Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(S@lsa @ 2012 01 11, 23:50)
Ir dar, kur galeciau pasiskaitineti apie fotografavimo ipatumus ne is fotoaparato technines puses, taciau apie pacius fotografijos principus (na kas turetu tilpti kadre, ko nereiktu nukirsti ir pan.), galbut yra naudinga knyga ar internetinis puslapis.  Aciu.

apie kompoziciją ir spalvas aiškiai ir paprastai išdėstyta knygoje Fotografo akis smile.gif
QUOTE(gotte @ 2012 01 12, 13:34)
atkreipkite dėmesį - savaitės tema - pėdos, kojos! Fotografuojam ir rodomės drinks_cheers.gif

kadangi paskutiniu metu sugebu nufotografuoti tik vaiką, ir tai dažniausiai miegantį, savaitės temai pristatau foto "pėdutės"
user posted image
dariau JB, nes patalynė per daug marga...
flickr
laukiu komentarų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2012 01 12, 15:15)
kadangi paskutiniu metu sugebu nufotografuoti tik vaiką, ir tai dažniausiai miegantį, savaitės temai pristatau foto "pėdutės"
dariau JB, nes patalynė per daug marga...
laukiu komentarų  smile.gif

Šiaip visai fainiai, man vaikų pėdutės labiausiai patinka, bet JB pilkokas, dar pažaisčiau su kontrastu, šviesumu, aštrumu, kad išgaut įdomesnį JB.
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 01 12, 12:12)
patikėk kiek sugeba muilinės, kai moki su jomis naudotis smile.gif buvau iš puskės pasiskolinus paprastutį senutį superzoomą, ir aš buvau maloniai nustebinta jo galimybėmis smile.gif tiesiog muilinėmis, kaip ir veidrodiniais, reikia išmokti naudotis, ir mokėti išnaudoti visas galimybes..  aišku, nesakau, kad jis pranoks veidrodinių kokybę, bet fotografuojant palankiomis sąlygomis, kai yra pakankamai šviesos, tai galutiniame rezultate, neatskirsi, kur čia su veidrodiniu fotkinta, kur čia su muilnuke.. tai lysk iš to tamsaus kambario, ir visų pirma išmok fotkint palankiomis sąlygomis.. kai išmoksi, tada jau lysk į prieblandą..

p.s. prastomis apšvietimo sąlygomis padaryti kokybišką nuorauką su veidrodiniu, reikalauja taip pat daug žinių ir įgūdžiu.. paspaust mygtuko neužteks



Tai turbūt vienas iš tų retų kadrų kuris padarytas viduje, nes aš dažniausiai kambaryje ir nefotkinu. 4u.gif
Aš taip pat turiu pažystamą kuri superzoomu fotkina drugelius gamtą, šunį, gražu žiūrėti, tačiau arba aš to nesukebu arba mano muilinė išvis š**, nors apie ją taip ir manau. Turbūt sutiksit su veidrodiniu fotoaparatu tikrai daug daugiau galimybių padaryti gerą, išvaizdžią nuotrauką, o svarbiausia kokybišką mirksiukas.gif

O lauke būtent šiomis dienomis neturiu įkvėpimo, nemėgstu žiemos, ir tokių orų... doh.gif
Dar viena daryta viduje unsure.gif [pasiruošiu kritikos atakai thumbup.gif ]
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2012 01 12, 14:28)
O lauke būtent šiomis dienomis neturiu įkvėpimo, nemėgstu žiemos, ir tokių orų... doh.gif
Dar viena daryta viduje unsure.gif  [pasiruošiu kritikos atakai thumbup.gif ]



na va, su kokybe šį kart neblogai gavosi smile.gif tik pabandyk įdomiau kaip nors pakomponuot.. gal iš viršaus, gal vieną žiedą.. ar pasidėt balto popieriaus ir kažkaip taip http://www.flickr.co...N04/4399390465/

pradžiai idejų gali pasisemt iš flickr paieškoj įvedus gėlės pavadinimą, po to savo kažką sugalvosi smile.gif

koks fotikas pas tave?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 12 sausio 2012 - 15:17
QUOTE(GiedreB @ 2012 01 12, 14:15)
apie kompoziciją ir spalvas aiškiai ir paprastai išdėstyta knygoje Fotografo akis  smile.gif

kadangi paskutiniu metu sugebu nufotografuoti tik vaiką, ir tai dažniausiai miegantį, savaitės temai pristatau foto "pėdutės"
user posted image
dariau JB, nes patalynė per daug marga...
flickr
laukiu komentarų  smile.gif


Man miela nuotrauka, bet sutinku su Smilguna kad reiktu daugiau kontrasto.

QUOTE(Eve... @ 2012 01 12, 14:28)
Turbūt sutiksit su veidrodiniu fotoaparatu tikrai daug daugiau galimybių padaryti gerą, išvaizdžią nuotrauką, o svarbiausia kokybišką mirksiukas.gif

Dar viena daryta viduje unsure.gif  [pasiruošiu kritikos atakai thumbup.gif ]

Labai ikrito i samone kazkieno pasakymas kad ne fotoaparatas daro nuotraukas, o zmogus kuris ji laiko... Teko tuom isitikint ir paciai, turejau muiline, dabar keleta dienu turiu veidrodini. Ir patikek, nu netapau as super fotografe tik paemus ji i rankas, nors to ir nesitikejau biggrin.gif Daug darbo ir praktikos reikes man ir tik tai pades gauti geru rezultatu!
Bet cia suprantama mastymo klaida, visgi ne be reikalo sakoma yra, kad svetimoje rankoje visada ..... storesnis blush2.gif lotuliukas.gif
Del nuotraukos tai man per daug tu geliu, nei viena is ju neatlieka pagrindinio vaidmens. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chiquitka: 12 sausio 2012 - 15:14
QUOTE(chiquitka @ 2012 01 12, 16:13)
Man miela nuotrauka, bet sutinku su Smilguna kad reiktu daugiau kontrasto.


Žinojau, kad kažkas taip vis tiek pasakys 4u.gif sutinku, viskas priklauso nuo žmogaus, bet turint didesnes galimybes lengviau ir tobulėti ;]
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2012 01 12, 15:23)
Žinojau, kad kažkas taip vis tiek pasakys  4u.gif  sutinku, viskas priklauso nuo žmogaus, bet turint didesnes galimybes lengviau ir tobulėti ;]


žinok išmoksi su savo muiline, pamatysi , kaip bus paprasčiau su veidrodiniu smile.gif vis tiek kažkada įsigysi wink.gif o žinios niekur nedings wink.gif

ir kas per muiline pas tave?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 12 sausio 2012 - 15:28
QUOTE(Eve... @ 2012 01 12, 15:23)
Žinojau, kad kažkas taip vis tiek pasakys  4u.gif  sutinku, viskas priklauso nuo žmogaus, bet turint didesnes galimybes lengviau ir tobulėti ;]

Na su tuom labai nesigincisiu, nes veidrodinio fotoaparato galimymes aisku kazkiek didisnes. Bet, kazkam kad sukurti sedevra tereik plastikiniu buteliu, o kazkam aukso ir deimantu. Ir galutinis rezultatas gali buti blogas arba geras neziurint i tai kas buvo panaudota jam pasiekti. 4u.gif
Atsakyti
sveikos

dar liko 2 namu darbai perdaryti, savaitgali padarysiu doh.gif
visai smagu uzsiemima radau, apskaitineju senas senas temas pradziamokslio, galiu pasakyti, naudingiau nei Kelbio knygos biggrin.gif
QUOTE(Plumerija @ 2012 01 12, 11:03)
:
Visų pirma, tai kaina užlankstyta čia kaip reikiant. Ebay galima tokį paimt už 2,6

drinks_cheers.gif man per tas akcijas atrodo nori prastumti viska ka nenuperka doh.gif

QUOTE(GiedreB @ 2012 01 12, 13:15)

kadangi paskutiniu metu sugebu nufotografuoti tik vaiką, ir tai dažniausiai miegantį, savaitės temai pristatau foto "pėdutės"

kudikiu pedutes wub.gif negaliu kritikuoti tokiu foto biggrin.gif

QUOTE(Eve... @ 2012 01 12, 13:28)
Dar viena daryta viduje unsure.gif

man labai grazios spalvos, tik gal isdestymas kliuva, mirga marga viskas, nezinai i ka ziureti,
Atsakyti
Kritikai


user posted image

Ar ne per tamsu? kompe man ja tamsiau rodo nei ikelus i Flickr g.gif Jei sviesinu veiduke isdegimu atsiranda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2012 01 12, 13:23)
Žinojau, kad kažkas taip vis tiek pasakys  4u.gif  sutinku, viskas priklauso nuo žmogaus, bet turint didesnes galimybes lengviau ir tobulėti ;]


*****, nu nusipirkau aš tą veidrodį, o kaip man buvo sunku, taip ir tebėra sunku.. nesugeneruoju minčių ir tiek biggrin.gif biggrin.gif ir taip ir nevyksta niekur tas tobulėjimas hihihi.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 01 12, 13:28)
žinok išmoksi su savo muiline, pamatysi , kaip bus paprasčiau su veidrodiniu smile.gif vis tiek kažkada įsigysi wink.gif  o žinios niekur nedings wink.gif


o čia su šituo žiauriai, ŽIAURIAI sutinku. teoriškai apie visus zoomus, plovimus, iso, f ir kitus burtažodžius žinojau dar turėdama muilą. ir kai nusipirkau veidrodį, tai tuos dalykus suvalgyt buvo kur kas paprasčiau, ir naudot M buvo žymiai lengviau, kai žinojau, ką tas iso ir ką tas f reiškia biggrin.gif dabar va netgi raw pradėjau valgyt ir taip skaniai visai valgosi. o viską sužinojau tik turėdama muilą ir priėjus ribą, kai jo man nebeužteko..
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2012 01 12, 17:45)
Kritikai

Ar ne per tamsu? kompe man ja tamsiau rodo nei ikelus i Flickr  g.gif Jei sviesinu veiduke isdegimu atsiranda  g.gif

Veidukas tamsokas..o kadras labai idomus smile.gif

As klausimuka turiu..Jei pavz kito fotografo detales, tokias kaip fonas ir antklode as panaudoju tvarkydama savo foto ir jei jis tas detales atpazista, cia jau labai didele nuodeme? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 12 sausio 2012 - 16:22