Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

QUOTE(tura @ 2015 09 27, 19:01)
SOS!!! Vaje, nejau šitaip susimoviau doh.gif . Gal kas pirkote grindis "Grindų gamoje"? kaip ten su pristatymu?
Išsirinkau grindis. Sakė pristatys per 2-3 savaites. Man kaip ir gerai. Jų panašiai ir reikės, nes dar kiti darbai eilėje. Sumokėjau avansą. Praėjo savaitė. Man remontai einasi greičiau, tai galvoju pažiūrėsiu kada ten tiksliai atveš tas grindis. skaitau sutartį ir savo akimis netikiu "pristatymas per 2 mėnesius"[B] Kaip aš taip užsikalbėdama nepastebėjau šito doh.gif  Man už mėnesio jau baldai važiuot pradės, gyvent reikia eit. Po dviejų mėnesių visi meistrai išlakstys, neturėsiu kur gyvent, kur baldus sudėt ir pan.
Gal čia tik sutartyje toks apsidraudimas ir viskas tvarkoje atveža jie viską kaip savo po 2 savaičių. Kaip man žinot?? jei jų nebus, tai nafik tas avansas, staigiai perku kitur, nes nuostoliai ir problemos 10 kartų išaugs.
Suprantu, kad pati kalta, kad reikia skaityti labai atydžiai prieš sumokant. Bet gal viskas čia gerai???

atsakymo reik firmoje klaust.. o ne cia
Atsakyti
Laba diena, gal kas susidure su ekologiskomis laminuotomis grindimis, su dregmes izoliacija ir galetut pakomentuoti?
Ikeliu pavyzdi:
http://www.domavita....ent-770903.html
Atsakyti
Ar kas betonavote grindis pries klojant laminata? Kiek laiko dziuvo betonas, kada jau galima tiesti laminata?
Atsakyti
Gal kas klojotės ekologišką laminatą, kokie butų atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti

Sveiki visi,

 

noriu pradet kloti laminata. Tik niekur nerandu info, kaip sujungti laminata su plytelemis. Musu grindys sildomos, plyteliu aukstis 11mm, laminato 12mm. Kiek suprantu tarp laminato ir plyteliu, turi buti tarpas, bet as nenoriu montuoti tos metalines sujungimo juosteles, ar yra koks protingas praktiskas variantas? (Pvz silikono ipilti i ta sujungimo tarpa).

 

Lauksiu patarimu kas esat susidure su tuo.

Atsakyti
Dviracio neisrasit,vienintelis variantas sujungimo juostele,nes laminatas ''vaiksto'' ir silikonas suskils,kaip ir kiti hermetikai,sandarikliai ir pan..Patikrinta.
Atsakyti
QUOTE(Ghostbuster @ 2017 05 19, 19:02)
<p>Sveiki visi,</p>
<p> </p>
<p>noriu pradet kloti laminata. Tik niekur nerandu info, kaip sujungti laminata su plytelemis. Musu grindys sildomos, plyteliu aukstis 11mm, laminato 12mm. Kiek suprantu tarp laminato ir plyteliu, turi buti tarpas, bet as nenoriu montuoti tos metalines sujungimo juosteles, ar yra koks protingas praktiskas variantas? (Pvz silikono ipilti i ta sujungimo tarpa).</p>
<p> </p>
<p>Lauksiu patarimu kas esat susidure su tuo.</p>

pas mano tevu, aplink zidinį yra plyteles, toliau dejo laminata, netepė niekuo ir tos baisios juosteles nedejo ir visai normaliai atrodo ax.gif
Atsakyti
kas jau dejo, domejosi ir zino-kokio storio patartina deti laminata ant sildomu grindu.
Atsakyti
QUOTE(Kojotė @ 2017 06 15, 22:53)
kas jau dejo, domejosi ir zino-kokio storio patartina deti laminata ant sildomu grindu.

Optimaliausias variantas šilumos atžvilgiu 8cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ghostbuster @ 2017 05 19, 19:02)
<p>Sveiki visi,</p>
<p> </p>
<p>noriu pradet kloti laminata. Tik niekur nerandu info, kaip sujungti laminata su plytelemis. Musu grindys sildomos, plyteliu aukstis 11mm, laminato 12mm. Kiek suprantu tarp laminato ir plyteliu, turi buti tarpas, bet as nenoriu montuoti tos metalines sujungimo juosteles, ar yra koks protingas praktiskas variantas? (Pvz silikono ipilti i ta sujungimo tarpa).</p>
<p> </p>
<p>Lauksiu patarimu kas esat susidure su tuo.</p>

pas mus laminatas klotas ant plytelių. Tiesiog ant plytelių buvo klojamas specialus paklotas,o laminatas klotas jungiant atskiras lentas užraktais, ir jokiu būdu ne klijuojant jas.
Išsamiau kaip klojamas laminatas ant šildomų grindų paskaitykit - http://www.iris.lt/p...inato-klojimas/
Atsakyti
Sveiki,
O as noreciau klausima, gal kiek nestandartini uzduoti, bet vis tik su lainuotomis grindimis susijusi... Kuo jus jas plaunate? Pas mus supirktas buvo tikrai ne is pigiuju laminatas, bet kadangi as plaunu su ta tokia sluota - kempine, kuria isspausti reikia, ziuriu, kad vis tik nuo jos labai daug vandens lieka ant grindu... Gaunu nuo vyro velniu. unsure.gif tai nusprendziau susirasti kazkokia kita alternatyva dregnam grindu pravalymui, nes vien dulkiu siurbliu tvarkyti grindis man netinka...
Atsakyti
Tai pabandyk su garine šluota smile.gif yra pirkti topshop parduotuvei smile.gif pati naudoju, tai ir gerai išplauna ir nebijau dėl laminato, kad iššoks smile.gif

QUOTE(*Selena* @ 2017 06 28, 13:45)
Sveiki,
O as noreciau klausima, gal kiek nestandartini uzduoti, bet vis tik su lainuotomis grindimis susijusi... Kuo jus jas plaunate? Pas mus supirktas buvo tikrai ne is pigiuju laminatas, bet kadangi as plaunu su ta tokia sluota - kempine, kuria isspausti reikia, ziuriu, kad vis tik nuo jos labai daug vandens lieka ant grindu... Gaunu nuo vyro velniu.  unsure.gif tai nusprendziau susirasti kazkokia kita alternatyva dregnam grindu pravalymui, nes vien dulkiu siurbliu tvarkyti grindis man netinka...

Atsakyti