Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(elve @ 2012 10 09, 17:08)
Maistu galiu kazkiek prisideti  4u.gif


Va va, tai tu ta geroji mamytė, kuri tada juos parėmė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Būtų super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 09, 13:53)
Ir vėl aš su prašymu.... Kažkada rašiau apie šeimyną, kur mama nedirba, arba amžinai ją išmeta iš darbų, 2 paaugliai berniukai, gyvena iš pašalpų ir dažnai neturi ko valgyti.....Labai ačiū kad atsirado gera mamytė, kuri nepagailėjo pinigų ir laiko ir parūpino jiems maisto.....Dabar ir vėl tas pats....Šiandien skambina, klausia gal turiu kokio maisto duot, nes neturi VISAI ką vaikams valgyti duot....Aš irgi negaliu jų ištisai maitinti, pati nuo algos iki algos vos tempiu....Šį karta daviau miltų, kiaušinį, cukraus porą šaukštų - blynams.....Obuolių...Daugiau negaliu.....Gal kas turi ko nors per daug, arba kažko, ko nemėgsta, nevalgo? Jiems viskas sueitų....Gal kokių pernykščių konservų, ar dar kažko....Vaikų žiauriai gaila blink.gif  g.gif

Turiu atliekamų kai kurių kruopų ir košių, kurias dalina maisto bankas. jei kas norėtų, prašom.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 10 09, 20:10)
Turiu atliekamų kai kurių kruopų ir košių, kurias dalina maisto bankas. jei kas norėtų, prašom.

Paimciau, jiems viskas sueina.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 10 09, 21:10)
Turiu atliekamų kai kurių kruopų ir košių, kurias dalina maisto bankas. jei kas norėtų, prašom.


Tokių turime ir mes. Galime pasidalinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2012 10 09, 23:35)
Tokių turime ir mes. Galime pasidalinti. smile.gif

thumbup.gif

P.S. Tik kažkaip pikta. Šiandien kai pasakiau kad tegul ateina vaikas, įdėsiu šio bei to, tai sako, o gal dar lemputę turit 40W, nes man susprogo...Ir gal dar kavos kokį šaukštą galit duot.....Vienu žodžiu - kai gauna duonos, tai dar nori ir sviesto ant jos kad kas nors užteptų.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 09 spalio 2012 - 23:58
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 10, 00:54)
thumbup.gif

P.S. Tik kažkaip pikta. Šiandien kai pasakiau kad tegul ateina vaikas, įdėsiu šio bei to, tai sako, o gal dar lemputę turit 40W, nes man susprogo...Ir gal dar kavos kokį šaukštą galit duot.....Vienu žodžiu - kai gauna duonos, tai dar nori ir sviesto ant jos kad kas nors užteptų.....


Labas rytas

Galėčiau nupirkti aliejaus, cukraus, makaronu, mėsos koncervų, ir tą lemputę smile.gif
Ir dar uogienių paieškočiau sandėliuke. Ar jie turi šaldiklį? gal kokių šaldytų produktų nupirkti?
Parašykit, kada ir kam perduoti
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 10, 00:54)
thumbup.gif

P.S. Tik kažkaip pikta. Šiandien kai pasakiau kad tegul ateina vaikas, įdėsiu šio bei to, tai sako, o gal dar lemputę turit 40W, nes man susprogo...Ir gal dar kavos kokį šaukštą galit duot.....Vienu žodžiu - kai gauna duonos, tai dar nori ir sviesto ant jos kad kas nors užteptų.....

kavos ir aš kartais pritrūkstu, tuomet geriu tai, ką turiu...
Manau pasirūpinkime VAIKAIS
Dėl kruopų, prašom kreiptis į až arba 867385264


Noriu paprašyti.... savo kaimynei, ji jau pagyvenusi, gal ir pensijoj, moteriškė labai stambi, kojos kaip kaladės, reikia batų 43 dydžio, rudeniui ar žiemai, kad būtų lengvai aunami, o tai vaikšto su kroksais... gal kas turite kažko dar dėvimo, paimti galėčiau klaipėdos miesto ribose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 10 spalio 2012 - 11:43
Sveikos mamytės 4u.gif

Gal kuri iš jūsų turi tiesiog nebereikalingų rūbelių 8 metu ( 122 cm) merginai? 4u.gif

Tikrai atsidėkotume 4u.gif
Atsakyti
As irgi galvoju pasirupinsim vaikais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 09, 23:54)
thumbup.gif

P.S. Tik kažkaip pikta. Šiandien kai pasakiau kad tegul ateina vaikas, įdėsiu šio bei to, tai sako, o gal dar lemputę turit 40W, nes man susprogo...Ir gal dar kavos kokį šaukštą galit duot.....Vienu žodžiu - kai gauna duonos, tai dar nori ir sviesto ant jos kad kas nors užteptų.....


merginos - tiesiog tokiu atveju šiek tiek statykite į vietas, na negali taip kaulyti ir naudotis... čia jau piknaudžiavimas parasideda parama... būdriai...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 10 10, 15:29)
merginos - tiesiog tokiu atveju šiek tiek statykite į vietas, na negali taip kaulyti ir naudotis... čia jau piknaudžiavimas parasideda parama... būdriai...

Kiek prisimenu is Ramsiaus pasakojimu ta mama pastoviai taip...bet nuo tokio motinos poziurio kencia vaikai, kurie gyvena pusbadziu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2012 10 10, 13:12)
Sveikos mamytės  4u.gif 
Gal kuri iš jūsų turi tiesiog nebereikalingų rūbelių 8 metu ( 122 cm)  merginai?  4u.gif
Tikrai atsidėkotume  4u.gif

Atrasčiau 4u.gif


QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 10 10, 15:29)
merginos - tiesiog tokiu atveju šiek tiek statykite į vietas, na negali taip kaulyti ir naudotis... čia jau piknaudžiavimas parasideda parama... būdriai...

QUOTE(elve @ 2012 10 10, 15:35)
Kiek prisimenu is Ramsiaus pasakojimu ta mama pastoviai taip...bet nuo tokio motinos poziurio kencia vaikai, kurie gyvena pusbadziu  verysad.gif

Esmė tame, kad prašau aš, o ne ji pati...Ir vyras pyksta, sako ka, ar ji tau drauge..Ne draugė, tiesiog vyresnieji vaikai klasiokai, nuo 3 klasės kartu...Tai matau viska.....Visu neparemsi..... , Jai, liaudiškai tariant, dzin....Būna kad savaitę nesirodo namie, kažkur pas draugą laiką leidžia, ten pavalgo, o vaikai...ai, kaip nors....Jie abu pietus gauna mokykloj, bet tie pietus paaugliams taigi ant vieno danties.....
Nežinau, gal nereikia taip rūpintis, jeigu žmonės patys nieko dėl savęs nedaro.....Aš padedu kiek galiu,...Gal kada nors kas nors mano vaikams pades jei jiems pagalbos prireiks....

O xxxsaulyte teisi, atrodo po truputi, po mažai, tai šio, tai to....tik duok ir duok, o kai pasakai kad ateikit pasitvarkyt, tai man kojas skauda, tai i biržą reikia....kaip sako mano sesuo, užsilipo mums ant galvos......Bet vaikų gaila......

Gal tikrai nereikėtų taip plėšytis.... g.gif Juk niekas manęs ir neprašo jais rūpintis...Na, ačiū tai pasako vaikai...Kaip jūs elgumėtės tokiu atveju?

Atsakyti