Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 17:19)
Gal sitaip geriau?  unsure.gif Ar eit is naujo deliot arbatzoliu puodelio?  doh.gif


As galvojau tas puodelis is vielos israizgytas !!! bigsmile.gif
Bent jau pirmam poste, kur sviesesne nuotrauka, tai tikrai taip pasirode : ))..
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 17:40)
Pati nuotrauka per tamsi, ar fonas objektams per tamsus?  Kad antroji nuotrauka per tamsi, sutinku, o fonas man dabar lyg gerai atrodo...  g.gif

man tai fonas objektams gal kiek tamsokas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 16:19)
Gal sitaip geriau?  unsure.gif Ar eit is naujo deliot arbatzoliu puodelio?  doh.gif
Cia visi savi, jusuotis nereikia  mirksiukas.gif Parasysiu i AZ apie Fuerte.

Man sitas variantas labiau patinka, nes nera tokio didelio skirtumo tarp dveju fonu, bet kadangi ir kavos pupos ir arbata ir sokoladas tamsus, tai gal ant sviesaus fono jeigu viskas butu, tai geriau ziuretusi g.gif
Labai lauksiu zinutes i AZ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2012 01 21, 16:55)
na sakyčiau-šaunuolė, mano galva gerai smile.gif

yahoo.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 17:05)
Smagu, dar viena naujoke  4u.gif

ND1, ND4 ir ND5 - gerai. (Nors fona ND4 nelabai tinkama pasirinkai). ND2 as neuzskaityciau, nes praktiskai nematau skirtumo tarp  antros ir trecios nuotraukos.

jis toks mažutis, reikėjo gal kokią f=22 imti, kad fonas dar ryškesnis būtų. Kiek supratau, šio ND tikslas pamatyti, kad kuo mažesnis f skaičiukas, tuo labiau "plaukia" fonas (siauresnė ryškumo zona).
Atsakyti
Rodau paskutini "Jums arbatos ar kavos?" varianta ax.gif Laukiu kritikos, jei verta. Tamsus fonas man asmeniskai patinka geriau nei sviesus... bet gal as kazka ne taip "matau" g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 18:03)
Rodau paskutini "Jums arbatos ar kavos?" varianta ax.gif Laukiu kritikos, jei verta. Tamsus fonas man asmeniskai patinka geriau nei sviesus... bet gal as kazka ne taip "matau"  g.gif


šiaip dar norėjau pasakyt, kad tokie padėliojimai tiesiai ant pagrindo man nelabai žiūrisi, nes laaabai jau plokščias vaizdas gaunasi... bet kad iš arbatžolių puoduką dėliojai- respektas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 18:03)


Man irgi labai patiko arbatos puodelis, o fonai nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 17:03)
Rodau paskutini "Jums arbatos ar kavos?" varianta ax.gif Laukiu kritikos, jei verta. Tamsus fonas man asmeniskai patinka geriau nei sviesus... bet gal as kazka ne taip "matau"  g.gif


Man tie sausainiai ir spalvine prasme, ir sudėliojimu nesižiūri - spalvine prasme gal ir galėtų būti kaip koliažo akcentas (bet mintis ko gero buvo akcentuoti ne sausainius), bet tokiu atveju norėtųsi įdomesnio padėliojimo, o ne beformės krūvelės 4u.gif užmetus akį į nuotrauką, dėmesys krypsta ne į įdomiai sudėliotus puodelius, o į sausainius, bent jau man smile.gif
Puodelius fotkinai iš viršaus - žiūrisi, saldainiai fotkinti ne visai iš viršaus - žiūrisi (nors atspindžių juose galėtų ir nebūti), sausainiai gal irgi būtų geriau fotkint ne iš viršaus, o kitu kampu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 21 sausio 2012 - 17:31
QUOTE(mamagute @ 2012 01 21, 17:15)
šiaip dar norėjau pasakyt, kad tokie padėliojimai tiesiai ant pagrindo man nelabai žiūrisi, nes laaabai jau plokščias vaizdas gaunasi... bet kad iš arbatžolių puoduką dėliojai- respektas

Taip, tu teisi, mane irgi tas dalykas neramino, dar ir del to sausainius ir sokolada fotografavau, kad nors siek tiek trimacio vaizdo inestu i koliaza. Nes tikra puoduka arbatzolem ar kavos pupelem aplipdyti tai tikrai nepasirasyciau, ne mano kantrybei biggrin.gif Na nesvarbu, pazaidziau siek tiek, siokia tokia ideja zaidimui sugeneravau, tuo ir pasitenkinsiu sikart... ax.gif

O ta arbatzoliu puodeli tai su pincetu deliojau... doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(maija @ 2012 01 21, 17:26)
Man irgi labai patiko arbatos puodelis, o fonai nea  schmoll.gif

QUOTE(Delicious @ 2012 01 21, 17:26)
Man tie sausainiai ir spalvine prasme, ir sudėliojimu nesižiūri - spalvine prasme gal ir galėtų būti kaip koliažo akcentas (bet mintis ko gero buvo akcentuoti ne sausainius), bet tokiu atveju norėtųsi įdomesnio padėliojimo, o ne beformės krūvelės  4u.gif užmetus akį į nuotrauką, dėmesys krypsta ne į įdomiai sudėliotus puodelius, o į sausainius, bent jau man 

Na vadinasi prisvilo blynas... ax.gif smile.gif
Atsakyti
Pabandžiau ir aš kažką padaryti su puodeliais smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 17:31)
Na vadinasi prisvilo blynas...  ax.gif  smile.gif


ne visai smile.gif idėja su puodeliu iš artbatžolių - superinė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 01 21, 18:03)
Rodau paskutini "Jums arbatos ar kavos?" varianta ax.gif Laukiu kritikos, jei verta. Tamsus fonas man asmeniskai patinka geriau nei sviesus... bet gal as kazka ne taip "matau"  g.gif

user posted image



O jei arbatzoles ir kavos pupeles ant baltos fono, o sausainius ir sokolada
(tik manau reiketu paimti balto sokolado gabaliukus) ant juodo foto smile.gif ?..
Atsakyti