Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Yvette - wub.gif

Svajonės kojos patiko.ech,vasara... 4u.gif

Aj dar maggie,kur iš daug foto yra sesė tavo,man faina thumbup.gif
Atsakyti
ačiū už komentarus.
Flickr yra dar vienas koliažas, bet jau nebekelsiu į temą. Jei kam įdomu žvilgtelkit.


p.s. vis pagalvoju, kad koliažų žaidimas ir dainų iliustravimas man niekada nepabosta. Labiausiai pavykę praeitų metų žaidimai. Na dar Advento ksendorius superinis gavosi.
Papildyta:
Aš žinokit jau pasimečiau kuri kuriuos ND atsiskaitinėja. Smagu, kad daug naujai prisijungusiu, bet jau nebežinau kas rodė kas dar ne, kam užskaityta kam ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 16 sausio 2012 - 23:26
oho kokios nuotraukos cia pas jus, neatrodo, kad butumete pradziamoksles g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 01 17, 00:27)
ačiū už komentarus.
Flickr yra dar vienas koliažas, bet jau nebekelsiu į temą. Jei kam įdomu žvilgtelkit.
p.s. vis pagalvoju, kad koliažų žaidimas ir dainų iliustravimas man niekada nepabosta. Labiausiai pavykę praeitų metų žaidimai. Na dar Advento ksendorius superinis gavosi.
Papildyta:
Aš žinokit jau pasimečiau kuri kuriuos ND atsiskaitinėja. Smagu, kad daug naujai prisijungusiu, bet jau nebežinau kas rodė kas dar ne, kam užskaityta kam ne...


jau pažiūrėjau tą kitą koliažą,irgi nerealus bigsmile.gif turite abi nerealius vaikus ir fantastiškas idėjas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 01 16, 22:27)
Aš žinokit jau pasimečiau kuri kuriuos ND atsiskaitinėja. Smagu, kad daug naujai prisijungusiu, bet jau nebežinau kas rodė kas dar ne, kam užskaityta kam ne...

kiek supratau, man viskas uzskaityta thumbup.gif teks puodelius dabar kankinti ax.gif
Atsakyti
Kaip supratau tai man ND1, ND2, ND4 uzskaityti.
Atnesu ND3 Zoom
user posted image
user posted image
user posted image

Na bet ND5 WB niekaip man neiseina Rankinio nustatyti, puse dienos bandziau snd... Tai geltonuoja, tai melynuoja... Jauciu nelabai ir pasiseks be Grey Card'o sad.gif
Atsakyti
QUOTE(chiquitka @ 2012 01 17, 00:06)
Kaip supratau tai man ND1, ND2, ND4 uzskaityti.
Atnesu ND3 Zoom


Na bet ND5 WB niekaip man neiseina Rankinio nustatyti, puse dienos bandziau snd... Tai geltonuoja, tai melynuoja... Jauciu nelabai ir pasiseks be Grey Card'o sad.gif


užskaitau
Atsakyti
sveikos, pagaliau pasivijau doh.gif
sitiek daug nauju dalyviu, daug nuotrauku ND
jau nebecituosiu, nes nebesugebesiu tiek ax.gif

labai istrigo Maggie nuotrauka kur ranka prie krutines, man abi graziai ziurisi, tiek spalvota tiek j/b

Pandres auto patiko, tik prisidesiu prie tu kur sake, kad gal plauku geriau butu nesimate tu ant kaklo

RG skrydis thumbup.gif net siurpas nubega paziurejus, bet fainai ziurisi

Paluri dumas labai graziai issipaises, kaip kokios rozes biggrin.gif

Yvette ir Erika koliazas wub.gif kazkoks uzburiantis, labai labai patiko thumbup.gif

Abu puodeliai idomiai, Gintarijos gal idomesnis, tikrai idomiai sugalvojai thumbup.gif

Zirzes paskutinis koliazas irgi fainas

Jokubaites papaisymai super thumbup.gif man, tai cia kazkas nerealaus, neisivaizduoju kaip tai daroma...

NoisyB auto irgi fainas thumbup.gif tas kabarys labai fotogeniskas atrodo, voliokis ir voliokis toj lovoj visaip biggrin.gif

Jurzoles parduotuvele ar kavinuke labai patiko, tikrai graziai pagautas kadras 4u.gif

Sorry neatsimenu kiek sushis buvo... bet net skrandis sugurge, nors sushio ir nemegstu, bet toki ko gero paragauciau biggrin.gif labai graziai pateikta essen.gif

nepykit kieno liko nepaminetos ir, kad komentarai dar tik patinka, faina ir tt biggrin.gif akys mano kolkas tik tiek mato, o kartais ir nesinori 100aji karta to pacio sakyt, nes jau daug dalyviu pasake ax.gif

o as su pedutem, savo maziuko smile.gif
user posted image
Atsakyti
man labai įdomu pasidarė kokie Jūsų mėgstamiausi Lietuvos ir užsienio (jei tokių yra) fotografai g.gif blush2.gif ?
čia šiaip paįvarinimui klausimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 17 sausio 2012 - 01:37
QUOTE(Nieko sau @ 2012 01 16, 19:01)
Paveiksliukas į jūsų komentarą  biggrin.gif
Super biggrin.gif Į archyvą biggrin.gif


QUOTE(Aistulle @ 2012 01 16, 19:41)
Spalvota ar ne geriau ziuretusi...  ax.gif
Šiaip ši nuotrauka tikriausiai labiausiai patinka iš Tavo kada nors įdėtų. Nespalvota labiau, nors ir spalvotoj labai gražios spalvos, tik labiau išlenda klaidos - nelygintos medžiagos, kampuose apačioj kažkokie dalykai.


QUOTE(Zirzė @ 2012 01 16, 21:50)
senai kazka dejau smile.gif buvau sivakar islindus laukan rolleyes.gif
Nu kokia šaunuolė, man tai patinka - ta švieselė su snaigėm, prie progos nueisiu dar paieškot flicrėj didesnio varianto smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Ainoa @ 2012 01 17, 01:02)
o as su pedutem, savo maziuko  smile.gif
Nebloga kompozicija, nors kažko joje trūksta... Gal fotografavimo kampas nepatinka g.gif Bet visuma - miela.
Tik gal daryčiau juoda balta, o jei paliktum, mažinčiau rūžavumą 4u.gif
Atsakyti
Laba,

atejau su namu darbais, nors ir skundziates, kad labai jau daug musu - naujokiu biggrin.gif , bet tikiuosi bus kurios pakomentuos ax.gif 4u.gif
Susimaisiau jau ND numeravime doh.gif sis lyg ND1:

user posted image
user posted image
user posted image

ND2:

user posted image
user posted image
user posted image

ND3:

F5.6 ISO 100
user posted image

F7.1 ISO 400
user posted image

F10 ISO 3200
user posted image

QUOTE(sayonara @ 2012 01 16, 16:05)
bingo smile.gif mano pirma mintis buvo apie Pilaitę, bet pažiūrėjau, kad Alytaus pašnekesiuose dalyvauji ir atmečiau biggrin.gif

as gi issikrausciau uztat ir dingau is pilaitiskiu ax.gif o tu jei gerai prisimenu buvai kitu nicku, bet dar matyt prie manes i sita pasikeitei, nes sakau kad kazkur kazkas girdeta biggrin.gif malonu atrasti pazystamu veidu 4u.gif

Is puodeliu temoj man pakolkas pati paciausia foto baltas baltame wub.gif

Svajones foto koju temai wub.gif

ir labai patiko Zirzes apsnigtas suoliukas wub.gif

leidau sau pakomentuoti kas man patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suprara: 17 sausio 2012 - 08:34
QUOTE(suprara @ 2012 01 17, 08:16)
as gi issikrausciau uztat ir dingau is pilaitiskiu ax.gif o tu jei gerai prisimenu buvai kitu nicku, bet dar matyt prie manes i sita pasikeitei, nes sakau kad kazkur kazkas girdeta biggrin.gif malonu atrasti pazystamu veidu 4u.gif



nea, nesu keitus niko nuo tada, kai prisijungiau SM laukdamasi sūnaus smile.gif
turiu vieną seną kloną, bet jis buvo naudotas kokius du kartus ir ne pilaitiškių temoje smile.gif


aš puoduko temai nedarysiu, jaučiu, foto, nors planavau tyliai, bet.. mano mintį kažkas kita įgyvendino, ir neblogai, tai man proga bus patinginiauti ir toliau bigsmile.gif
Atsakyti