Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesintuvai

nu jau jonai tai kazi ka daro, iki siol laikaus nuomones kad tai tik pramanai smile.gif ember, imk tu babyliss kelis litus pridejus, bent zinosi, koki daikta gausi, juk kad ir retai tie plaukai tiesinami, bet norisi gera daikta turet siaip ar taip juk yra skirtumas ar degini plauka retai ar ne smile.gif ir keistas Metaxos pasakymas, jog tiesina karta i savaite ir tai yra retai. cia daznai skaitos, retai yra karta i menesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 01 12, 22:41)
nu jau jonai tai kazi ka daro, iki siol laikaus nuomones kad tai tik pramanai smile.gif ember, imk tu babyliss kelis litus pridejus, bent zinosi, koki daikta gausi, juk kad ir retai tie plaukai tiesinami, bet norisi gera daikta turet siaip ar taip juk yra skirtumas ar degini plauka retai ar ne smile.gif ir keistas Metaxos pasakymas, jog tiesina karta i savaite ir tai yra retai. cia daznai skaitos, retai yra karta i menesi smile.gif



ember biggrin.gif tongue.gif nu zinok va kaip parasei, tai as taip galvoju zodis i zodi ka tu pasakiai.. bet paskui susgedau, kad gal tikrai tie Babybliss ner stebuklingi ir uzteks to Wiz..bet vis del to manau, kad 99% imsiu Babybliss, dar paklausiau patarimo pas gera kirpeja, ji taip pat dirba su Babybliss, todel manau, kad ji ir imsiu.. o tas ,,daznumas'' tai zn.. vienai karta i sav yra retai, kai kitos tuo tarpu tiesina kasdien biggrin.gif
As nesuprantu.. toks jausmas, kad puse anos temos ir sitos beveik visa AS tik renkuosi tiesintuva, nejau nieks ju neperka? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai man patinka tiesus plaukai, nes turiu banguotus smile.gif anksciau tiesindavau labai daznai , nors ir naudoju kokybiska tiesintuva, pastebejau, kad luzineja stipriai galiukai, dabar tiesintuvo paslaugos tik retkarciais.
naudoju toki :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 12 sausio 2012 - 22:03
QUOTE(noraeleo @ 2012 01 12, 23:02)
nors ir naudoju kokybiska tiesintuva, pastebejau, kad luzineja stipriai galiukai, dabar tiesintuvo paslaugos tik retkarciais.



Taip taip, galiukai dazniausia ir nukencia labiausia.. o nuo karscio kokia priemone naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 01 12, 21:41)
nu jau jonai tai kazi ka daro, iki siol laikaus nuomones kad tai tik pramanai smile.gif ember, imk tu babyliss kelis litus pridejus, bent zinosi, koki daikta gausi, juk kad ir retai tie plaukai tiesinami, bet norisi gera daikta turet siaip ar taip juk yra skirtumas ar degini plauka retai ar ne smile.gif ir keistas Metaxos pasakymas, jog tiesina karta i savaite ir tai yra retai. cia daznai skaitos, retai yra karta i menesi smile.gif

pabandykit vieną kartą panaudoti daiktą be jonų, o sekantį kartą su jonais - bent jau man tai skirtumas akivaizdus, aišku gal dėl to kad mano plaukai iki tol buvo labai problematiški... bet ir ne aš viena tą skirtumą esu pajautusi smile.gif
dėl apsistojimo ties viena firma - kas kaip nori, vieni tiki firmos vardu, kiti ne - kiekvieno asmeninė nuomonė ir aš ją gerbiu 4u.gif
sakau, kad tiesinu retai, visų pirma dėl to, kad labai daug kas tiesina kasdien ar bent jau kas 2-3 dienas, o visų antra tai nesakiau kad tiesinu kiekvieną savaitę, būna kad ir dvi savaites tiesintuvas stovi nepaliestas. Ir tikrai manau kad čia nėra dažnai ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

o jei galai pasipute,pasibangave,plaukas plonas, tai tiesindama as juos visai sugadinsiu? Ir pigus tiesintuvai Maximose tikrai blogi? Drauge sako pirk pigu, bet kazkaip nesinori...jauciu visai sudeginciau plaukus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Black kitty*: 12 sausio 2012 - 22:36
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 01 12, 23:34)
Sveikos,
o jei galai pasipute,pasibangave,plaukas plonas, tai tiesindama as juos visai sugadinsiu? Ir pigus tiesintuvai Maximose tikrai blogi? Drauge sako pirk pigu, bet kazkaip nesinori...jauciu visai sudeginciau plaukus?  ax.gif



pas mane ir ploni plaukai paliko, bet gal nedabaigsiu visai.. as tikrai NESIULYCIAU pirkt pigaus is maxes tokiu atveju.. schmoll.gif jau geriau pigiausia is tu geru, bet bent tikrai maziau kenks.. plius aisku priemone nuo karscio gera.. ir seip prieziura..
Atsakyti
o kaip gerai, kad plonu plauku seimininke atsake, aciu 4u.gif tiesiog tie pasipute galai pribaige mane ir be tiesintuvo visai ne kas gaunas doh.gif tai viskas - pirksiu smile.gif paskaicius temele, tai irgi noreciau prie Babyliss apsistot.
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 01 12, 23:56)
o kaip gerai, kad plonu plauku seimininke atsake, aciu  4u.gif tiesiog tie pasipute galai pribaige mane ir be tiesintuvo visai ne kas gaunas  doh.gif tai viskas - pirksiu smile.gif paskaicius temele, tai irgi noreciau prie Babyliss apsistot.



nu kaip aisku tas plonas plonam nelygu.. pas mane palyginus kokie buvo, tai ploni skaitau.. nu bet ne 3 plaukai biggrin.gif bet pats plaukas plonas.. BET jei jus norit tik del galu, tai turekit omeny, kad juos pirma ir nudeginsit.. tai ar ne gereiau bandyt kokia glotninama priemone galiukam, nuo putimosi ir t.t? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 12, 18:23)
ir kainytes kokios neblogos  bigsmile.gif kuri modeliuka konkreciai turejot gal imestumet nuorodele? mano atveju tai situacija tokia, kad as PLANUOJU tiesint kuo reciau, bet labai BIJAU, kad taip patiks, kad tie 2k i men isaugs iki 20..  lotuliukas.gif nea.. max  1k i sav butu..jau cia max.. o per kiek laiko jum nusitryne ta keramika?

As naudojau sita:http://www.krinona.l...p...651&lang=lt
Man nusitryne gal per 1,5 metu, bet pastovaus naudojimo, kas antra diena mazdaug.Be to svarbu netieinti pripurskus lako, ar zele kokios ant plauku, nes tiesintuvas iskart gadinasi. Galima tiesinti tik su specialiom priemonem skirtom tiesinimui, ar apsauganciom nuo karscio.
Papildyta:
QUOTE(Prietarai @ 2012 01 12, 21:41)
nu jau jonai tai kazi ka daro, iki siol laikaus nuomones kad tai tik pramanai smile.gif ember, imk tu babyliss kelis litus pridejus, bent zinosi, koki daikta gausi, juk kad ir retai tie plaukai tiesinami, bet norisi gera daikta turet siaip ar taip juk yra skirtumas ar degini plauka retai ar ne smile.gif ir keistas Metaxos pasakymas, jog tiesina karta i savaite ir tai yra retai. cia daznai skaitos, retai yra karta i menesi smile.gif

Visiskai pritariu. Pas mane buvo su jonais irgi tiesintuvas, specialiai pabandziau viena galvos puse islyginti su jonais, kita be. JOKIO skirtumo smile.gif bandziau ne karta.
Papildyta:
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 01 12, 22:56)
o kaip gerai, kad plonu plauku seimininke atsake, aciu  4u.gif tiesiog tie pasipute galai pribaige mane ir be tiesintuvo visai ne kas gaunas  doh.gif tai viskas - pirksiu smile.gif paskaicius temele, tai irgi noreciau prie Babyliss apsistot.

Na as tai nesiulyciau vien ties babyliss apsistoti, yra ir kitu geru firmu smile.gif Jums siulau tiesiog nueiti i Cascada ir pasibandyti ivairius tiesintuvus. Tada bus lengviau apsispresti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 13, 00:00)
nu kaip aisku tas plonas plonam nelygu.. pas mane palyginus kokie buvo, tai ploni skaitau.. nu bet ne 3 plaukai  biggrin.gif bet pats plaukas plonas.. BET jei jus norit tik del galu, tai turekit omeny, kad juos pirma ir nudeginsit.. tai ar ne gereiau bandyt kokia glotninama priemone galiukam, nuo putimosi ir t.t?  g.gif  4u.gif


gal blogai parasiau, plaukai mano is prigimties sukasi,kaip mano baba pasakytu, tai tokia grazi banga ant kaktos lotuliukas.gif ar visai kur ne i tema, kad as jau nebegaliu, kaip noriu tiesiu plauku. Galai, tai ne galai, o gal nuo puse galvos puciasi, banguojasi, bandziau tiesinti priemonem ivairiom, bet nieko, neklusnus visai doh.gif Kirpeja sako plauku daug, bet jie ploni. Na blogiau nebus gal smarkiai. Bet issipleciau.

Kodel Babyliss ir pati nezinau, pasvarstysiu dar, paziuresiu siandiena daugiau.
Papildyta:
QUOTE(Tiga @ 2012 01 13, 00:20)

Na as tai nesiulyciau vien ties babyliss apsistoti, yra ir kitu geru firmu smile.gif Jums siulau tiesiog nueiti i Cascada ir pasibandyti ivairius tiesintuvus. Tada bus lengviau apsispresti smile.gif



reiktu, bet as kaip vyras, nelabai megstu ilgai rinktis ir vaiksciot po parduotuves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 01 13, 12:26)
gal blogai parasiau, plaukai mano is prigimties sukasi,kaip mano baba pasakytu, tai tokia grazi banga ant kaktos  lotuliukas.gif ar visai kur ne i tema, kad as jau nebegaliu, kaip noriu tiesiu plauku. Galai, tai ne galai, o gal nuo puse galvos puciasi, banguojasi, bandziau tiesinti priemonem ivairiom, bet nieko, neklusnus visai  doh.gif Kirpeja sako plauku daug, bet jie ploni. Na blogiau nebus gal smarkiai. Bet issipleciau.
reiktu, bet as kaip vyras, nelabai megstu ilgai rinktis ir vaiksciot po parduotuves  doh.gif



lotuliukas.gif baba.. man kazkodel sitas zodis labai daug juoko sukelia lotuliukas.gif atleiskit. Tokia banga ant kaktos, kaip jusu baba sako as ir turejau, kai man buvo 3metukai... grazi banga buvo wub.gif
Va as bijau, kad kai nueisiu pas kirpeja man ir ta pati pasakys, kad plaukai lb ploni, ir geriau ju nevargint, o jau busiu nusipirkus tiesintuva biggrin.gif
Svajoniu moteris tiesiog lotuliukas.gif
TIESA vis pamirstu papasakot, o gal kazkada buvau jau rasius, kaip kai gyvenau UK mano draugei is kitos salies mama su LYGINTUVU tiesino plaukus blink.gif lotuliukas.gif ruosiames i klluba pamenu, ta sako: einu patiesint plaukus, nes buvo visiska garbane.. mama islankste lyginimo lenta, ta drauge snai galva pagulde kaip ant budelio staliuko pries kirtima, ir mama pradejo jai lygint plaukus.. su lygintuvo.. bet kaip graziai islygino! Bet esme ta, kad po niekaip nesupratu, kas cia tokio.. gi tiesintuvas tas pats galas, tik dar brangus.. o lygina tai taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti