Įkraunama...
Įkraunama...

Petrašiūnų mamytės

QUOTE(pro100egle @ 2014 03 06, 13:50)
tikriausiai busim prasilenke smile.gif

mes pusvalandžiu vėliau išėjom blush2.gif sunkiai gaunasi sutilpt į tą patį laiką, nes vieną kartą greičiau, kitą kartą ilgiau, lėčiau mažasis ponas valgo.
Ryt neisim pasivaikščiot, važiuosim iki oro uosto, taksistais dirbsim tuo laiku hihihi.gif
O dėl savaitgalio sunku ką pasakyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2014 03 06, 18:10)
mes pusvalandžiu vėliau išėjom blush2.gif  sunkiai gaunasi sutilpt į tą patį laiką, nes vieną kartą greičiau, kitą kartą ilgiau, lėčiau mažasis ponas valgo.
Ryt neisim pasivaikščiot, važiuosim iki oro uosto, taksistais dirbsim tuo laiku hihihi.gif
O dėl savaitgalio sunku ką pasakyt blush2.gif

taip ir supratau smile.gif
mes irgi rytoj i masaza einam o savaitgali irgi neaisku, tai gal tariames pirmadieniui?
Atsakyti
[quote=pro100egle,2014 03 06, 20:59]
sveika gal siandien jus eisit pasivaikscioti? grazus oras wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pro100egle @ 2014 03 12, 11:41)
sveika gal siandien jus eisit pasivaikscioti? grazus oras wink.gif

mes šiandien buvom pabėgę pasivaikščioti į Ąžuolyną, o ryt mielai 4u.gif Galim ryt išeidami pasibelst į duris, kad neprasilenkt blush2.gif mano ponaitis maždaug apie 11val pradeda pietaut ir mes apie 12val baigiam tik. Būna atvejų kada užtrunkam, jei jis labiau pasigurmanaut sumasto ir pertraukėlę kokią padaro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2014 03 12, 17:13)
mes šiandien buvom pabėgę pasivaikščioti į Ąžuolyną, o ryt mielai 4u.gif  Galim ryt išeidami pasibelst į duris, kad neprasilenkt blush2.gif mano ponaitis maždaug apie 11val pradeda pietaut ir mes apie 12val baigiam tik. Būna atvejų kada užtrunkam, jei jis labiau pasigurmanaut sumasto ir pertraukėlę kokią padaro blush2.gif

gerai pabelskit kai eisit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pro100egle @ 2014 03 12, 16:58)
gerai pabelskit kai eisit smile.gif

thumbup.gif

Gal dar kuri prisijungsit, mh, Petrašiūnų mamytė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2014 03 12, 19:25)
thumbup.gif

Gal dar kuri prisijungsit, mh, Petrašiūnų mamytė? bigsmile.gif


prisijungčiau- tik aš be vaikų..būčiau..
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2014 03 12, 18:26)
prisijungčiau- tik aš be vaikų..būčiau..

o tu rupke, kaip vėlai pamačiau blush2.gif o ir sms nepagalvojau net parašyt - kalta esu blush2.gif

Kaip dukrytė? Pasveiko jau? Mačiau kad jūsų daržiukas renovuojamas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2014 03 15, 15:07)
o tu rupke, kaip vėlai pamačiau blush2.gif o ir sms nepagalvojau net parašyt - kalta esu blush2.gif

Kaip dukrytė? Pasveiko jau? Mačiau kad jūsų daržiukas renovuojamas ar ne?


Pasveiko maniske- ir darzelis seniai atnaujintas- Manoji lanko "Sileli".. mirksiukas.gif Prie pat tikrojo silo.. (rasau be LT srifto- ne namuose esu).
Atsakyti
Sveikos, buciau ir as prisijungus, bet tik db pamaciau smile.gif Na gal ilgai netruks sitie lietus ir pavyks prisijungt kita kart g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2014 03 15, 14:23)
Pasveiko maniske- ir darzelis seniai atnaujintas- Manoji lanko "Sileli".. mirksiukas.gif  Prie pat tikrojo silo.. (rasau be LT srifto- ne namuose esu).

o man žinok užsifiksavę, kad taviškė lanko tą prie humanitarinio blush2.gif lyg tu sakei,kad didžioji ten lankė, tai ir mažoji eis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2014 03 15, 18:24)
o man žinok užsifiksavę, kad taviškė lanko tą prie humanitarinio blush2.gif  lyg tu sakei,kad didžioji ten lankė, tai ir mažoji eis blush2.gif



nea- didžioji irgi lankė "Šilelį"...Tik didžioji mokėsi Humanitarinėj.. Gal todėl ir susimaišei.. g.gif
Atsakyti