Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo tipas ("skin")

o kokios būtent funkcijos neveikia? Kažkada pastebėjau, kad Lumene skine nebuvo Favorites funkcijos.

Dabar tikrinu VitaTigrą, lygtai normaliai veikia? Ar rodo baltą langą kam? Bent jau man leidžia ir įdėti į favorites ir peržiūrėti juos.

Sutinku, kad siauras, bet užsakovas paaiškino, kad tai buvo padaryta tam, kad daugiau fono matytųsi, nes kas naudojasi ekranu 800x600, tai nemato fono kraštų . bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 07 05, 17:26)
o kokios būtent funkcijos neveikia? Kažkada pastebėjau, kad Lumene skine nebuvo Favorites funkcijos.

Dabar tikrinu VitaTigrą, lygtai normaliai veikia? Ar rodo baltą langą kam? Bent jau man leidžia ir įdėti į favorites ir peržiūrėti juos.

Sutinku, kad siauras, bet užsakovas paaiškino, kad tai buvo padaryta tam, kad daugiau fono matytųsi, nes kas naudojasi ekranu 800x600, tai nemato fono kraštų . bigsmile.gif


tai, kad nei Vita tigre nei dvarčionių keramikoje neveikia Favorites paslauga schmoll.gif
Atsakyti
VitaTigre rodo baltą lapą, kai nuspaudžiu Favorites.

Ech, jei veiktų favoritai, gal VitaTigrą naudočiau smile.gif Gražus jis man. Tik tektų priprast prie žiauriai siauro forumo biggrin.gif Aš net po du tigrus iš abiejų pusių matau per savo 1280x1024px rezoliucijos ekraną biggrin.gif

P.S. VitaTigre neveikia ir žinučių piktogramos smile.gif nors čia gal nelabai naudojama funkcija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 05 liepos 2007 - 18:31
QUOTE(Limcamca @ 2007 07 05, 18:21)
tai, kad nei Vita tigre nei dvarčionių keramikoje neveikia Favorites paslauga  schmoll.gif

Man irgi šituose skinuose neveikia FAVORITES paslauga unsure.gif cry.gif ,o ji daugeliui yra reikalinga.
Atsakyti
tai čia visiems favoritai neveikia... o būtų faina, jei veiktų. dabar bandau išsiversti be Favoritų naudodama VitaTigrą smile.gif
Atsakyti
Man asmeniskai patiktu melsvas stilius forumo, nes toks nuramina nervus, o siltesnes spalvos ilgiau paskaicius erzina. ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif O kodėl pas mane apačioje, kur turėtų būti visi skin'ai pasirinkti galima tik supermama arba apvalkalas, bet ant apvalkalo nepasispaudžia. Tad kur visi vita tigrai, keramikos ir kiti skinai?
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 08, 17:41)
Sveiki  4u.gif  O kodėl pas mane apačioje, kur turėtų būti visi skin'ai pasirinkti galima tik supermama arba apvalkalas, bet ant apvalkalo nepasispaudžia. Tad kur visi vita tigrai, keramikos ir kiti skinai?

Dabar žiūriu,kad ir pas mane tas pats.Seniau buvo Vita tigras ir Dvarčionių keramikos apvalkalai.
Atsakyti
Niekam daugiau tai nepasitaiko? Gal kas nors galite pasakyti kaip gauti vita tigro ir keramikos skin'us?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 09 rugsėjo 2007 - 18:30
QUOTE(-=migle=- @ 2007 09 09, 19:30)
Niekam daugiau tai nepasitaiko? Gal kas nors galite pasakyti kaip gauti vita tigro ir keramikos skin'us?


pas mane irgi dingo tie skinai, matyt juos ištrynė unsure.gif
Atsakyti
Skin'ai ištrinti visiems nariams, kad nebūtų paskui nesusipratimų dėl favorites ir pan rolleyes.gif
Atsakyti
Oi koks gražus whiskas skin'as atsirado rolleyes.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti