Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo tipas ("skin")

biggrin.gif Sveikos!
Iškilo klausimėlis: ar galima pakeisti forumo išvaizdą (išskyrus paveiksliųkų rodymą/nerodymą, parašų rodymą/nerodymą ir pan.), bendrai pakeisti spalvą pvz. ar kokiu kitu stiliumi jį matyti?

Ačiū.
4u.gif
Atsakyti
Pagal mane ne rolleyes.gif

Nors gali pasirinkti da "Linijinis · [ Standartinis ] · Linijinis+" Tai gali rast dešiniau nuo temos pavadinimo, kai į ją užeini.
Atsakyti
Pagal mane tai čia "skin'as" visiem vienodas smile.gif Spalvas ir "background'ą" SM keičia pasikeitus sezonui ar artėjant kokiai šventei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 04 17, 13:39)
Pagal mane tai čia "skin'as" visiem vienodas smile.gif Spalvas ir "background'ą" SM keičia pasikeitus sezonui ar artėjant kokiai šventei  ax.gif

Šiaip tai aš įsivaizduoju,kad galima,nes apačioj yra trys apvalkalai:Super mamos,keramikos ir vitatigro.Paspaudus vieną iš jų automatiškai pasikeičia aplankalas. lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip, dabar jau yra, bet visos forumo funkcijos veikia tik su Supermamos apvalkalu.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 07 02, 09:33)
Taip, dabar jau yra, bet visos forumo funkcijos veikia tik su Supermamos apvalkalu.


Jo,aš šitą patebėjau bigsmile.gif ,kad jokios funkcijos neveikia su kitais apvalkalais.Tik su SM apvalkalu.
Atsakyti
ati tada kokia prasmė tų skinų, jei funkcijos neveikia? g.gif
Atsakyti
Ties skinai uždedami atskiruose skyreliuose.
Keramikos uždėtas Namų skyrelyje berods, o VtaTigro Vaikų sveikatoje.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 07 03, 21:33)
ati tada kokia prasmė tų skinų, jei funkcijos neveikia?  g.gif



reklaminė
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 07 03, 22:33)
ati tada kokia prasmė tų skinų, jei funkcijos neveikia?  g.gif

Man irgi jokios prasmės,tik šiaip paįvairint forumą galima,nors pati naudoju SM skiną,nes veikia visos fukcijos. 4u.gif
Atsakyti
geras, ten neatkreipiau dėmesio, kad stailas keičiamas smile.gif Gražus VitaTigro stailas, tik kad per siauras...
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 07 04, 21:43)
geras, ten neatkreipiau dėmesio, kad stailas keičiamas smile.gif Gražus VitaTigro stailas, tik kad per siauras...


Ir per siauras,ir funkcijos neveikia schmoll.gif
Atsakyti