Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnio pol. ginekologai

QUOTE(Metamorfozė @ 2011 10 05, 13:33)
Labas!
Ketinu pirmą kartą apsilankyti pas ginekologą. Noriu paklausti, ar reikalingas šeimos gydytojos siuntimas? Ar pakanka užsiregistruoti registruotūroje (šiuo atveju nebus taip, kad atėjus pasikonsultuoti privalėsiu susimokėti už apsilankymą?)?


Tikrai nereikia siuntimo. Aš taip pat buvau pirmą kartą šiandien, pas Kivilšaitę. Na bent man tai nei gero nei blogo įspūdžio nepadarė. Ko paklausiau į tą atsakymą gavau daugiau jokios papildomos informacijos nepasakojo. Bet apžiūros metu bent man atrodė, kad elgiasi negrubiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenusik-N @ 2008 06 03, 06:56)
Galiu pasakyti, kad Antakalnio poliklinikoje pvz man rekomendavo ginekologe Grazina Maziliauskiene. Pora draugiu pas ja lankosi, labai patenkintos. Ir siaip yra forume tema apie Antakalnio poliklinika, ten irgi geri atsiliepimai  smile.gif , jeigu nerasiu kur arciau savo namu gero ginekologo,  tai reikes i Antakalnio poliklinika registruotis.




sveikos. turejau kontakta su p. maziliausiakiene, ginekologe is antakalnio...na man asmeniskai si gydytojau nelabai..nors atsiliepimai ir mano pacios draugiu nuomones apie sai gydytoja gana neblogas. bet as apie ja geriau patylesiu....nenoriu labai blogai apkalbteti ja, gal tiesiog ta diena jai nebuvo nuotaikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ladyga @ 2012 03 22, 18:48)
sveikos. turejau kontakta su p. maziliausiakiene, ginekologe is antakalnio...

Teko lankytis beveik pas visas.Šia gydytoja patenkinta,maloniai priima,atsako į klausimus,paskiria tinkamą gydymą.O gydytoja ,pas kurią tikrai daugiau niekada nesilankysiu-Poškienė.
Atsakyti
Rugpjūčio pabaigoj eisiu pas gyd. Albertavičienę. Kažkaip mažoka atsiliepimų apie ją.

gal dar kas pas ją lankosi?
Atsakyti
Lankiausi abu savo nestumus pas Grazina Maziliauskiene.
puiki gydytoja. atidi, visada pataria, rupestingai apziuri.
Atsakyti
Renkuosi gydytoją, leidžia pasirinkti tik iš šių:
KIVILŠAITĖ VIDA
POŠKIENĖ BIRUTĖ
STANAITIENĖ JŪRATĖ
MEKIENĖ REGINA GENĖ
GILIASEVIČIENĖ REGINA
MAZILIAUSKIENĖ GRAŽINA
g.gif Net nežinau kurią pasirinkti. Žiūrėjau per pincetas.lt, tai įvairių komentarų, kaip gerų, taip ir blogų turi gydytojos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indonezija_ @ 2013 05 01, 22:04)
Renkuosi gydytoją, leidžia pasirinkti tik iš šių:
KIVILŠAITĖ VIDA
POŠKIENĖ BIRUTĖ
STANAITIENĖ JŪRATĖ
MEKIENĖ REGINA GENĖ
GILIASEVIČIENĖ REGINA
MAZILIAUSKIENĖ GRAŽINA
g.gif Net nežinau kurią pasirinkti. Žiūrėjau per pincetas.lt, tai įvairių komentarų, kaip gerų, taip ir blogų turi gydytojos.  ax.gif

Esu pilnai patenkinta Giliasevičiene, ji yra skyriaus vedėja, kompetetinga. Dauguma skundžiasi dėmesio stoka, ar net šiurkštoku bendravimu su pacientėmis, tačiau pati to nesu patyrusi, atvirkščiai, maloniai bendrauja, gal ne per daug, bet ne tame esmė, juk nepaplepėt ateinam 4u.gif
Atsakyti
Ačiū. Na ir man patinka, kai mažiau yra plepama.
Geriau konkreti gydytoja. Svarbu jos kompetencija. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 06 01, 21:06)
Teko lankytis beveik pas visas.Šia gydytoja patenkinta,maloniai priima,atsako į klausimus,paskiria tinkamą gydymą.O gydytoja ,pas kurią tikrai daugiau niekada nesilankysiu-Poškienė.

Va va Poškienė ir Kivilšaitė viskas atmestinai doh.gif , kad tik greičiau atsikratytu pacientu.......
Patiko gyd. Maziliauskienė, tik eilės nemažos sad.gif
Atsakyti
Aš visada lankiausi pas gydytoją Albertavičienę ir nusiskundimų jokių neturėjau, bet eilės ten tikrai gana didelės būna:) visa nėštumo laiką pas ją vaikščiojau ir toliau vaikščiosiu smile.gif
Atsakyti
Teko man lankytis tiek pas Albertaviciene (ir dabar, jei prireikia lankausi), tiek pas Maziliauskiene. Abi jos superines thumbup.gif
Atsakyti
Gal yra kurios lankesi pas visas tis gydytojas ir gali jas tarp saves palyginti:
NENAROKOVA
ALBERTAVICIENE
MAZILAIUSIKIENE ?

Noriu pradeti lankytis pas viena is ju del nestumo ir nezinau kuria geriau pasirinkti,nes manau yra labai svarbu kad gydytojas patiktu ax.gif O isbandyti visas tris nera kada biggrin.gif
Atsakyti