Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - IV

QUOTE(Kirste @ 2012 02 27, 10:57)
Tai parasyk kontaktus  bigsmile.gif


Kažkur jau buvau parašius man atrodo...
http://siauliaicity....s-iid-238961475

va cia tas skelbimukas, skambinau, tai sake eiliu nera... nes ji ir kita darba turi, cia tik siaip...
Lauksiu komentaru, gal susigundysiu ir as ten nulekt... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 27, 10:47)
Gal kaip kam... bet kiek pažystamu ėjo pas Nijolę ir Jolantą sakė, kad niekas neišsipildė...
Kol kas nesiruošiu pati niekur eiti... O jei eisiu, tai sakiau išbandysiu naują burėja...radau internete kontaktus, kad buria Šimšėj... Pasiskambinau ir pasiklausiau, skaė klientų daug neturi, o paklausiau kiek ima, tai sakė, nėra "stavkės", kiek kas gali, tiek tas duoda  ax.gif  Kai pribręsiu, tai gal ten ir nueičiau rolleyes.gif

galiu paantrinti apie Jolanta-veju vejai,o Nijole,tai truputeli daugiau i tema...
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 27, 10:48)
Kažkur jau buvau parašius man atrodo...
http://siauliaicity....s-iid-238961475

va cia tas skelbimukas, skambinau, tai sake eiliu nera... nes ji ir kita darba turi, cia tik siaip...
Lauksiu komentaru, gal susigundysiu ir as ten nulekt... blush2.gif  doh.gif

Aciu,kadangi svarsciau jau apsilankyti pas rima bigsmile.gif Bet aplankysiu sita ax.gif Siandien 14,30 einu ax.gif Atsiliepimus parasysiu butinai,tik gal ne siandien,nes uzimta lb visa diena.Dabar svarstau kiek reiks moketi,nes sake kiek noresi tiek paliksi bigsmile.gif Svarstau nuo 10iki20lt.Gal jus patarsit ?
Atsakyti
QUOTE(Kirste @ 2012 02 27, 14:37)
Aciu,kadangi svarsciau jau apsilankyti pas rima  bigsmile.gif Bet aplankysiu sita  ax.gif Siandien 14,30 einu  ax.gif Atsiliepimus parasysiu butinai,tik gal ne siandien,nes uzimta lb visa diena.Dabar svarstau kiek reiks moketi,nes sake kiek noresi tiek paliksi bigsmile.gif Svarstau nuo 10iki20lt.Gal jus patarsit ?



jeigu į pūdymus, palik 10, jeigu patenkinta būsi - 20 ax.gif
lauksiu atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirste @ 2012 02 27, 14:37)
Aciu,kadangi svarsciau jau apsilankyti pas rima  bigsmile.gif Bet aplankysiu sita  ax.gif Siandien 14,30 einu  ax.gif Atsiliepimus parasysiu butinai,tik gal ne siandien,nes uzimta lb visa diena.Dabar svarstau kiek reiks moketi,nes sake kiek noresi tiek paliksi bigsmile.gif Svarstau nuo 10iki20lt.Gal jus patarsit ?


lauksiu atsiliepimu, nes irgi kazkada buvau paskambinus, tai sake kiek noresi tiek paliksi...
Manyciau, kad jei i pievas 10lt, o jei normaliau gal 15-20lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2012 02 27, 14:06)
jeigu į pūdymus, palik 10, jeigu patenkinta būsi - 20 
lauksiu atsiliepimų  mirksiukas.gif

QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 27, 14:23)
lauksiu atsiliepimu, nes irgi kazkada buvau paskambinus, tai sake kiek noresi tiek paliksi...
Manyciau, kad jei i pievas 10lt, o jei normaliau gal 15-20lt

Na va ateinu su ataskaita bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasakos doh.gif Istikruju tai jai reikia mokintis mokintis ir dar karta mokintis,nes taip buriant galima tik draugei prie kavos burti,o ne skelbimus deti doh.gif Nors sake,kad mokesi pas Leopolda bigsmile.gif g.gif Neturiu ko komentuoti,bet tik keista,kad zmogui pasakai kad tai netiesa ir papasakoji kaip gyveni ji nepripazysta savo kaltes,o klausia kodel tada jai kortos taip rode blink.gif lotuliukas.gif Palikau 10lt,bet neverta ne to jin,nors kai pagalvoji tokiu durniuku daug ir kiekvienas po 10lt bigsmile.gif thumbup.gif Rezuome teks gristi pas Rima ax.gif Nes si nesugebejo atsakyti i man iskilusius klausimus verysad.gif
Vienas is klausimu ir atsakymu ax.gif Ar as turesiu ,turiu vaiku?Atsakymas na jei turit tai gal maziuka,bet turesit tai tikrai bigsmile.gif Gryzau namo ir dukrai sakau,neturiu as vaiku arba tu buk maziuke bigsmile.gif Jai greit 16 metuku wub.gif Apie vyra jau nesnekesiu kuri gal ir turiu bet nekoki doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirste: 27 vasario 2012 - 16:51
nu niekaip nesuprantu... kodel rima neatsiliepia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Browny @ 2012 02 28, 13:42)
nu niekaip nesuprantu... kodel rima neatsiliepia g.gif

Labas,skambinkit lygiai 12val.,ar lygiai13val.ir t.t.,tik lygiai.
Atsakyti
QUOTE(Kirste @ 2012 02 27, 17:46)
Na va ateinu su ataskaita  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Pasakos  doh.gif Istikruju tai jai reikia mokintis mokintis ir dar karta mokintis,nes taip buriant galima tik draugei prie kavos burti,o ne skelbimus deti  doh.gif Nors sake,kad mokesi pas Leopolda  bigsmile.gif  g.gif  Neturiu ko komentuoti,bet tik keista,kad zmogui pasakai kad tai netiesa ir papasakoji kaip gyveni ji nepripazysta savo kaltes,o klausia kodel tada jai kortos taip rode  blink.gif  lotuliukas.gif Palikau 10lt,bet neverta ne to jin,nors kai pagalvoji tokiu durniuku daug ir kiekvienas po 10lt  bigsmile.gif  thumbup.gif Rezuome teks gristi pas Rima  ax.gif Nes si nesugebejo atsakyti i man iskilusius klausimus  verysad.gif
Vienas is klausimu ir atsakymu  ax.gif Ar as turesiu ,turiu vaiku?Atsakymas na jei turit tai gal maziuka,bet turesit tai tikrai  bigsmile.gif Gryzau namo ir dukrai sakau,neturiu as vaiku arba tu buk maziuke  bigsmile.gif Jai greit 16 metuku  wub.gif Apie vyra jau nesnekesiu kuri gal ir turiu bet nekoki  doh.gif  lotuliukas.gif


Viskas aišku, kad nėr ko eit ir pinigus mest į balą... Aš pas jokį Leopoldą nesimokiau, bet galiu padėliot kortas...bet va bėda tik ne sau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 28, 15:47)
Viskas aišku, kad nėr ko eit ir pinigus mest į balą... Aš pas jokį Leopoldą nesimokiau, bet galiu padėliot kortas...bet va bėda tik ne sau... doh.gif

Parvaziuodama mintyse sukosi minti ar tik ne pas tave buvau bigsmile.gif Nes prisiminiau,kad gyreisi uz kepsni galinti isburti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirste @ 2012 02 28, 16:49)
Parvaziuodama mintyse sukosi minti ar tik ne pas tave buvau  bigsmile.gif Nes prisiminiau,kad gyreisi uz kepsni galinti isburti  biggrin.gif


Tai, kad mano vizitines kazkur isgaravo...tai ir neburiu uz kepsnius... Isburiu uz dyka kam kas praso cia vietoj per az smile.gif ir uz dyka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nele2005 @ 2012 02 28, 15:11)
Labas,skambinkit lygiai 12val.,ar lygiai13val.ir t.t.,tik lygiai.

nu skambijau...banfysiu siandien per nauja biggrin.gif
Atsakyti