Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

ko tai temutė ši labai apmirus, įnešiu spalvų biggrin.gif
kepiau vestuvėms ax.gif
user posted image
Atsakyti
VAU! kaip gražiai thumbup.gif
Atsakyti
O kur skanučiai šimtalapiai? g.gif
Atsakyti
pasiziurejau ir taip kepti uzsinorejau....
tik va beda - namie tik sausu mieliu turiu. o receptai su paprastom. Gal kas zinot, kaip atitikmenį paskaiciuot?
Atsakyti
QUOTE(Salduspauksciai @ 2014 11 05, 19:19)
pasiziurejau ir taip kepti uzsinorejau....
tik va beda - namie tik sausu mieliu turiu. o receptai su paprastom. Gal kas zinot, kaip atitikmenį paskaiciuot?

sausų tris kart mažiau nei paprastų. tai jei čia reikia 25g tai sausų reikės 8g 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainika @ 2014 11 06, 09:20)
sausų tris kart mažiau nei paprastų. tai jei čia reikia 25g tai sausų reikės 8g 4u.gif


dėkui, greičiau išbandysiu ( o tai kol iš savo kaimo į parduotuvę išsiruošiu...)
Atsakyti
na ka, prisvilinau savo pirma blyna smile.gif taip jau buna kai darai pirma karta... laiko nepaskaiciavau, teko vaika migdyt ikisus pyraga i orkaite, tai su folija pridengt truputi pavelavau... o jaukiek klausimu turiu... gal i juos jau ir buvo anksciau atsakyta, bet gal pagailesit manes, kad nereiktu visos temos skaityt 4u.gif
1. kildinant tesla ja reik pridengti? jei taip, tai kuo?
2. man tesla pasirode kietoka nors viska dariau pagal recepta. ar gal but, kad del to sunkiau tampesi?
3. kepiau ant skardeles, aplink pyraga buvo daug laisvos vietos ir daug sviesto isbego. forma kepimui turi but pagal pyraga? kad neliktu laisvu tarpu?
4. maciau darot staciakampi teslos lapa. aguonu voleli darot isilgai ar skersai?
5. susukto pyrago nereik dar pakildint? man kepant nelabai iskilo...
6. kepti dedat i jau ikaitusia orkaite?
Atsakyti
QUOTE(Salduspauksciai @ 2014 11 08, 15:18)
na ka, prisvilinau savo pirma blyna smile.gif taip jau buna kai darai pirma karta... laiko nepaskaiciavau, teko vaika migdyt ikisus pyraga i orkaite, tai su folija pridengt truputi pavelavau... o jaukiek  klausimu turiu... gal i juos jau ir buvo anksciau atsakyta, bet gal pagailesit manes, kad nereiktu visos temos skaityt  4u.gif
1. kildinant tesla ja reik pridengti? jei taip, tai kuo?
2. man tesla pasirode kietoka nors viska dariau pagal recepta. ar gal but, kad del to sunkiau tampesi?
3. kepiau ant skardeles, aplink pyraga buvo daug laisvos vietos ir daug sviesto isbego. forma kepimui turi but pagal pyraga? kad neliktu laisvu tarpu?
4. maciau darot staciakampi teslos lapa. aguonu voleli darot isilgai ar skersai?
5. susukto pyrago nereik dar pakildint? man kepant nelabai iskilo...
6. kepti dedat i jau ikaitusia orkaite?

1. Kildinant tesla aptepkit lydytu sviestu ir uzdenkit, kad nedziutu
2.Gal naudojote kokius EXTRA miltus? As perku geltonus Kauno grudu arba zalius Malsenos, dedu ne visus is karto, kartais iski lieka ju
3. Dekit i apvalia forma, kad i kampus nesubegtu sviestas ir nedegtu, jis turi mirkt ir virti tuose riebaliukuose
4.Suku, kad butu kuo daugiau sluoksniu
5.Biski reikia pakildinti
6.Dedu i ikaitinta orkaite

7. Tuo skysciu kepant palaistykit virsu, bus slapesnis pyragas
Atsakyti
QUOTE(uoga X3 @ 2014 11 08, 15:49)
1. Kildinant tesla aptepkit lydytu sviestu ir uzdenkit, kad nedziutu
2.Gal naudojote kokius EXTRA miltus? As perku geltonus Kauno grudu arba zalius Malsenos, dedu ne visus is karto, kartais iski lieka ju
3. Dekit i apvalia forma, kad i kampus nesubegtu sviestas ir nedegtu, jis turi mirkt ir virti tuose riebaliukuose
4.Suku, kad butu kuo daugiau sluoksniu
5.Biski reikia pakildinti
6.Dedu i ikaitinta orkaite

7. Tuo skysciu kepant palaistykit virsu, bus slapesnis pyragas


aciu, kad nepatingejot atsakyti. daug kas pasidare aiskiau, reiks bandyt vel, kai tik "degesiuka" suvalgysim smile.gif
miltai kauno grudu buvo, blogiausia kad nezinau kokio kietumo tesla turi but... man lyg minkstesnes norejosi, kita kart labiau intuicija pasikliausiu. nors skonis nieko (jei neskaityt pasvilimo), neatrodo per kietas, gal tik sausokas... ir reiks i forma kist normalia. na ir zinoma nesvilint daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salduspauksciai @ 2014 11 08, 16:18)
na ka, prisvilinau savo pirma blyna smile.gif taip jau buna kai darai pirma karta... laiko nepaskaiciavau, teko vaika migdyt ikisus pyraga i orkaite, tai su folija pridengt truputi pavelavau... o jaukiek  klausimu turiu... gal i juos jau ir buvo anksciau atsakyta, bet gal pagailesit manes, kad nereiktu visos temos skaityt  4u.gif
1. kildinant tesla ja reik pridengti? jei taip, tai kuo?
2. man tesla pasirode kietoka nors viska dariau pagal recepta. ar gal but, kad del to sunkiau tampesi?
3. kepiau ant skardeles, aplink pyraga buvo daug laisvos vietos ir daug sviesto isbego. forma kepimui turi but pagal pyraga? kad neliktu laisvu tarpu?
4. maciau darot staciakampi teslos lapa. aguonu voleli darot isilgai ar skersai?
5. susukto pyrago nereik dar pakildint? man kepant nelabai iskilo...
6. kepti dedat i jau ikaitusia orkaite?

1. prieš kildinant bandukes aptepu aliejumi ir uždengiu politileniniu maišeliu
2. pagal Cipciuko šimtalapio receptą aš sudedu apie 450g miltų, kartais ir dar mažiau. Naudoju Kauno grūdų miltus geltonam poke. padauginus miltų tešla sunkiai tamposi, plyšta.
3. kepu apvalioje skardoje.
4. jei kepu 28cm skardoje tai dedu aguonas skersai, jei mažesnėje tada išilgai. žiuriu kad gražiai įsidėtų į skardą.
5. aš nekildinu ir dedu į neįkaitintą orkaitę.
Atsakyti
Sveiki norejau pasiteirauti pries Kucias kepiau pirma syki simtalapi pagal Cipciuko recepta. Idedu foto, viskas atrodo gerai ejosi, tik man kazkiek sausas buvo, bet nezinau koks istikruju turi buti smile.gif Tik galvoju gal iskepus iskarto forma atleidau ir sviesta nuvarvinau gal del to tas sausumas buvo?
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovmoo: 29 gruodžio 2014 - 12:12
QUOTE(dovmoo @ 2014 12 29, 13:11)

puikus pirmasis bandymas 4u.gif
kitą kartą iškepus palikite skardoje ir dar laistykite ištirpusiu sviestuku kol viskas susigers į kepinį 4u.gif
Atsakyti