Įkraunama...
Įkraunama...

ZeekRewards + Zeekler

QUOTE(Eva-Eva @ 2012 01 16, 22:10)
Dar yra, kas ne Zeeke - kas neseniai iš tundros grįžo  biggrin.gif 
Šiaip, kas dirba internete- beveik visi čia. O tie, kas ne - dar vis tik nearti laukai...
Iš tikro tai džiugu, kad dabar naujokas gali pataikyti tiesiai kur reikia, neklaidžiodamas metus ar daugiau, ir negaišdamas daug laiko pradėti gauti pirmus rezultatus. Taip kad nešam žinią wink.gif

einam i sviesa lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2012 01 16, 23:10)
Dar yra, kas ne Zeeke - kas neseniai iš tundros grįžo  biggrin.gif 
Šiaip, kas dirba internete- beveik visi čia. O tie, kas ne - dar vis tik nearti laukai...
Iš tikro tai džiugu, kad dabar naujokas gali pataikyti tiesiai kur reikia, neklaidžiodamas metus ar daugiau, ir negaišdamas daug laiko pradėti gauti pirmus rezultatus. Taip kad nešam žinią wink.gif


drinks_cheers.gif Taip taip taip... aš, pvz, visiška tundra kol kas lotuliukas.gif , bet nieko... jau pradedu po truputį "įsikirst" biggrin.gif Smagiausia, kad yra padedančių wink.gif
Atsakyti
Neblogą VIDEO mergaitė padariusi, čia paskaičiavimai
Atsakyti
Evut tu anglu srupini? paaiskink ko nori zeekai?! kad mokimai privalomi supratau o kas dar nelabai sad.gif 4u.gif
Atsakyti
Teisininkai padarė sutartis, kurias turėsim pasirašyti, berods bus klausimyno forma, -na, kad esam adekvatūs, ir suvokiam, kur esame, ir ką darome smile.gif

Gerai, kad rentgeno ir tomografijos nereikia.. biggrin.gif Bet tai tik rodo kompanijos rimtumą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2012 01 17, 22:42)
Teisininkai padarė sutartis, kurias turėsim pasirašyti, berods bus klausimyno forma, -na, kad esam adekvatūs, ir suvokiam, kur esame, ir ką darome smile.gif

Gerai, kad rentgeno ir tomografijos nereikia.. biggrin.gif  Bet tai tik rodo kompanijos rimtumą wink.gif



na svarbiausia, kad nesugalvotu zodziu atestacija padaryt:D:D:D:D:d nes as kalbesiu tadu Lietuviskai biggrin.gif:D:D:D:
Atsakyti
O čia mano vertinimas tokių kompanijos žingsnių: http://auriusd.blogs...r-suzavejo.html
Atsakyti
Kuo daugiau skaitau, tuo įdomiau thumbup.gif Kol kas jaučiuosi dundukė dar, bet step-by-step, taip skant, pasivysiu jus visus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velziene: 18 sausio 2012 - 13:28
drinks_cheers.gif šitas biznis neiškart lengvai suprantamas. mano sponsorė violetinė sėdėjo biggrin.gif , ko aš ją 4 paras tarkavau... Paskui pramušė.
Atsakyti
cia tikriausiai visi kol isigilina.. is pradziu net spjoviau pagalvojus kur cia as pataikiau. Pries metus buciau ir numetus, o dabar krize savo padare- melynavau bet aiskinaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortale @ 2012 01 18, 19:04)
cia tikriausiai visi kol isigilina.. is pradziu net spjoviau pagalvojus kur cia as pataikiau. Pries metus buciau ir numetus, o dabar krize savo padare- melynavau bet aiskinaus  biggrin.gif



sveikos o ka jus ten taip aiskinat? kad net melynuot reikia biggrin.gif:D:D:D:biggrin.gifD

kur info ieskot?!
Atsakyti
AiškinaMĖS biggrin.gif Kad paskui paaiškinti saviems padoriai smile.gif
Atsakyti