Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Labas,

Atitempiu 5 ND natūralioj šviesoj darytą:

Auto WB
user posted image

Cloudy WB
user posted image

Custom WB, nustatinėjau su grey card'u
user posted image

Angelas nėra akinamai baltas, toks į pilkšvumą, blogai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 17 sausio 2012 - 13:30
QUOTE(sayonara @ 2012 01 17, 13:25)


jei LABAI abejoji, geriau perfotkink biggrin.gif


tipo ant viršaus ir daryt trigubą expo ? biggrin.gif ar iš vis naują juostą jamt?

o gal pabandom, gi bus kažkas vis tiek , taip įdomiau bus, nežinosim vapšė koks rezultatas bus biggrin.gif nu aš dar vakare iš naujo pagalvosiu apie tą juostą cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 01 17, 11:40)
erdvės mažoka, ir daugiau kojyčių norėtųsi, ar net gi rakurso kito  g.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(Refresh @ 2012 01 17, 13:18)
Aš šiandien šerkšno ieškoti ėjau... Nelabai kas įspūdingo. Taršykit.

man pirma ir trecia patinka smile.gif vidurines keistos spalvos ir nelabai idomi
jetus kaip as pasiilgau sniego ir serksno, pavydziu jums tokiu modeliuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2012 01 17, 13:28)


labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 01 17, 13:18)

Trečią foto daryčiau 3x2 formatu. Nes dabar nei kvadratas, nei kitas teisingas formatas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 17 sausio 2012 - 13:41
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 01 17, 13:33)
tipo ant viršaus ir daryt trigubą expo ?  biggrin.gif  ar iš vis naują juostą jamt?

o gal pabandom, gi bus kažkas vis tiek , taip įdomiau bus, nežinosim vapšė koks rezultatas bus  biggrin.gif nu aš dar vakare iš naujo pagalvosiu apie tą juostą  cool.gif  biggrin.gif


turėjau galvoje naują juostą ir ne naktį biggrin.gif

bet ok, pabandom. aš kodėl jaudinuosi - su plačia juosta niekada nesu double expo darius, sergu pati už save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 01 17, 12:42)


aš pvz. ant modelių pasidariau išranki..sad.gif tai ir nefotkinu, nes nerandu modelių.. norisi, kad ir modelis padirbėtų kartu, ne tik tu ten suktum ratus kaip vanagas aplink pelę ir medžiotum natūralias modelio būsenas cool.gif


davai imk mane... as stengiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2012 01 17, 14:28)
Labas,

Atitempiu 5 ND natūralioj šviesoj darytą:



gerai rolleyes.gif
Atsakyti
ND 4
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 01 17, 13:46)
turėjau galvoje naują juostą ir ne naktį biggrin.gif

bet ok, pabandom. aš kodėl jaudinuosi - su plačia juosta niekada nesu double expo darius, sergu pati už save biggrin.gif


aš irgi nebandžiusi biggrin.gif ir dar va tokiom sąlygom susigavojau nu biggrin.gif šiaip ką aš žinau, ten spalvota, iso 400, tai kaip iso 800 eksponuot reiktų.. tai dieną nelabai ir pafotkinsi bet kokiu atveju blush2.gif aij, nebent pas tave diafragma prisidaro, nes pas mane tik f2.8 veikia doh.gif tai turėjau tokią juostą, nu tai taip ir fotkinau .. bet patalpoj, neišeidama iš namų manau drąsiai galėsi pyškint smile.gif ar šiaip prieblandoj, nu kaip tik po darbo toks apšvietimas būna biggrin.gif
Atsakyti
Pėdų, kojų temai smile.gif

user posted image


O su puodukais tai unsure.gif oho, nemaniau, kad bus taip sunku unsure.gif , pridariau krūvą foto, o parodyt puoduko neturiu schmoll.gif
Kažkaip kai pasiūliau PUODUKĄ, vis galvoje sukosi Kosto Smorigino daina apie užtrauktuką, vis galvojau kodėl žmonės kalbasi su užtrauktukais, puodukais...kas tai vienatvė... Todėl prie puodelio mačiau vienišą mokytoją besikalbančią su kavos puodeliu, svajojančią ištrūkti...apsinuoginti ir skristi...
Kūriau personažą, bet matyt užsižaidžiau, puoduko nebeliko biggrin.gif
Bet užtai pasidriau foto, kuo labai džiaugiuos nes jose pamačiau kokia esu panaši į mamą biggrin.gif , nors visada maniau esanti tėčio vaikas.
Linkėjimai Mamai!!!


Dėl koliažų, manau žaiskim.
Tiesa supratau, kad geriausi koliažai sulimpa, kai pažįsti žmogų su kurio foto žaidi.
Man su Rūta baisiai gera žaist. Su Loreta mums limpa. O va galvoju jei say gautų mano foto...jaučiu sunkesnės užduoties ir sugalvot neįmanoma būtų biggrin.gif
Linkėjimai visoms!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 17 sausio 2012 - 13:54
QUOTE(gladiole @ 2012 01 17, 13:50)


gerai smile.gif

o kaip dėl antro ND? man ten kažkas neaišku su pirmom 2 foto.. tikrai nesumaišei?
Atsakyti