinė išryškėja, ir vos ne smėlio laikrodis išeina biggrin.gif Bet kaip visą laiką prisiverst? doh.gif

Va matai bigsmile.gif Bytte kazka sake apie nugaros raumenu treniravima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 01 11, 11:46)
Va matai bigsmile.gif Bytte kazka sake apie nugaros raumenu treniravima g.gif

Tai jo, jau kokia 20 masažų ir 15 treniruočių praėjau, ir dar tęsiu biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz tema 4u.gif
Inventorizavau spinta - baigiu sudeliot savo pavasarine kapsule (bordo, melyna ir pilka) - beliko pora daikteliu prijungti ax.gif
user posted image
nors juoda ne mano spalva, bet kazko panasaus noreciau i darba blush2.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 11 sausio 2012 - 12:46
QUOTE(sunray @ 2012 01 11, 12:34)
aciu uz tema 4u.gif


Sprandui nekelia rizikos tokios spilkos biggrin.gif ?

Pirmame noretusiu batuku ne juodu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 01 11, 13:55)
Sprandui nekelia rizikos tokios spilkos biggrin.gif ?

Pirmame noretusiu batuku ne juodu blush2.gif

nu kas tas sprandas, kai vyrai nuo spilku ir makiazo sniurais paskui eina rolleyes.gif biggrin.gif
Jei rimtai, tai reikia atsirinkti kelti, tada kulnas isvis nesijaucia, bent man smile.gif
Batai nebus juodi, neperku juodu (taipogi ir apatiniu juodu) jau keli metai... Darbe man turi buti kulniukas, lygiu darbe nenesioju, namuose beveik visad lygiais, paskui vaikus su kulniukais neprilakstau, o ir uz rankos paimt nepatogu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 11 sausio 2012 - 13:05
QUOTE(sunray @ 2012 01 11, 13:00)
nu kas tas sprandas, kai vyrai nuo spilku ir makiazo sniurais paskui eina rolleyes.gif  biggrin.gif
Jei rimtai, tai reikia atsirinkti kelti, tada kulnas isvis nesijaucia, bent man  smile.gif
Batai nebus juodi, neperku juodu (taipogi ir apatiniu juodu) jau keli metai... Darbe man turi buti kulniukas, lygiu darbe nenesioju, namuose beveik visad lygiais, paskui vaikus su kulniukais neprilakstau, o ir uz rankos paimt nepatogu smile.gif

As irgi dabar tik su kulnais, ir nemazais, bet sitas jau man toks ispudingas. Juolab as kartais vistiek palakstau, nors ir netoli atrodo kur, aplinkui, bet vistiek ne tik kabinete sedziu g.gif ir dar pas mus centre tokie "grazus" saligatviai, plyteles su rastais/nelygios doh.gif
Logiska - viena kapsule, kad vyrai is paskos lakstytu, o kita - lakstyti paskui vaikus biggrin.gif Viskas gerai suplanuota thumbup.gif
Atsakyti
och buvau demaskuota lotuliukas.gif
Nezinau, tokiais kaip koliaze turbut nepaeiciau, geriausia man kai kulnas 8.5, tada idealu ir patogu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 11 sausio 2012 - 13:18