Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesintuvai

Labas. aš pagailėjau savo plaukų ir iš pigų keramikinį maximinį tiesintuvą iškeičiau Į Babyliss Pro plaukų tiesintuvą. Tiesa pirkau iš UK. bab2091 U, keramika su turmalinu, jonų technoligoja, temperatūros reguliavimas. vakar išbandžiau tai super super thumbup.gif slystą kaip peiliu per šiltą sviestą, plaukai blizga, gražūs tiesūs. Dabar gailėsiuos kad taip ilgai naudojau tą pigų tiesintuvą doh.gif Tiesa ir feną pirkau babyliss pro. irgi super thumbup.gif

tai va ką norėjau pasakyti, tikrai verta investuoti pinigus į kokybę, nes vis tiek plaukučiai puošia mus kasdien 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aryvle: 11 vasario 2015 - 09:50
QUOTE(Aryvle @ 2015 02 11, 10:33)
Labas. aš pagailėjau savo plaukų ir iš pigų keramikinį maximinį tiesintuvą iškeičiau Į Babyliss Pro plaukų tiesintuvą. Tiesa pirkau iš UK. bab2091 U, keramika su turmalinu, jonų technoligoja, temperatūros reguliavimas. vakar išbandžiau tai super super  thumbup.gif  slystą kaip peiliu per šiltą sviestą, plaukai blizga, gražūs tiesūs. Dabar gailėsiuos kad taip ilgai naudojau tą pigų tiesintuvą  doh.gif  Tiesa ir feną pirkau babyliss pro. irgi super  thumbup.gif

tai va ką norėjau pasakyti, tikrai verta investuoti pinigus į kokybę, nes vis tiek plaukučiai puošia mus kasdien  4u.gif

Gal galima būtų nuorodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2015 02 11, 09:33)
Labas. aš pagailėjau savo plaukų ir iš pigų keramikinį maximinį tiesintuvą iškeičiau Į Babyliss Pro plaukų tiesintuvą. Tiesa pirkau iš UK. bab2091 U, keramika su turmalinu, jonų technoligoja, temperatūros reguliavimas. vakar išbandžiau tai super super  thumbup.gif  slystą kaip peiliu per šiltą sviestą, plaukai blizga, gražūs tiesūs. Dabar gailėsiuos kad taip ilgai naudojau tą pigų tiesintuvą  doh.gif  Tiesa ir feną pirkau babyliss pro. irgi super  thumbup.gif

tai va ką norėjau pasakyti, tikrai verta investuoti pinigus į kokybę, nes vis tiek plaukučiai puošia mus kasdien  4u.gif


Zinau. Sitas labai fainas tiesintuvas (is atsiliepimu). Bet su juo turbut nelabai garbanu gales pasukt?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2015 02 11, 16:12)
Gal galima būtų nuorodą  smile.gif


aš pirkau čia ebay


QUOTE(uogauogele @ 2015 02 11, 18:37)
Zinau. Sitas labai fainas tiesintuvas (is atsiliepimu). Bet su juo turbut nelabai garbanu gales pasukt?



na tiesa pasakius man neaktualu, tai nelabai žinau, bet kiek mačiau Youtube tai daro su panašiais garbanas...
Atsakyti
QUOTE(uogauogele @ 2015 02 10, 10:59)
nusipirkau si tiesintuva. http://www.beautyfor...-v51000101.html
Rinkausi Babyliss, kol neuzmaciau sito.
Gal kas turite? Vis nesuprantu, ar jis man patinka. Lyg ir truksta slydimo. Kazkaip nori pesti plaukus. Siaip plokstele nera lygi, tokio siek tiek nelygaus pavirsiaus. Pirkdama nauja tiesintuva tikejausi slydimo "lyg per sviesta". Kyla minciu grazint ir nusipirkt vis del to Babyliss  g.gif

O temperatura didint bandet? Mano Babyliss tiesinant irgi kazkaip striginejo, bet padidinau temperatura ir viskas kaip per sviesta.Tiesa mano tiesintuvo ploksteles lygios ir glotnios.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Turiu beda, perdege mano plauku lygintuvas blink.gif doh.gif tai dabar tikras galvos skausmas issirinti nauja. Kiek matau cia forumuose labiausiai isgirtas Babyliss. Mane labiausiai domina Multistyler modelis. Kur yra ir lygintuvas ir garbaniuotuvas ir sukos, zodziu daug visko. Praleidau pro akis, gal kuri naudojate ar pasiteisino ? Nes daugiausia info radau tik apie tiesintuvus. Gal cia tas variantas, kur visko daug ir niekas normaliai neveikia ? babyliss Multistyler - MS21E . Taip pat, radau irgi labai idomu varianta, bet kitos firmos Remington S8670 . Rinkiai sudetimi skiriasi nezymiai. Cia irgi ir keramika ir turmalinas. Bet nerandu jokiu atsiliepimu. Gal teko kam gyvai apziureti ir pamatyti skirtumus. Nes siuo atveju man patinka, kad sis remington siek tiek plonesnis, nes babyliss atrodo labai jau didelis. Arba cia tik man taip atrodo ax.gif nezinau, nei vieno gyvai nesu maciusi.... patarkit prasau, kuris geriau ?
Atsakyti
QUOTE(symaland @ 2015 03 18, 12:55)
Kiek matau cia forumuose labiausiai isgirtas Babyliss. [...] babyliss Multistyler - MS21E 

Apie tokius tiesintuvus-hibridus nieko nežinau (bijočiau, kad tokie universalai blogai atliks visas funkcijas), bet atkreipkite dėmesį, kad Babyliss Pro ir Babyliss Paris yra kiek skirtingų klasių gaminiai.smile.gif Bent jau anksčiau Babyliss Paris (t.y. jais prekiauja prekybos centruose, eilinėse buitinės technikos parduotuvėse ir pan.) būdavo labai vidutiniškos kokybės gaminiai.


O mano GHD tiesintuvas irgi mirė, krito iš aukštai, nebekaista ir nebeapsimoka taisyti. Pliusai tie, kad tikrai gerai tiesino ir plokštelės gerai slydo per plaukus. Didelis minusas man - nesireguliuojanti temperatūra. Gamintojas sako, kad optimali, o man kartais norėdavosi žemesnės, ypač kai tiesindavau tik kažkurią plaukų dalį. Nemanau, kad vertas savo kainos.
Renkuosi naują, kriterijai tie patys - kad braukiant nekliūtų už plaukų ir reguliuotųsi temperatūra. Visokiais jonais ir kitais stebuklais ir čia netikiu, o plokštelės svarbu, kad būtų ne metalinės. Bet kažin, ar tokias šiais laikais išvis dar parduoda. Anksčiau į pigesnius įtariai žiūrėjau būtent dėl to, kad plokštės labai kliūdavo už plaukų. Išbandžiau pas draugę Remington (lyg ir tokį, bet kaina čia kažkokia didoka), ir paliko labai gerą įspūdį. rolleyes.gif Aišku, gal panaudojus namuose daugiau pradėtų atrodyti kitaip, bet kol kas svarstau į plaukų tiesintuvą daug pinigų nebekišti.
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif as taip pat ieskau naujo tiesintuvo. Beda ta kad turiu ji, tik jis man plaukus tiesina ne taip kaip noreciau. Jie tampa tik tiesus, bet ne kiek neblizga ir netampa glotnus. Ko butent as ir noreciau! Gal galite patart koki pirkti, kad plaukai tuo paciu ir blizgetu ir butu glotnus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2015 03 24, 13:31)
Sveikos, merginos smile.gif as taip pat ieskau naujo tiesintuvo. Beda ta kad turiu ji, tik jis man plaukus tiesina ne taip kaip noreciau. Jie tampa tik tiesus, bet ne kiek neblizga ir netampa glotnus. Ko butent as ir noreciau! Gal galite patart koki pirkti, kad plaukai tuo paciu ir blizgetu ir butu glotnus? smile.gif


Naudoju GHD tiesintuvą. Po jo plaukai ne tik tiesūs, bet glotnūs ir blizgantys thumbup.gif
Atsakyti
Ieškau tiesintuvo, plaukai da trumpučiai, vos pečius siekia, plaukai tankūs ir stori, tokio daikto niekada nesu turėusi, nes tik nesenai nusprendžiau ilgaplauke patapti, kadangi nzn ar patiks būti ilgaplauke, į labai brangų nenoriu investuoti, ką manote apie šiuos? http://www.rde.lt/pr...r...yplės.html
http://www.rde.lt/pr...r...yplės.html
http://www.rde.lt/pr...o...yplės.html
Atsakyti
gal kas turite tiesintuva su argano aliejumi ,kokie atsiliepimai
Atsakyti
Sveikos, ieškau naujo tiesintuvo, norisi profesionalaus ir išties gero. Svarstau kažką iš GHD ar Babyliss... Gal kas bandėte abu? Kokie panašumai, skirtumai? Ką rekomenduotumėte?
Atsakyti