Įkraunama...
Įkraunama...

FM group

Naujame parfumerijos kataloge turime ir nauju prekiu. smile.gif Tai aisku kvepalai ir naturalios kuno prieziuros priemones.
user posted image

Gal kas jau isbande naturalus lupu balzamus?
Atsakyti
Nusipirkau ir as kavytes,expreso (nezinau kaip tiksliai rasosi).Nera stipri,skani,bet antra karta nepirksiu.Laukiu virdulio dabar kada gaus smile.gif
Atsakyti
As tai beveik visa kava isbandziau smile.gif , daugiau patiko Irish Cream, tikrai pirksiu ir gersiu ir siulysiu kitiems biggrin.gif . Dar patiko Antioxidant ir Focus. Tikrai reikia tokias gerti mums visiems. O Metabolizm kava padeda suliekneti, mano drauge gere si kava savaite laiko ir numete apie 1,5kg, taip pat padeda sutvarkyti zarnyno problemas. smile.gif
P.s. gal apie kava kitoje temoje kalbeti... ax.gif
Atsakyti
Finy: o kodel nepirktum,jei patiko?
Viola: saunuole tu mano! Atidaryk kavos tema.as per Tel rasau tai menesis praeis,kol atidarsiu kaip dera.....
Atsakyti
Nei patiko,nei nepatiko.... Geriau plikoma ir per kavos aparata padaryta,tikejausi stipresnes.Kaina kandziojasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 11 29, 21:11)
Nei patiko,nei nepatiko.... Geriau plikoma ir per kavos aparata padaryta,tikejausi stipresnes.Kaina kandziojasi  verysad.gif

Bet tai nera paprasta kava, kuri galima gerti po keleta puodeliu per diena, tai kava su priedais, kurie turi tam tikra poveiki musu organizmui.

Pvz. Metabolizm kava - Malta kava su garcinia cambogia ekstraktu ir L-karnitinu
Ypač rekomenduojama, jeigu norite:
pagerinti medžiagų apykaitą (metabolizmą);
išlikti liekni;
laimėti kovą prieš antsvorį.

Sudedamųjų dalių poveikis:
padeda išlaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje;
padeda palaikyti normalią mikroelementų
apykaitą;
padeda išlaikyti tinkamą angliavandenių apykaitą;
padeda palaikyti normalią riebalų rūgščių apykaitą;
prideda energijos.

Praturtinantys papildomi komponentai:
Garcinia Cambogia ekstraktas;
L-karnitinas;
Vitaminas B2;
Pantoteno rūgštis;
Biotinas (vitaminas B7);
Niacinas (vitaminas B3);
Chromas;
Cinkas.

Rekomenduojama gerti iki dvieju puodeliu kavos per diena, geriau is karto po valgio. Vienam 150 ml-200ml puodeliui reikia 10 g kavos.
P.S. Kas turi problema su viduriu uzkietejimu tai si kava labai gerai viska normalizuoja. smile.gif

Ar matet kur toki kavos sudeti ir poveiki, kuri parduodama musu prekybos centruose?
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2013 12 01, 17:49)
Bet tai nera paprasta kava, kuri galima gerti po keleta puodeliu per diena, tai kava su priedais, kurie turi tam tikra poveiki musu organizmui.

Rekomenduojama gerti iki dvieju puodeliu kavos per diena, geriau is karto po valgio. Vienam 150 ml-200ml puodeliui reikia 10 g kavos.
P.S. Kas turi problema su viduriu uzkietejimu tai si kava labai gerai viska normalizuoja. smile.gif

Ar matet kur toki kavos sudeti ir poveiki, kuri parduodama musu prekybos centruose?


Aš per dieną daugiausiai du puodelius išgeriu.Dabar espresso turiu,gal pabandysiu kada ir kokią kitą.... Bet žiūriu stiprumas jų visų tas pats unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2013 12 01, 18:49)

Ar matet kur toki kavos sudeti ir poveiki, kuri parduodama musu prekybos centruose?

O kas gi sakė, kad kava su priedais yra gerai? smile.gif
Atsakyti
Noisy: priklauso kokie tie priedai.jei neturi alergiju vienam is priedu: tai tikrai tokia kava nepakenks.o kad kava gerti yra gerai,tai cia jau seniai mokslininkai isaiskino.antras dalykas: jei tokia kava kenktu: tikrai jos neleistu prekiauti visame pasaulyje,juk yra kava Su dzinseng saknimis,kava su ganoderma, ir dar daug ivairiu kitu:uztenka ieiti i bara,stai,gal ne lietuviska,rasi visko.
Finy: ta expresso kava:jei jos idesi daugiau tai gausi stipresne,bet jos geriausias paruosimas yra Su moka kavinuku.nemanau,kad eduso kava stipresne:lietuviai yra iprate i puses litro puodeli imesti du saukstus kavos ir plikyti,bet tai jau ne kava.as italijoje supratau,kad mes nemokame daryti kavos ir ivairiu jos budu.
Atsakyti
sveikos,retas as cia svecias, bet vis uzsuku.Kavos dar neragavau, bet nuomoniu keleta girdejaiu, tik esu toks zmogus, kad man kitu nuomone ne rodiklis, kai pati paragausiu, galesiu pakomentuoti.o viena boba sake....tai galiu pasakyt taip tik tai bus nuogirdos bet ne patirtis, todel kol kas tyliu blush2.gif beto nieko keisto kad vienam patinka kitam ne, skoniai skiriasi.
Atsakyti
paprasta: sutinku su tavimi.reikia isbadnyti ir paskui reiksti nuomone .sutinku ir su tuo,kad del skonio nesigincyjama smile.gif
man ekspreso nepatiko,o vat ta aromatine : taip.espresso ...na nezinau....ji man asmeniskai per astri: as be cukraus kava geriu,tai ji man truputi dirgina....o valine ir irish cream be cukraus geriu ir tai ji man atrodo cukruota smile.gif
Atsakyti
Neraau FM Group isparduotuves g.gif , reikia gal sukurti?
Atsakyti