Įkraunama...
Įkraunama...

Geras endokrinologas Kaune

QUOTE(lili* @ 2014 04 15, 18:12)
Man atrašė , kad 120lt  g.gif važiuosiu ketvirtadienį , užsiregistravau pas jį ...
O kaip jums konsultacija ir visa kita ?


Man asmeniskai nekaip jis, seni gydymo metodai, vos ne visiems vaistus nuo tuberkuliozes skiria, arba antibiotikus, gal kada ir buvo geras gydytojas, bet dabar jau nekaip... As pati prisirasius pas jo sunu seimos gydytoja Vytauta, tai kai man reikejo pas endikrinologa prasiau siuntimo ir ejau i klinikas, man ten patikimiau, nei pas sita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2014 04 15, 15:24)
Labai vėlyvas atsakymas, bet jeigu kam reikės žinoti - aš pas Šimkų mokėjau 300 lt už apsilankymą, skydliaukės echoskopiją...


LABAI ATSIPRASAU UZ KLAIDINGA INFO - MOKEJOM 150LT.
Susimaisiau, nes tuo laiku lankiausi daugybeje kliniku... Tikrai nuosirdziai atsiprasau uz suklaidinima. doh.gif

Papildyta:
QUOTE(ikristute @ 2014 04 17, 13:34)
Man asmeniskai nekaip jis, seni gydymo metodai, vos ne visiems vaistus nuo tuberkuliozes skiria, arba antibiotikus, gal kada ir buvo geras gydytojas, bet dabar jau nekaip... As pati prisirasius pas jo sunu seimos gydytoja Vytauta, tai kai man reikejo pas endikrinologa prasiau siuntimo ir ejau i klinikas, man ten patikimiau, nei pas sita  smile.gif


Mano tokia patirtis. Geriau antibiotikus pora menesiu, vieni is ju buvo nuo tuberkuliozes.
Bet kai as buvau pas Simku, buvo jis pats ir jo sunus. Abu konsultavo.
As turejau hiperaktyvia skydliauke. Po Simkaus gydymo (jo deka, ar atsitiktinumo) skydliauke pasitvarke. Praejus dar pusmeciui vel pakriko, tik si karta skydliauke jau nepakankamai aktyvi (hipotiroze/hipotiroiditas).
Su sita diagnoze jauciuosi daug prasciau. Atsirado kruva sveikatos problemu.
Gyvenu ne Lietuvoje, vietos gydytojai vaistu kol kas neskyre. Laukia, kiek kis hormonai, veliau skirs gydyma.
Simkaus antibiotiku kursa jie nelabai giria... Nors zinoma, kiekvienas gydytojas turi savo gydymo metodus...
O as pati nezinau ka ir galvoti verysad.gif Tiesiog labai noretusi kazkokiu budu susitvarkyti sveikata ir savijauta...

Atsakyti
Sidabrija ačiū 4u.gif

Apsilankiau ir aš vakar pas juos .
Situacija tokia pati kaip ir aprašėt, antibiotikų maišas, na bet gal reikia g.gif daug pūlių išspaudė, lėtinė pūliuojanti angina, tik keista kad LOR nematė prieš 3 sav. lankiausi g.gif
Į mazgelį suleido vaistų, liepė po 3 sav atvažiuoti .
Net nežinau ar man labai patiko, mane taip apat apžiūrėjo abu su sūnum, nors šiaip visko išklausinėjo, viską tikrino g.gif
Na nuvažiuosi antrą kartą , žiūrėsiu ,ką tada sakys.

TIk ne kaip nuskambėjo, kai paskyrė vaistų ir nurodė vastinę kurioje pirkti biggrin.gif doh.gif Aišku aš į ją nevažiavau, neieškojom, nusipirkom pas save eilinėj Euro vaistinėj biggrin.gif bizniuko kažkam nepadrėm biggrin.gif
Atsakyti
sveiki noriu paklaust kokie geresni endokrinologai kaune klinikose gal kuri lanketes? 4u.gif
Atsakyti
Klinikose lankausi pas Rutkauskienę, ją man rekomendavo draugė.
Bet galvoju dar nueiti pas Šimkų, į jo kliniką.
Atsakyti
Pasiklydau tarp Rutkauskienės ir Musneckienės g.gif Ir vistik, kuri lankėtės paskutiniu metu pas kurią nors, ką patartumėt? Ar jos savo kabinete atlieka echoskopiją? Lauksiu komentaų smile.gif
Atsakyti
patys geriausi atsiliepimai apie KMUK dirbancia B.Zilaitiene 4u.gif tikrai drasiai galiu rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif perskaiciau visa tema ir visai pasimeciau. esu is alytaus, kraujo tyrimas ir echoskopas parode tiroidita. aisku, man si savoka nauja. seimos gydytoja siuncia pas endokrinologa, taciau ligonineje eiles dideles, norisi kuo greiciau apsilankyti, kad butu paskirtas tinkamas gydymas, nes jauciuosi labai prastai sad.gif reikalingas geras endokrinologas konsultuojantis ir atliekantis kitus reikalingus tyrimus privaciai. Skaitydama masciau apie Kazanaviciu, taciau veliau apie ji buvo nemazai prastu atsiliepimu t.y. kainos ir kokybes neatitikimas. gal galetumet ka nors rekomenduoti, nes po kelis men eiliu laukti nenoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JoPi @ 2014 10 30, 15:06)
Sveiki 4u.gif  perskaiciau visa tema ir visai pasimeciau. esu is alytaus, kraujo tyrimas ir  echoskopas parode tiroidita. aisku, man si savoka nauja. seimos gydytoja siuncia pas endokrinologa, taciau ligonineje eiles dideles, norisi kuo greiciau apsilankyti, kad butu paskirtas tinkamas gydymas, nes jauciuosi labai prastai sad.gif reikalingas geras endokrinologas konsultuojantis ir atliekantis kitus reikalingus tyrimus privaciai. Skaitydama masciau apie Kazanaviciu, taciau veliau apie ji buvo nemazai prastu atsiliepimu t.y. kainos ir kokybes neatitikimas. gal galetumet ka nors rekomenduoti, nes po kelis men eiliu laukti nenoriu doh.gif

Tik nevažiuokit pas Šimkų .

Aš lygiai taip pačiai norėjau greitos ir geros konsultacijos, surasti atsiliepimai buvo geri, dar kolegė neišpeikė ir nuvažiavau, po pirmo karto buvo lyg ir nieko įspūdis, bet nors dar pora kartų važiavau ir sukišau pinigus , jokio konkretaus atsakymo negavau, maitino vaistais ir melaginga info neva mazgas mažėja, gerai ,kad sveikatos visiškai nesugadino. Niekam nerekomenduočiau aš jų vadinams klinikos ( greičiau netvarkingo kabineto)
Atsakyti
QUOTE(JoPi @ 2014 10 30, 15:06)
Sveiki 4u.gif  perskaiciau visa tema ir visai pasimeciau. esu is alytaus, kraujo tyrimas ir  echoskopas parode tiroidita. aisku, man si savoka nauja. seimos gydytoja siuncia pas endokrinologa, taciau ligonineje eiles dideles, norisi kuo greiciau apsilankyti, kad butu paskirtas tinkamas gydymas, nes jauciuosi labai prastai sad.gif reikalingas geras endokrinologas konsultuojantis ir atliekantis kitus reikalingus tyrimus privaciai. Skaitydama masciau apie Kazanaviciu, taciau veliau apie ji buvo nemazai prastu atsiliepimu t.y. kainos ir kokybes neatitikimas. gal galetumet ka nors rekomenduoti, nes po kelis men eiliu laukti nenoriu doh.gif


Pažiūrėkit klinikose ten siuo metu nera dideliu eiliu, lapkricio pradziai yra vietu, tinklapyje www.sergu.lt uzsiregistruoti galit, ten pakankamai geri gydytojai, padarys visus reikiaus tyrimus, as asmeniskai lankiausi pas Lašienę, man patiko si gydytoja.
Papildyta:
QUOTE(lili* @ 2014 10 30, 16:23)
Tik nevažiuokit pas Šimkų .

Aš lygiai taip pačiai norėjau greitos ir geros konsultacijos, surasti atsiliepimai buvo geri, dar kolegė neišpeikė ir nuvažiavau, po pirmo karto buvo lyg ir nieko įspūdis, bet nors dar pora kartų važiavau ir sukišau pinigus , jokio konkretaus atsakymo negavau, maitino vaistais ir melaginga info neva mazgas mažėja, gerai ,kad sveikatos visiškai nesugadino. Niekam nerekomenduočiau aš jų vadinams klinikos ( greičiau netvarkingo kabineto)


Pritariu thumbup.gif Jų ir gydymo metodai pasene, o ir jam pačiam jau į pensija laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 10 30, 16:23)
Tik nevažiuokit pas Šimkų .

Aš lygiai taip pačiai norėjau greitos ir geros konsultacijos, surasti atsiliepimai buvo geri, dar kolegė neišpeikė ir nuvažiavau, po pirmo karto buvo lyg ir nieko įspūdis, bet nors dar pora kartų važiavau ir sukišau pinigus , jokio konkretaus atsakymo negavau, maitino vaistais ir melaginga info neva mazgas mažėja, gerai ,kad sveikatos visiškai nesugadino. Niekam nerekomenduočiau aš jų vadinams klinikos ( greičiau netvarkingo kabineto)


Dekui uz naudinga informacija smile.gif

Papildyta:
QUOTE(ikristute @ 2014 10 30, 22:28)
Pažiūrėkit klinikose ten siuo metu nera dideliu eiliu, lapkricio pradziai yra vietu, tinklapyje  www.sergu.lt uzsiregistruoti galit, ten pakankamai geri gydytojai, padarys visus reikiaus tyrimus, as asmeniskai lankiausi pas Lašienę, man patiko si gydytoja.
Papildyta:
Pritariu  thumbup.gif  Jų ir gydymo metodai pasene, o ir jam pačiam jau į pensija laikas  smile.gif

Aciu labai smile.gif o Lašienė maloni kaip gydytoja?smile.gif nes apie ją įvairių atsiliepimų yra:)
Atsakyti
QUOTE(JoPi @ 2014 11 02, 15:51)
Dekui uz naudinga informacija smile.gif

Papildyta:

Aciu labai smile.gif o Lašienė maloni kaip gydytoja?smile.gif nes apie ją įvairių atsiliepimų yra:)


Aš ją išsirinkau irgi čia forume pasiskaičius, man labai maloni pasirodė, kadangi šiek tiek bijau gydytojų blush2.gif tai ši tikrai labai patiko. Reikėjo kelių tyrimų (hormonų) tai padarė visą krūvą, sakė patikrinsim dabar viską, kad jau papuolėt pas manę biggrin.gif Paskutinį kartą buvau birželio gale pas ją, tikrai patiko, pabandykit ir jūs, o pas tuos mokamus gydytojus visada suspėsit nueiti smile.gif
Atsakyti