Įkraunama...
Įkraunama...

Bandom su kiaušialąstės donore

QUOTE(Tino @ 2012 05 07, 23:01)
sveikos, aš čia dabar nusikalbėsiu, bet kam taip sudėtingai daryti su donoryste? aš dažnai pastebėdavau, darant IUI ir kt.procedūras, kad ir Lietuvoj laisvai galima pasirinkti draugą, įkalbėti jį duoti spermą ir tiek žinių. juk niekas mūsų klinikose vyro paso neprašo  biggrin.gif
o su gydytojais susitarus, galima ir moters donorystę pasidaryt. o kodėl negalima paprašyti giminės moters kiaušiąlastės, pvz., kokios puskės? vis savi genai  g.gif


Jus cia rimtai? Kiek zinau donoryste ( nei kiausialastes, nei spermos) juk yra nelegali LT. Tai nemanau, kad jum pavyktu kazka juodai susitarti, nebent kazkoks isskirtinis daktaras pasitaikytu 4u.gif AS pas toki eiti nelabai noreciau, kuris makles daro biggrin.gif Vaziuojant i kitas klinikas niekas jum nedraudzia pazystama donora pasiimti, galit sese, pussesere ar drauga,bet tai tur buti tvarkoma oficialiai. Sesers as neturiu, o kitu giminiu ar draugiu i ta nelabai noriu velti. Man geriau visiskai svetimas, pilnai istirtas, klinikos parinktas zmogus. Kaip jus jaustumetes turedama vaika, kuris butu lb. panasus i jusu drauge ar drauga? Man butu keista....
Kas liecia spermiuku donoryste tai butu pats lengviausias variantas iesleisti zmona biskuti pasilakstyti biggrin.gif (cia su juodu humoru, merginos) Nereiktu tada nei daktaram moketi biggrin.gif , bet cia jau moralines normos. AS tikiu, kad ne taip vaikai turi buti seimoje pradedami, bent jau ne mano seimoje.... bet aisku, seimu yra ivairiu....visi skirtingai sprendzia savo problemas....
Is tikruju, tai paprastu paprasciausia butu, kad visos galetume naturaliai pastoti, be mediku, be donoru...
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2012 05 07, 23:01)
sveikos, aš čia dabar nusikalbėsiu, bet kam taip sudėtingai daryti su donoryste? aš dažnai pastebėdavau, darant IUI ir kt.procedūras, kad ir Lietuvoj laisvai galima pasirinkti draugą, įkalbėti jį duoti spermą ir tiek žinių. juk niekas mūsų klinikose vyro paso neprašo  biggrin.gif
o su gydytojais susitarus, galima ir moters donorystę pasidaryt. o kodėl negalima paprašyti giminės moters kiaušiąlastės, pvz., kokios puskės? vis savi genai  g.gif


Ai, cia buvo retorinis klausimas...Atsiprasau, lb. asmeniskai ir rimtai priemiau biggrin.gif
Kiek zinau, klinikom turit paduoti tapatybes dokumentus, bent jau mes tai daveme. Su spermukais gal ir iseitu sumaklinti prie geru noru, bet su kiausialaste tai abejoju.... juk jos paprastai neisimsi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 08 gegužės 2012 - 11:48
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 05 08, 12:43)
Jus cia rimtai? Kiek zinau donoryste ( nei kiausialastes, nei spermos)  juk yra nelegali LT. Tai nemanau, kad jum pavyktu kazka juodai susitarti, nebent kazkoks isskirtinis daktaras pasitaikytu 4u.gif AS pas toki eiti nelabai noreciau, kuris makles daro biggrin.gif Vaziuojant i kitas klinikas niekas jum nedraudzia pazystama donora pasiimti, galit sese, pussesere ar drauga,bet tai tur buti tvarkoma oficialiai. Sesers as neturiu, o kitu giminiu ar draugiu i ta nelabai noriu velti. Man geriau visiskai svetimas, pilnai istirtas, klinikos parinktas zmogus. Kaip jus jaustumetes turedama vaika, kuris butu lb. panasus i jusu drauge ar drauga? Man butu keista....
Kas liecia spermiuku donoryste tai butu pats lengviausias variantas iesleisti zmona biskuti pasilakstyti biggrin.gif (cia su juodu humoru, merginos) Nereiktu tada nei daktaram moketi biggrin.gif , bet cia jau moralines normos. AS tikiu, kad ne taip vaikai turi buti seimoje pradedami, bent jau ne mano seimoje.... bet aisku, seimu yra ivairiu....visi skirtingai sprendzia savo problemas....
Is tikruju, tai paprastu paprasciausia butu, kad visos galetume naturaliai pastoti, be mediku, be donoru...


prašyčiau taip rimtai į mano postą nežiūrėti biggrin.gif bet aš dažnai belaukdama LT klinikose procedūrų pagalvoju, kad va, būtų galima ir ne vyro spermą priduoti ir niekam nei ačiū... nereiktų gilintis, ar legalu, ar ne. gerai, kad mūsų sperma nėra ideali, bet kol kas ne tragiška, kad netiktų procedūrom.
dabar problema su manim. bet kodėl nepaprašius kokios puskės? juk ir genai tada tie patys beveik būtų. kad ir nelegalu, bet aš kažkodėl manau, kad už pinigus LT viskas įmanoma mirksiukas.gif bet čia tik mano vienos apmastymai ir hipotezės. dar per mažai gilinausi į tą temą, kad kažką rimto galėčiau teigti, bet iš stebėjimų tai atrodo taip.
Papildyta:
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 05 08, 12:45)
Kiek zinau, klinikom turit paduoti tapatybes dokumentus, bent jau mes tai daveme.


niekada nieks neprašė per 6 IUI ir IVF... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 05 08, 00:52)
prašyčiau taip rimtai į mano postą nežiūrėti  biggrin.gif  bet aš dažnai belaukdama LT klinikose procedūrų pagalvoju, kad va, būtų galima ir ne vyro spermą priduoti ir niekam nei ačiū... nereiktų gilintis, ar legalu, ar ne. gerai, kad mūsų sperma nėra ideali, bet kol kas ne tragiška, kad netiktų procedūrom.
dabar problema su manim. bet kodėl nepaprašius kokios puskės? juk ir genai tada tie patys beveik būtų. kad ir nelegalu, bet aš kažkodėl manau, kad už pinigus LT viskas įmanoma  mirksiukas.gif  bet čia tik mano vienos apmastymai ir hipotezės. dar per mažai gilinausi į tą temą, kad kažką rimto galėčiau teigti, bet iš stebėjimų tai atrodo taip.
Papildyta:
niekada nieks neprašė per 6 IUI ir IVF...  blink.gif


keista...kai pagalvoji..nuvaziuoji i viesbuti koki...pasu praso, o cia toks procesas ir be....Gal kninkos lb. pasitiki savo pacientais. biggrin.gif
Atsakyti
Nenorėčiau nei sesės, nei pusseserės, nei tetos, nei draugės, nei šiaip pažįstamos moters kiaušialąstės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 05 08, 00:54)
keista...kai pagalvoji..nuvaziuoji i viesbuti koki...pasu praso, o cia toks procesas ir be....Gal kninkos lb. pasitiki savo pacientais. biggrin.gif

Nu gal ir variantas tada jei seimai tai priimtina...galima tikrai ...yra galimybes su spermukais prasisukti...Galu gale gali is namu jau atnesti gatava produkta biggrin.gif cia jau kas kam.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2012 05 08, 00:55)
Nenorėčiau nei sesės, nei pusseserės, nei tetos, nei draugės, nei šiaip pažįstamos moters kiaušialąstės  schmoll.gif


Meluociau jei pasakyciau, kad man visai nerupejo kokia mano donore....Norejom suzinoti abu kuo galima daugiau apie ja, nebuciau supykus, jei butu iseja ja pamatyti:) Buvo smalsumas wub.gif
Bet pazistamos tikrai, nelabai ir as noreciau...
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 05 08, 13:47)
Meluociau jei pasakyciau, kad man visai nerupejo kokia mano donore....Norejom suzinoti abu kuo galima daugiau apie ja, nebuciau supykus, jei butu iseja ja pamatyti:) Buvo smalsumas wub.gif
Bet pazistamos tikrai, nelabai ir as noreciau...


draugės tai pritariu - nenorėčiau, bet jei būtų sesuo, tai kodėl gi ne? juk tada seneliai tie patys gaunasi, o vaikai labai atsigimsta į senelius. oi, kaip gerai būtų...
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 05 08, 03:44)
draugės tai pritariu - nenorėčiau, bet jei būtų sesuo, tai kodėl gi ne? juk tada seneliai tie patys gaunasi, o vaikai labai atsigimsta į senelius. oi, kaip gerai būtų...


Del sesers nesiginciju:) Gal ir sugalvociau jei sese tureciau jau su savo palikuoniais, bet deja....Tikrai butu geras sesers darbas.....
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 05 08, 16:00)
Del sesers nesiginciju:) Gal ir sugalvociau jei sese tureciau jau su savo palikuoniais, bet deja....Tikrai butu geras sesers darbas.....


deja, aš irgi neturiu tikros sesės (abiejų tų pačių tėvų).
man dar durni klausimai kyla... o organizmas neatmeta embrioniuko su donorės kiaušiąlaste ? g.gif ai, nors ką aš čia gilinuosi... nei man čia to reiks, nei ką...
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 05 08, 04:04)
deja, aš irgi neturiu tikros sesės (abiejų tų pačių tėvų).
man dar durni klausimai kyla... o organizmas neatmeta embrioniuko su donorės kiaušiąlaste ?  g.gif  ai, nors ką aš čia gilinuosi... nei man čia to reiks, nei ką...


is tikruju tai staistika didesne su donorinem nei su savo....Nezinau kodel taip. Del atmetimo priklauso nuo organizmo, manau, kad visko pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 05 08, 16:15)
is tikruju tai staistika didesne su donorinem nei su savo....Nezinau kodel taip. Del atmetimo priklauso nuo organizmo, manau, kad visko pasitaiko.


tai statistika aišku kodėl - daugiau ir kokybiškesnių užauga, kad yra iš ko rinktis.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 05 08, 04:44)
tai statistika aišku kodėl - daugiau ir kokybiškesnių užauga, kad yra iš ko rinktis.


Gali buti g.gif AS kazkaip apie tai visai nepamasciau...
Atsakyti