Įkraunama...
Įkraunama...

Geras endokrinologas Kaune

QUOTE(NaujokeS @ 2009 01 28, 15:00)
Uzsirasius dabar pas Jakuboniene KMUK, butu idomu sulaukti daugiau atsiiepimu g.gif 
Dar vienas OPUS klausimelis, ar jus ka nors "duodate" gydytojams 1ojo vizito metu? Nes mama vis liepia duok duok pinigus, tai kaip sako tikiesi kad tave normaliai istirs, apziures
Nes kaskada KMUK kai sirdi tyre tai daviau gydytojai ir neme, tai net kelis kart kisau i kisene ir neme, labai nesmagiai pasijutau blush2.gif


As ne karto nedaviau, bet jei nores gydytoja gauti pajusi smile.gif Klinikose tas vos ne atvira forma pasakoma, kad turi moket smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2009 01 16, 17:45)
Sakykit, o pas Žilaitienę galima eiti ne tik dėl vaisingumo? TY man aktualiau endokrinologas o ne vaisingumo konsultantas, nors ir pastarasis svarbu smile.gif


Gyd.Zilaitienė yra endokrinologe. tai galima.
Atsakyti
sveikos gal kas lanketes kmuk pas Lasiene? butu idomu paskaityti atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Na va as suzinojau is pazystamo geru endokrinologu pavardes Markauskas ir Krasauskiene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NaujokeS @ 2009 02 02, 10:41)
Na va as suzinojau is pazystamo geru endokrinologu pavardes  Markauskas ir Krasauskiene smile.gif


Aš irgi lankiausi pas Krasauskienę, neliko abejonių, kad ir kitą kartą pas ją eisiu, net nėra reikalo ieškotis gerenio endokrinologo 4u.gif
Atsakyti
geri atsiliepimai apie Kazanavičių - iš klinikos sukilėlių pr 88 A ir Denisovą Šilainių poliklinikoje. Jei reikia ekoskopijos tai Stankevičius
Atsakyti
QUOTE(rinna @ 2009 02 03, 19:07)
geri atsiliepimai apie Kazanavičių - iš klinikos sukilėlių pr 88 A ir Denisovą Šilainių poliklinikoje. Jei reikia ekoskopijos  tai Stankevičius


O man kaip tik vidaus ligu gydytoja sake, tik ne pas Denisova...
Atsakyti
Sakykit gal kuri lanketes pas Vosyliene KMUK ? Labai lauksiu atsakymo, mane cia gana greit pas ja uzregistravo g.gif .
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2008 07 11, 14:00)
as buvau klinikose kaune pas markauska. man patiko.



Man Markauskas išrašė gerti vaistų tokių kurios geria kai gimda būna pašalinta,o man davė juos gerti ,nes mėnesinės baigėsi 42 m.Kai nuėjau pas save poliklinikos ginekologė apstulbus buvo,tik susižvalgė su sesele ir pasakė ,kad jai tokio atvejo neteko girdėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Profesorė @ 2008 06 16, 20:23)
Lankausi KMUK, PAS BARSIENE, LABAI PATENKINTA.

Aš taippat pas Barsiene lankiausi tai labai gera daktarė thumbup.gif thumbup.gif ir pinigėliu nedaviau nei lito svarbiausia kad netempia gumos ji man visus tyrimus ir visa kita taip suorganizavo kad aš nepraėjus mėnesiui jau buvau išoperuota. Taip pat jeigu kam gresia skydliaukės operacija tai nuoširdžiai rekomenduoju chirurgą TIŠKŲ labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir svrbiausia pjūvi sutvarko tobulai visi kremukai jau geriau nieko nepadaro notworthy.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas žinote kur dirba endokrinologas V. Šidlauskas
Atsakyti
labas Rinna,

Sidlauskas dirba Laso gatve 1 privacioj klinikoj.
Atsakyti