Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Riešinės~~~

vaje,spalvotosios wub.gif
Atsakyti
Ką tik baigtos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2012 01 22, 15:44)
Ką tik baigtos


Graaaazu thumbup.gif Kokie karoliukai?Koks numeriukas?
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2012 01 20, 18:31)
Violetinės su violetinės spalvos karoliukais 4u.gif


labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2012 01 22, 15:47)
Graaaazu thumbup.gif Kokie karoliukai?Koks numeriukas?

Ačiū 4u.gif
Karoliukai Preciosa 11 numeriuko
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2012 01 22, 13:37)
Pirmiau siūlau pabaigti su gėlyte smile.gif  4u.gif

Tikrai? bigsmile.gif Tada taip ir padarysiu,kol laukiu atsakymo,be darbo juk nebusiu smile.gif
Radvile grazios riesines wub.gif o spalva karoliuku wub.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2012 01 22, 15:44)
Ką tik baigtos


grazu, labai sage tinka prie riesiniu thumbup.gif
Atsakyti
mano pirmosios riesines. tik karoliuku spalva rinkausi neturedama siulo salia, tad nelabai matosi. tikroji spalva pirmojoje nuotraukoje
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2012 01 22, 13:44)
Ką tik baigtos

Labai man patiko, tikrai gražuolės riešinės smile.gif Ir sagė, įtariu, pačios gaminta, taip pat labai graži... Ruošiuosi ir aš panašią sagę pasidaryti, bet vis nesurenku pakankamai informacijos, kaip tokias gaminti...
Atsakyti
QUOTE(VaidaDim @ 2012 01 20, 22:36)
Tradicinės riešinės yra tos, kurios neturi skylių pirštams, kurios dedasi tik kaip "apyrankės" ant riešo, tačiau fantazijai ribų nėra, todėl galima daryti "pirštines be pirštų". Aš tokias vienas esu jau numezgusi... Tik su penkiais virbalais. Galima ir tradiciškai megzti kaip visas riešines paliekant skylę pirštui, o paskui susiūti. Tik tokiu atveju bus reikalingas išplatinimas. Man tai dar atrodo per sudėtinga, tai negaliu plačiau pakomentuoti.
Dėl riešo storio - vienoms patinka labiau aptemtos, kitoms - laisvesnės... Priklauso gal kaip planuojate nešioti - jei ant plikos rankos, tai galite siauresnes daryti, bet jei planuojate mauti ant golfukų ar marškinukų rankogalių, tai reik šiek tiek platesnes daryti, kad lengviau būtų apsimauti smile.gif Vilna šiek tiek tempiasi, bet ne per daugiausiai, jei mezgama kietai.

Ačiū už atsakymą. Jau vieną numezgiau. Tik va gaila kad visą savaitgalį neturėjau laiko prisėsti antrą pradėt.
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2012 01 22, 15:44)
Ką tik baigtos

Labai gražios 4u.gif biggrin.gif

Mano irgi šviežios mirksiukas.gif
Karoliukai vyšniniai, bet nuotraukoj nesimato spalvos doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 23 sausio 2012 - 08:06
ojojoi kaip užderėjo gražių,naujų wub.gif
Atsakyti