Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome gero(s) kirpėjo(s) Vilniuje

QUOTE(piemenaitė @ 2012 08 08, 20:46)
Sveikos, būčiau labai dėkinga, jei kas rekomenduotų kokią gerą kirpėją Pašilaičiuose ar aplinkiniuose rajonuose. Ačiū 4u.gif



Lankausi pas Alexa, tai man labai patinka kaip jis kerpa smile.gif
Atsakyti
sveikos,

tieswa sakant net nebezinau ka parasyti biggrin.gif pirmas vizitas pas mindauga buvo neblogas, likau visai patenkinta spalva kuria nudaze.. siandien nesuvokiau kas jam atsitiko paprasiau nudazyti lygiai taip kaip praeita karta.. jis sako tonu kiek tamsiau padarysiu bus naturaliau ir ismusim raudoni... tai ka jus glavojat esu tamsiai tamsiai ruda doh.gif doh.gif nu nesuvokiu kas per improvizacijos g.gif
siandien apsisprendziau baigesi kirpeju paieskos ir bandymai, plaukus dazysiu namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 08 10, 15:16)
sveikos,

tieswa sakant net nebezinau ka parasyti  biggrin.gif pirmas vizitas pas mindauga buvo neblogas, likau visai patenkinta spalva kuria nudaze.. siandien nesuvokiau kas jam atsitiko paprasiau nudazyti lygiai taip kaip praeita karta.. jis sako tonu kiek tamsiau padarysiu bus naturaliau ir ismusim raudoni... tai ka jus glavojat esu tamsiai tamsiai ruda  doh.gif  doh.gif nu nesuvokiu kas per improvizacijos  g.gif
siandien apsisprendziau baigesi kirpeju paieskos ir bandymai, plaukus dazysiu namie  smile.gif


O kokia pries tai spalva buvo? Ir ka jisai pats - jam ka, normalu pasirode, kad spalva radikaliai pasikeite, juk Jus to nepraset g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 08 10, 16:35)
O kokia pries tai spalva buvo? Ir ka jisai pats - jam ka, normalu pasirode, kad spalva radikaliai pasikeite, juk Jus to nepraset  g.gif



tabaco smile.gif sako cia tik tonu tamsiau nei buvusi.. apsiplaus bus naturalesne be rausvumo g.gif bet man aiskiai matosi kad dauug tamsiau praktiskai tamisia ruda...
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2012 08 05, 09:51)
Sveikos,
nei vieno atsiliepimo apie Ricarda is KM:) mazu kas lankesi ir gali komentara koki mestelt? 4u.gif Patiko Mindaugas,kaip apkirpo,bet kankinio veidas bekerpant iki siol akyse stovi, tai neisiu pas ji vel doh.gif  bigsmile.gif


Sveikos smile.gif kaip tik ketinu kitą savaitę skambintis užsirašyt, pas jį dar kirpaus kai dirbo 'rūtos studija'.
Mano plaukai labai stori, garbanoti, tokie šiurkštūs, jų daug, todėl sunku susitvarkyti, nes jei iššukuoji viskas išsipučia ir vos ne skiauterėm stovi biggrin.gif dažau raudonai vis kitokiais atspalviais, man taip smagiau - tai sruogelėm, tai tokia tamsesne 'varine', tai ryškiai, tai ryžai... Tai va Ričardas dėl kirpimo ką galima su garbanotais padaryti plaukais - nuostabiai padaro man , gražiai krenta, normaliai atauginėja. Nudažo irgi labai gerai, labai man patinka, būtent taip, kaip noriu, nors tiksliai kartais neįsivaizduoju kaip turėtų atrodyti (nenoriu būti pilka pelė, patinka labiau extrym, ryškios , sodrios spalvos). Buvau kažkokiam salone prie pat žalgirio g, tai sunervino - sakau kirpėjai va norėčiau tokia ir tokia spalva. Tai sako čia gal per ryšku aš jum padarysiu gražiau. (išeinu tamsiai bordinė kaip sena ragana) ..
Tai va tik geri atsiliepimai tikrai smile.gif be to visada išklausinėja, pasako ką darys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cappuccino: 11 rugpjūčio 2012 - 11:57
Sveikos,

Labai ieškau kokio gero kirpejo/kirpejos Vilniuje kažkur Pašilaičiuose, Fabijoniškėse. Nieko ypatingo man nereikia, tiesiog, kad butų geros priemonės naudojamos ir meistras ne atbukusiom žirklėm kirptų. Tiesa kiek bandžiau čia visur eiti, tiek nepatiko rezultatai.

Skaitau čia Jūsų parašymus, bet man vardai nieko nesako, tai jei kas turit tikrai gerą rekomendaciją, gal galit žinutę man su kontaktais raštelt.

Labai ačiū! smile.gif
Atsakyti
As merginos pasiskabinau kirpejui, pasakiau kad nepatinka tamsi spalva, kad nenorejau taip.. labai profesionalus poziuris sakyciau, paskabino man iskarto prieme kiek buvo galima nueme spalva, padaze augaliniai zodziu sutvarke taip kad dabar jauciuosi komfortabiliai.. zinia kas nedirba tas neklysta, visu musu darbe pasitaiko visko, svarbu kaip sprendziame.. man patiko poziurisi i klienta..
dar supratau esmine savo klaida iki siol.. kad nepatenkinta rezultatu begdavau ieskoti kito kirpejo kuris "gelbedavo situacija" nezinodamas nei kokias dazais daze nei kaip jie saveikauja ir t..t taigi tesingiausia butu grizti pas meistra kuris atliko darba ir prasyti jo korekcijos jei aisku tai imanoma biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 08 11, 20:05)
As merginos pasiskabinau kirpejui, pasakiau kad nepatinka tamsi spalva, kad nenorejau taip.. labai profesionalus poziuris sakyciau, paskabino man iskarto prieme kiek buvo galima nueme spalva, padaze augaliniai zodziu sutvarke taip kad dabar jauciuosi komfortabiliai.. zinia kas nedirba tas neklysta, visu musu darbe pasitaiko visko, svarbu kaip sprendziame.. man patiko poziurisi i klienta..
dar supratau esmine savo klaida iki siol.. kad nepatenkinta rezultatu begdavau ieskoti kito kirpejo kuris "gelbedavo situacija" nezinodamas nei kokias dazais daze nei kaip jie saveikauja ir t..t taigi tesingiausia butu grizti pas meistra kuris atliko darba ir prasyti jo korekcijos jei aisku tai imanoma  biggrin.gif


O už pakartotinį dažymą mokėti reikėjo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2012 08 12, 12:53)
O už pakartotinį dažymą mokėti reikėjo? smile.gif



esu kelis kartus mokejusi, bet tuomet buvau jauna ir kvaila blush2.gif
Kodel tureciau moketi uz kirpejo klaidas? jis ir pats jas pripazino... velgi pasiulymas vaikscioti 2 menesius ir plauti galva kasdien man taip pat netinka.. eidama i gera salona ir mokedama solidzia suma tikiuosi kad isejus man nereikes krupcioti tiek kiekvienu savo ir veidrodzio kontaktu...
betkokui atveju tie nuplovimai pakenkia plaukus ir pasekoje man reikes drekinti, zaisti su kaukemis ir stipriai galus kirptis... as netgi tikeciausi is salono kazkokiu proceduru atsatymui juk ju kalte ne mano... aisku Lietuvoje to nesulauksi, norspastebejau kad pakovojimas uz save butinas, kitaip nieko nebus..
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 08 12, 12:50)
esu kelis kartus mokejusi, bet tuomet buvau jauna ir kvaila  blush2.gif
Kodel tureciau moketi uz kirpejo klaidas? jis ir pats jas pripazino... velgi pasiulymas vaikscioti 2 menesius ir plauti galva kasdien man taip pat netinka.. eidama i gera salona ir mokedama solidzia suma tikiuosi kad isejus man nereikes krupcioti tiek kiekvienu savo ir veidrodzio kontaktu...
betkokui atveju tie nuplovimai pakenkia plaukus ir pasekoje man reikes drekinti, zaisti su kaukemis ir stipriai galus kirptis... as netgi tikeciausi is salono kazkokiu proceduru atsatymui juk ju kalte ne mano... aisku Lietuvoje to nesulauksi, norspastebejau kad pakovojimas uz save butinas, kitaip nieko nebus..


Šaunuolė, kad pasiskambinot ir pareikalavot ištaisyti klaidas. Juk tamsios spalvos nenorėjot ir neprašėt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2012 08 12, 21:02)
Šaunuolė, kad pasiskambinot ir pareikalavot ištaisyti klaidas. Juk tamsios spalvos nenorėjot ir neprašėt.  smile.gif


as irgi dziaugiuosi aisku plaukams nieko cia labai gero, bet eiti vel kazkur moketi arba tenkintis tuo kas padaryta tikrai neverta...
siuo atveju pasidariau nepakanti gal todel kad tikrai zinau kaip sunkiai uzdirbami pinigai ir mokedama uz dazyma 180lt tikiuosi puikaus rezultato... jokui eksperimentu neprasiau esu ruda rudai ir dazausi... neprasiau to kads buvo padaryta ir kelis kartus perklausiau ar nebus tamsu.. patikino kad nebus,,,
taigi klaida tikrai ne mano
Atsakyti
Labukas, ieškau gero koloristo. turiu labai ilgus ir storus plaukus, todėl labai aktuali kaina. nesinorėtų už kirpimą+dažymą mokėti kosmoso. norėčiau sutilpti į 200 lt kažkur. kol kas domina Dima iš Figaro, Eglė Leonavičiūtė, Mindaugas iį Figaro, dar Vytas iš UFF buvo paminėtas, Martynas iš L'amour. Gal galėtumėt parašyt kokiais dažais dirba šie specai, nes norėtųsi beamoniakių, kadangi dar nežilstu smile.gif būčiau labai dėkinga.
Atsakyti