Įkraunama...
Įkraunama...

Estee Lauder

Merginos, o gal turite šį daiktą ir turite atsiliepimų bigsmile.gif

LIMITED EDITION
Pure Color
Illuminating Powder Gelee

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Panda @ 2012 02 23, 17:12)
Merginos, o gal turite šį daiktą ir turite atsiliepimų bigsmile.gif



As irgi vis dairinejuos i si daikciuka.
Gal kas naudojate?
Idomu butu isgirsti atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taina @ 2012 02 23, 20:53)
As irgi vis dairinejuos i si daikciuka.
Gal kas naudojate?
Idomu butu isgirsti atsiliepimus  ax.gif


Radau apie ji youtube http://www.youtube.c...h?v=-suNvU9bNqI
Atsakyti
Sveikos!!! Su Estee Lauder reikalu ar turejusi nesu, siuo metu bandau. Isigijau Verite paakiu krema bei DayWear SPF 15 lotion. Kadangi uztaikiau ant taip vadinamo Bonus time, gavau galimybe isbandyti ir siuos produktus : Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser, Perfectly Clean Scrub (pastarojo nemaciau full size niekur g.gif ), Advanced Night Repair Synchronized Eye Recovery Complex, Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Creme SPF15 Normal/Combination, Idealist Even Skintone Illuminator, tusa bei lupdazi ( tiksliu pavadinimu nepamenu siai minutei).
Savo atsiliepimus butinai aprasysiu 4u.gif

P.S. Siandien isbandziau Perfectly clean scrub, pasirode gana grubus, veida labai smarkiai degino net kuri laika po nusiprausimo. Nezinau ar sis pojutis bus nuolat, gal pasirode odai perdaug po Clinique step 3 prausiklio. Mano oda misri, siuo metu vietomis labai issausejusi nuo vandens ir naudojamu priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(Draugeliuke @ 2012 03 07, 05:07)
Sveikos!!! Su Estee Lauder reikalu ar turejusi nesu, siuo metu bandau. Isigijau Verite paakiu krema bei DayWear  SPF 15 lotion. Kadangi uztaikiau ant taip vadinamo Bonus time, gavau galimybe isbandyti ir siuos produktus : Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser,  Perfectly Clean Scrub (pastarojo nemaciau full size niekur g.gif ), Advanced Night Repair Synchronized Eye Recovery Complex, Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Creme SPF15 Normal/Combination, Idealist Even Skintone Illuminator, tusa bei lupdazi ( tiksliu pavadinimu nepamenu siai minutei).
Savo atsiliepimus butinai aprasysiu 4u.gif

P.S. Siandien isbandziau Perfectly clean scrub, pasirode gana grubus, veida labai smarkiai degino net kuri laika po nusiprausimo. Nezinau ar sis pojutis bus nuolat, gal pasirode odai perdaug po Clinique step 3 prausiklio. Mano oda misri, siuo metu vietomis labai issausejusi nuo vandens ir naudojamu priemoniu.


Advanced Night Repair Synchronized Eye Recovery Complex- ar po jo reikia naudoti dar paakiu krema? Tai serumas - gelis, ar uztenka jo vieno pacio? Internete nemini, kad reiketu tepti kazka ant virsaus, bet man jauciasi kazkoks tempimo pojutis, lyg nieko nebutu tepta ir norisi dar kremo paakiu ant virsaus uzdeti doh.gif Verite paakiu kremas drekina labiau manyciau, o gal jis tiesiog riebesnis.
Atsakyti
apie idealistą-poras mažinantį.
nusipirkau pabandyti labai mažą kiekį, gal kokius 5 ml, tikrai kaip ir buvo rašyta kvepia skaniai, veidas švelnus pasitepus, o dabar prie nosies atsirado spuogelis bet netikiu kad taip greitai galėjo suveikti.
po kiek laiko pastebėjote kad kemša poras?
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2012 03 08, 12:10)
apie idealistą-poras mažinantį.
po kiek laiko pastebėjote kad kemša poras?


manau kad galejo.. kad kemsa jis poras, tai manau, kad tiesa, nes silikonas labai jaucias.. unsure.gif nors man nekemsa lyg, bet naudoju labai retai..
Papildyta:
QUOTE(Draugeliuke @ 2012 03 08, 00:11)
Advanced Night Repair Synchronized Eye Recovery Complex- ar po jo reikia naudoti dar paakiu krema?  Tai serumas - gelis, ar uztenka jo vieno pacio? Internete nemini, kad reiketu tepti kazka ant virsaus, bet man jauciasi kazkoks tempimo pojutis, lyg nieko nebutu tepta ir norisi dar kremo paakiu ant virsaus uzdeti doh.gif 



Tikrai nereikia po jo nieko tept.. o jei jauciat tempima, tai arba mazai labai tepat, nors jo daug nereikia, arba kazkas netinka.. nes man po jo paakiai svelnus svelnus ir uztenka riebumo..,. bet pagrinde visa darba atlieka silikonai, kuriu gausu siame kreme paakiam..
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 02 10, 15:14)
Gal kas turi atsiliepimu apie Estée Lauder Signature Silky Powder Blush?



turiu. labai faini. tik jiems reikalingas tirkiausiai naturalus šepetelis, nes su mano sintetiniu sunku juos ,,paimti'. bet siaip as patenkinta wub.gif
Atsakyti
Merginos, patarkite kokius kremukus (dienini, naktini ir paakiu) pirkti normaliai (bet daugiau i sausuma) odai nuo 35 m. Ir seruma koki? ax.gif
Atsakyti
Merginos,

noriu pasiteirauti ar Estee Lauder gamina "kažką" panašaus į pudrą, kurį subtiliai žėrėtų? nail.gif
Atsakyti
Geresnio tuso kaip sis, iki siol tikrai neteko naudoti thumbup.gif
user posted image

Puikiai pabrezia blakstienu turi, netepa voku, netrupa, idealiai laikosi net ir dregnu oru, gamintojas ne kiek nemeluoja kai raso, kad tusas issilaiko 15 valandu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri naudojate?
prausiklis ir tonikas
user posted image

ir dieninis kremas

user posted image

Kokie atsiliepimai? Nes cia http://kosmetista.ru.../21608.html#cut tokius deferambus dainuoja siai linijai, kad labai labai gundausi blush2.gif
Atsakyti