Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuteriniai žaidimai

Iškilo man toks klausimas - ar mėsta moteriškaitės žaisti kompiuterinius žaidimus? Kad vyrai negali atsitraukti, tai mes visi tą žinom tongue.gif bet kaip moterytės? Aš va, pavyzdžiui nemėgau iki to momento kada nepamačiau žaidimo "Mafija". Jis mane taip užvežė, kad negaliu atsitraukti doh.gif Pradžioje net naktim sapnuodavau blink.gif O dabar, kai gryžtu namo po darbo - būtinai turiu pažaisti...
Atsakyti
NE ZAIDZIU IR NE LABAI SUPRANTU ZAIDIMUS,O GAL MAN NE IDOMU.... g.gif
Atsakyti
Oj, as tai apeinu is tolo, nes jei sedu ant kokio zaidimo, tai pamirstu, kad reikia valgyt ir miegot doh.gif Draugas is manes vis juokiasi, kad moteris - zaidimu manjake (bet zaidziu tik pirmo asmens saudykles su misijom ir strategijom, tokie kaip Doom Quake tai sudas paskutinis)
Atsakyti
Kartais pažaidžiu vakarais, kai noriu atsiribot nuo visko, pailsėt.... Aišku, kai prisėdu, tai keliom valandom, bet... man negaila praleisto laiko tongue.gif Tai savotiskas laisvalaikio leidimas rolleyes.gif
Atsakyti
na as tai irgi kazkaip neuzsikabinau ant tu kompiuteriniu zaidimu
Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2006 03 31, 13:39)
Aš va, pavyzdžiui nemėgau iki to momento kada nepamačiau žaidimo "Mafija". Jis mane taip užvežė, kad negaliu atsitraukti  doh.gif Pradžioje net naktim sapnuodavau  blink.gif O dabar, kai gryžtu namo po darbo - būtinai turiu pažaisti...

Meile, o is kur ta mafija gauti? mano draugas taip pat megsta zaisti, o ir as dabar pamasciau, kad galeciau susirasti savo zaidima ir pazaisti smile.gif parekomenduokit panos kokius zaidimus ir is kur juos gauti galima?
Atsakyti
Kartais zaidziu ZUMA tongue.gif 12-13 lygis, fantastiskai pailsiu nuo problemu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
labai seniai megau zaisti indiana jones lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet zaisdavau pas draugus, o namuose neturiu zaidimu... jei kada koki draugas parnesa, tai pazaidziam , o po kiek laiko nusibosta.. paskutinis zaistas: " kas nori islosti milijona?" lotuliukas.gif interneto pagalba laimejom milijona lotuliukas.gif bet dar pakolkas niekas pinigu nepervede i saskaita lotuliukas.gif
Atsakyti
laaabai retai kada pazaidziu... tongue.gif
Atsakyti
sveikos nors as berniukas man ir patinka zaist bet dazniausiai ieskau internete apiemagija kosmosa ir daug kitokiu idomiu dalyku
Atsakyti
QUOTE(kristi ana @ 2006 04 21, 14:54)
Oj, as tai apeinu is tolo, nes jei sedu ant kokio zaidimo, tai pamirstu, kad reikia valgyt ir miegot  doh.gif Draugas is manes vis juokiasi, kad moteris - zaidimu manjake (bet zaidziu tik pirmo asmens saudykles su misijom ir strategijom, tokie kaip Doom Quake tai sudas paskutinis)


noreciau apginti Doom ir Quake -- jie ne sudas, o senove. kazkada tai buvo nuostabus zaidimai. as su jais uzaugau. aisku, dabar pilna visokiu mandrybiu, kurios atrodo kaip filmai.
mane pirmo asmens saudykles irgi veza. ypac kur veiksmas su karu susijes. Medal of Honor, Call of Duty, Wolfenstein.
o pati didziausia "meile" -- tai Hitman wub.gif
Atsakyti
As zaidziu "The sims2" "Safario beatlonas" (pastarasis akelotes) smile.gif
Atsakyti