Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Renkames geriausius variantus,gerinam patarimais savo poilsi arabu salyje smile.gif
sena tema
http://www.supermama...?...788706&st=0
Papildyta:
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Papildyta:
Leidau sau sukurti tema,nes labai laukiu Jusu pasisakymu apie minetus viezbucius.praeitoje temoje klausiau,ka manote,kas buvot ,apie Coral Sea Resort arba Coral Vilage?viesbuciai yra vienas salia kito.dekui labai.jau gal ryt uzsisakysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 11 sausio 2012 - 15:49
Gal kažkas taip pat turi atsiliepimų apie Hilton long beach hurgada? smile.gif rašiau keliems, kurie planavo ten važiuoti, bet jų skrydį praėjusiais metais atšaukė dėl neramumų, tai informacijos ir negavau rolleyes.gif taip pat, gal kažkas iš jūsų skrenda sausio 29 per Rygą? ar šiaip yra tekę skristi per Rygą? 4u.gif ačiū už atsakymus!
Atsakyti
QUOTE(insanity @ 2012 01 11, 21:01)
Gal kažkas taip pat turi atsiliepimų apie Hilton long beach hurgada?  smile.gif  rašiau keliems, kurie planavo ten važiuoti, bet jų skrydį praėjusiais metais atšaukė dėl neramumų, tai informacijos ir negavau  rolleyes.gif  taip pat, gal kažkas iš jūsų skrenda sausio 29 per Rygą? ar šiaip yra tekę skristi per Rygą?  4u.gif  ačiū už atsakymus!

Aš šiemet skridau į Šarmą per Rygą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 01 11, 21:32)
Aš šiemet skridau į Šarmą per Rygą 4u.gif


ir kaip - jokių problemų? smile.gif nueini oro uoste, pasiprašai vizos į pasą ir lauki lėktuvo, o egipte sėdi su visais į autobusą ir tave nuveža į viešbutį? biggrin.gif
tiesa, man čia taip įdomu pasidarė.. kiek pamenu iš visų savo ankstesnių kelionių per agentūras, kad viešbuty gidė susirenka pasus ir eina užregistruot žmones į recepšiną. o kaip tada su tais doleriais- pakištukais daryt, jei nori geresnio kambario? smile.gif išvis nežinau, duot ar ne.. viešbučio teritorija didžiulė, sako jei nukiš į kampą- tai nefaina.. bet gal surizikuot ir jei labai jau nepatiks eit bandyt pasikeist? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(insanity @ 2012 01 11, 20:01)
Gal kažkas taip pat turi atsiliepimų apie Hilton long beach hurgada?  smile.gif 


mes per kaledas buvom siam viesbutyje smile.gif svo ispudzius parasiau grizus,paieskok praeitoje temoje smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mes ir ruošiamės atostogoms. Gal kas nors buvote su vaikais 'ALBATROS JUNGLE AQUA PARK" Hurgadoje


Labai laukiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(insanity @ 2012 01 11, 22:04)
ir kaip - jokių problemų?  smile.gif  nueini oro uoste, pasiprašai vizos į pasą ir lauki lėktuvo, o egipte sėdi su visais į autobusą ir tave nuveža į viešbutį? biggrin.gif 


Mes pernai skridom per Ryga su Novaturu, tai vizos buvo Egipto oro uoste, ejom patys vizos pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2012 01 11, 22:22)
Mes pernai skridom per Ryga su Novaturu, tai vizos buvo Egipto oro uoste, ejom patys vizos pirkti.


atsimenu iš seniau, kad reikdavo jau pačiam Egipte vizas pirkti, bet agentūroj sakė, kad Rygos oro uoste sudės.. na, ryt dar važiuoju į agentūrą, tai pasitikslinsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insanity: 11 sausio 2012 - 21:26
QUOTE(insanity @ 2012 01 11, 22:04)
ir kaip - jokių problemų?  smile.gif  nueini oro uoste, pasiprašai vizos į pasą ir lauki lėktuvo, o egipte sėdi su visais į autobusą ir tave nuveža į viešbutį? biggrin.gif 
tiesa, man čia taip įdomu pasidarė.. kiek pamenu iš visų savo ankstesnių kelionių per agentūras, kad viešbuty gidė susirenka pasus ir eina užregistruot žmones į recepšiną. o kaip tada su tais doleriais- pakištukais daryt, jei nori geresnio kambario?  smile.gif  išvis nežinau, duot ar ne.. viešbučio teritorija didžiulė, sako jei nukiš į kampą- tai nefaina.. bet gal surizikuot ir jei labai jau nepatiks eit bandyt pasikeist?  smile.gif

Mes vizas pirkome Šarmo oro uoste. 15 USD mokėjome, buvome perspėti iš anksto, agentūra už vizas iš mūsų neėmė, kaip Lietuvoje ima po 50 Lt. Skridome per Tezturą. Šiaip oro uoste ir kelionė į viešbutį analogiška, kaip ir perkant kelionę per Lietuvos agentūrą.
Nei viename viešbutyje gidė nerinko pasų, patys davėme pasus iš eilės, kas norėjo dėjo pakištukus, kas nenorėjo - nedėjo. Aš asmeniškai - prieš pakišas. Niekada nedaviau, nes visada gaudavau tokį kambarį, kokį užsisakiau, kartą net daug geresnį.
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 01 11, 23:08)
Mes vizas pirkome Šarmo oro uoste. 15 USD mokėjome, buvome perspėti iš anksto, agentūra už vizas iš mūsų neėmė, kaip Lietuvoje ima po 50 Lt. Skridome per Tezturą. Šiaip oro uoste ir kelionė į viešbutį analogiška, kaip ir perkant kelionę per Lietuvos agentūrą.
Nei viename viešbutyje gidė nerinko pasų, patys davėme pasus iš eilės, kas norėjo dėjo pakištukus, kas nenorėjo - nedėjo. Aš asmeniškai - prieš pakišas. Niekada nedaviau, nes visada gaudavau tokį kambarį, kokį užsisakiau, kartą net daug geresnį.

aš asmeniškai irgi nesu davus, bet buvę keli atvejai, kad kambarys buvo labai prastoj vietoj, prie tarnybinių patalpų, gatvės ir tt. ir tada ėjau gražiai prašyt kito.. bet kiek skaičiau atsiliepimų apie savo viešbutį Novaturo puslapy, visi sako, kad ten reikia duot, nerizikuot būt nukištiems į patį teritorijos užkampį..
nu manau bandysiu neduot, o jei ką, išbandysim šypseną ir gražų prašymą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(insanity @ 2012 01 11, 23:21)
aš asmeniškai irgi nesu davus, bet buvę keli atvejai, kad kambarys buvo labai prastoj vietoj, prie tarnybinių patalpų, gatvės ir tt.  ir tada ėjau gražiai prašyt kito.. bet kiek skaičiau atsiliepimų apie savo viešbutį Novaturo puslapy, visi sako, kad ten reikia duot, nerizikuot būt nukištiems į patį teritorijos užkampį..
nu manau bandysiu neduot, o jei ką, išbandysim šypseną ir gražų prašymą  biggrin.gif

Teisingai smile.gif Pasižiūrėkite pirmiausia, gal gausit gerą kambarį, o jei ne, tada spręskite, kaip gauti geresnį biggrin.gif Man, ko gero, visus kartus pasisekė, kad neturėjau noro keisti kambario į geresnį.
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 01 09, 09:36)
Bent jau su Tez tour, bet nemanau kad kitaip ir su kitom agentūrom...


Teztouras ir novaturas skraidina tais pačiais lėktuvais, todėl jei lėktuve neliko vietų - jų nėra jokiai agentūrai.

QUOTE(Forma @ 2012 01 09, 13:22)
Na merginos as pas jus kaip is menulio iskritus ir visai pasimetus  unsure.gif  planuojam su MB vasario pabaigoje - kovo pradzioje porai savaiciu i Egipta, man tai bus pirma kelione i sia sali. Bandau skaitinetis visokia informacija bet niekaip negaliu apsispresti, kur geriau - Hurgada ar Sharmas  g.gif  Ar skiriasi oras siuose kurortuose? Giluminio nardymo neplanuojame, noretume nuvykti tik iki piramidziu, o visa kita laika tiesiog nieko neveikti ir prasivolioti pleze  ax.gif Vykstame ne is Lt, o kalbos kliutis trukdo nueiti pasikonsultuoti i agentura  doh.gif Del papludymiu susidariau tokia nuomone, kad Hurgadoje brendi brendi i jura ir vis tiek iki bambos, o Sharme, kad rifas prie kranto ir i jura tik nuo tilto  g.gif ar as cia kazka ne taip supratau? rolleyes.gif
O del viesbucio irgi galit patart, noretusi kad butu su didele teritorija ir ne maziau 4* Visi patarimai manau man bus naudingi, nes labai sunku apsispresti  sunglasses2.gif

Aš rekomenduočiau makadi kurortą. Jis yra šalia Hurgados, bet visai kito lygio nei pati Hurgada. Viešbučiai pakankamai aukšto lygio, puikus paplūdimys - smėliukas (tikrai nereikia bristi valandą į jūra smile.gif). Iš viešbučių rekomenduočiau Jaz tinklą, jie ten turi pusę įlankos apsistatę, tokį ale miestelį. Po visos įlankos viešbučius galima pasivaiščioti pajūriu (mes ir giliau nosį įkišome smile.gif) Man asmeniškai labai patiko Saraya resort, bet lietuviai į šį viešbutį deja nevežą, todėl jei skrendate ne iš LT, labai siūlau pasidomėti. Šis viešbutis yra ne ant jūros kranto, antroje linijoje, bet to visai nesijaučia, nes teritorija pakankamai kompatiška ir iki jūros tereikia prasieiti kelis šimtus metrų, teritorija labai jauki, namukų išstatymas idealiai apsaugo nuo vėjo, labai gražiai apželdinta. Trumpai tariant, man, apvaikščiojus visų viešbučių teritorijas, šis pasirodė pats pačiausias, nežiūrint to, kad turi 4 žvaigždes.


Atsakyti