Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai

QUOTE(mejja @ 2013 10 14, 18:36)
Nuomavausi suknelę Gargžduose esančiame salone.

Suknelių turi tikrai įvairių, ir dauguma naujos.

Bet aptarnavimu nelikau labai sužavėta  g.gif
Nuvykau sausio mėnesį rinktis suknelę. Tai manęs buvo paklausta, iki kokios sumos siūlyti sukneles. Kai pasakiau suma, tai kažkaip beveik visos suknelės pasidarė būtent už tokią kainą  lotuliukas.gif

Išsirinkau visdėlto.
Man reikėjo suknelę siaurinti. Kai atvažiavau ją pasiimti, norėjau pasimatuoti, bet man buvo pasakyta, kad nėra reikalo  g.gif  tai kai pasiaurino, tai pasiaurino biggrin.gif Visą vestuvių dieną dusau  unsure.gif Aišku, pati kalta. Galėjau pareikalauti pasimatuoti dar kartą.


O salonas kaireliau nuo stoties, penkiaaukscio 1 aukste? As ten buvau, tai jau moteriskes bendravimas nesuzavejo, kai uzejau net neatsisuko i mane, nes su drauge kalbejosi, kai drauge isejo, paklause ko noriu doh.gif . Neuzsibuvau ten.
Atsakyti
As savo suknute issirinkau greit. smile.gif Bet teko nusigauti net iki Mazeikiu, i salona Pas Daiva wink.gif tikrai likau ziauriai patenkinta aptarnavimu o ir kaina tikrai gera smile.gif suknute kolkas dar tik uzsidesiu kitu metu geguzes men. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2013 08 26, 23:24)
neseniai atsvenciau savo vestuves, sukneles paieskoms skyriau itin daug demesio, nes visada isivaizdavau, kad manoji turi buti nepriekaistinga wub.gif kiek aplankiau Klaipedos ir visos Lietuvos (trenkiausi net i Panevezi ir Kauna) sukneliu salonu, buvau lengvai pasiurpus nuo salono darbuotoju bendravimo lygio...kitose Maximose aptarnauja mandagiau negu "prabangiuose" sukneliu salonuose.  doh.gif
bet viskas pasikeite, kai suzinojau, kad Klaipedoje atsidare naujas salonas Ivory thumbup.gif su geriausia drauge buvome vienos pirmuju salono klienciu, ir abi issirinkom ten suknias (as Sant Patrick Astorga, drauge Atalier Diagonal Funny) wub.gif na zinokit tikrai jautemes kaip kokiam kitam pasauly, kai atradom si salona, ten dirbancios merginos NEREALIOS thumbup.gif tas bendravimas daug ka duoda, tikrai pasijunti isskirtine nuotaka, tave apsokineja, ne karta ir sampaniuko ten ragavome ir tiesiog smagiai snekuciavomes, na sukuriama tokia sventine nuotaika. Isvis mes vienu momentu su drauge vos ne kas savaite eidavome, nes tiek su merginom pabendrauti, tiek savo sukneles apziureti... biggrin.gif asmeniskai man tai tikrai daug ju patarimu praverte, vistiek jos kai sukasi tame versle, gali rekomenduoti, taigi per jas susiradau savo sukuosenu ir makiazo meistres...
biski isipleciau cia biggrin.gif zodziu, kas dar neradote savo sukneles, drasiai rekomenduoju, sitas salonas yra oficialus Sant Patrick ir Atalier diagonal atstovas, todel sukneliu bukle nepriekaistinga...na manau kas apsilankys ten tik patvirtins mano zodzius 100proc. mirksiukas.gif
cia ju FB: https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts
randasi salonas Janonio gatveje, kitoj gatves pusej nuo Jurininku aukstosios mokyklos cool.gif

Atsakyti
QUOTE(rasele555 @ 2013 11 28, 19:52)

Nepaminėjot ,kad Ivory salone tik parduodamos suknelės...
O aš pasiūlysiu užsukti į"Vestuvių Mados Namus".Asmeniškai pažadu patį maloniausią aptarnavimą ir daugiau nei 200 įvairiausių vestuvinių suknelių modelių.Jau džiaugiamės nauja "La Sposa"2014 kolekcija!
Daugiau info rasite www.vestuviumadosnamai.com
thumbup.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti įspūdžiais iš keletos aplankytų salonų:
Laiminga nuotaka - buvo pati savininkė, tai jos bendravimas toks nelabai malonus, o kitos dvi moterys daug maloniau bendravo, susinervino labai kai pasakiau, kad man nepatinka ant vienos iš jų naujausių suknelių uždėtas papuošimas, gavos taip, kad nieko aš nesuprantu, čia juk naujausia 2014 kolekcija. Tačiau pliusas tas, kad prideda dar antrą suknelę - trumpą tinkančiai persivilkt po 12 ar antrai dienai, tačiau aš jų nemačiau ir negaliu pasakyt kokios jos.
Vakarė - moteris maloniai bendravo, tačiau greit priėjo daugiau žmonių ir ji nebekreipė dėmesio į manę, greit nuvilko suknelę, daugiau net nesiūlė matuotis ko, nors buvau užsiregistravus, kad ateisiu.
Mano suknelė - patiko, kad siuva ten sukneles.
Vestuvių mados namai - labiausiai patiko ir suknelių pasiūla didelė ir aptarnavimas malonus, o svarbiausia, kad radau ten savo suknelę wub.gif
Atsakyti
Sveikos, brangiosios nuotakos wink.gif Gal kuri žinote ir galite pasidalinti informacija, kur galėčiau rasti kokybiškas Maggie Sottero suknelių kopijų pirkti? Labai noriu, bet originalo neįperku :/
Atsakyti
Sveikos merginos,
Pasidalinsiu savo vestuvinės sukenėlės paieškų įspūdžiais:
Suknelės modelį ir firmą jau buvau išsirinksu La sposa pronovias prieš kelis metus, dėl to mano
salonų ratas kur kas mažesnis.
Pirmiausia pasiskambinau į Pelenės saloną, kur užsirezervavau laiką ir sutariau kokias sukeles matuosiuos. Pašnekovė paklausus mano ūgio (160 cm), atsakė jog galėsiu matuotis tik tam tikras sukeneles, nes esu labai mažutė ir suknelės yra ant 180 cm merginoms. Pagalvojau, tiek to, pabandysiu. Už valandos skambina ta pati moteris ir pasiteiravo ar aš ateisiu tik matuotis ar jau pirksiu. Aš paaiškinau, kad pirma noriu pasimatuoti ir pasižiūrėti. Ji man pasiūlė susitikimą kitą dieną.
Aš atsisakiau eiti, nes iš pokalbio buvo matyti, kad jai tik pardavimai galvoje.
Vietoj to nuėjau į "Vestuvių mados namai": aptarnavimas labai puikus ir malonus, sukneles leidžia išsirinkti kokias nori, pataria kas tinka. Deje buvo dalis suknelių jau užsakyta. Tačiau išsirinkau vieną kuri buvo nuostabi.
Apsilankiau "55 malonumas": malonus aptarnavimas, tačiau dauguma sukenelių net neteko pasimatuoti. Kurios patiko, "kaip tyčia buvo užsakytos". Čia tiesa ar ne nesigilinau. Ilgai salone neužtrukau.
Salonas "Svajonė" net salonu nepavadinčiau, keistas kvapas viduje. Užtrukau 5 min tenai.
Uždarytas darbo metu buvo prie 55 malonumo salonas.
Galiausiai nuvažiavau į Mažeikius "Pas Daivą" saloną. Tiesiog sunku apsakyti kokius gerus įspudžius paliko šio salono savininkė. Papasakojo savo įspūdžius iš Barselonos, kur matė naujausias Pronovias sukneles, papasakojo kas madinga bus ateinančiais metais. Siūlė visas sukneles, vienos už kitą gražesnes. Kainos tikrai nesikandžioja. Nori pirk, nori nuomokis. Tiesa nustebino medžiagų skirumai tarp tų pačių suknelių iš "vestuvių mados namų", kur medžiagos busvo kiek šiurkštesnės. Populiarių modelių turi net po kelis. Pasiaurins ir patrumpins, pridės veliumą ir papuošalus. Čia išsirinkau net dvi sukneles, iš kurių dar galėsiu rinktis vėliau.
Tikiuosi bus naudinga Jums. smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvisis @ 2014 03 14, 12:08)
Galiausiai nuvažiavau į Mažeikius "Pas Daivą" saloną. Tiesiog sunku apsakyti kokius gerus įspudžius paliko šio salono savininkė. Papasakojo savo įspūdžius iš Barselonos, kur matė naujausias Pronovias sukneles, papasakojo kas madinga bus ateinančiais metais. Siūlė visas sukneles, vienos už kitą gražesnes. Kainos tikrai nesikandžioja. Nori pirk, nori nuomokis. Tiesa nustebino medžiagų skirumai tarp tų pačių suknelių iš "vestuvių mados namų", kur medžiagos busvo kiek šiurkštesnės. Populiarių modelių turi net po kelis. Pasiaurins ir patrumpins, pridės veliumą ir papuošalus. Čia išsirinkau net dvi sukneles, iš kurių dar galėsiu rinktis vėliau.
Tikiuosi bus naudinga Jums. smile.gifsmile.gif

Mano patirtis irgi buvo tokia pati, del ugio (jis 162cm), visur aiskino kad as per zema ir panasiai, kad pataisyti sunku ir t.t...Bet salone "Pas Daiva" jokiu priekaistu, viskas ten super. Suknute pas ja issirinkau dar rugpjucio menesi, dabar kaip tik buvau pirmam primatavimui, tai pati maciau kad bus nemazai vargo su mano issirinkta suknute, bet nei puse zodelio nesake, kad cia oj kaip blogai ar panasiai.. smile.gif
Dziaugiuos issirinkusi si salona. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Koks adresas Mažeikiuose "Pas Daivą" salono?
Ir kokia sumą turite omeny, kad kainos nesikandžioja? 4u.gif
1500 LT už vestuvinės suknelės nuoma normalu, brangu ar nesikandžioja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 03 15, 21:17)
Koks adresas Mažeikiuose "Pas Daivą" salono?
Ir kokia sumą turite omeny, kad kainos nesikandžioja?  4u.gif
1500 LT už vestuvinės suknelės nuoma normalu, brangu ar nesikandžioja?  blush2.gif

nuo 1000-2000 lt, priklauso kiek kartų dėvėta suknelė. Sakė kad nuo kovo didės kainos. Iš tų kurias matavausi buvo nuo 1400-1800 lt. O dėl adreso paieškokit goglej arba Facebook.
Papildyta:
1500 lt už suknelę yra normalu. Esu matavusis Kretingoje, ko neminėjau dar. Tai ten nuoma buvo apie 1000 ir žemiau. O suknelės buvo gerai nuskalbtos ir senoviškos. Kituose Klaipėdos salonuose kainos panašios kaip ir visur. Žinoma paprastutę galima ir už 700 lt išsinuomoti, kuri bus dėvėta n-tąjį kartą.
Atsakyti
QUOTE(Silvisis @ 2014 03 17, 12:32)
nuo 1000-2000 lt, priklauso kiek kartų dėvėta suknelė. Sakė kad nuo kovo didės kainos. Iš tų kurias matavausi buvo nuo 1400-1800 lt. O dėl adreso paieškokit goglej arba Facebook.
Papildyta:
1500 lt už suknelę yra normalu. Esu matavusis Kretingoje, ko neminėjau dar. Tai ten nuoma buvo apie 1000 ir žemiau. O suknelės buvo gerai nuskalbtos ir senoviškos.  Kituose Klaipėdos salonuose kainos panašios kaip ir visur. Žinoma paprastutę galima ir už 700 lt išsinuomoti, kuri bus dėvėta n-tąjį kartą.


Kiek pastebėjau salone visiškai nenori kalbėti apie tai kiek yra suknelė devėta, pačiai reikia šnipinėti ir žiūrėti ir kabinėtis prie nudėvėtų vietų doh.gif
Pradžia duoda katalogą, o tų suknių pasirodo net niekada neturėjo doh.gif
Kažkas patiko, nori pasimatuoti, atsako jums netiks doh.gif
Jau pavargau su tais salonais, galvoju ar verta iki Mažeikių belstis g.gif
Atsakyti
Vestuvinės suknelės Klaipėdoje smile.gif www.facebook.com/VestuviniuSukneliuNuomaKlaipeda?ref=hl Visos pasirinkusios dalyvauja lošime, kurio prizas foto sesija. Fotografės darbus galite pažiūrėti čia /www.facebook.com/Vill.photography?ref=profile
Atsakyti