Įkraunama...
Įkraunama...

Jurbarkiukai

Tikrai buvo turgelis, buvau įsitraukus į favoritus, nu bet ir pati nerandu g.gif

GAl Niktė ras g.gif
Atsakyti
Nėra tos temos. Pagal forumo taisykles jeigu per 14 dienų nepasirašo nė vieno komentaro, tai tokia tema ištrinama. Buvo ištrinta ir mūsų, su visais ten buvusiais skelbimais. Manau geriausias variantas taip kaip anksčiau vėl skelbti čia, savo temoje. Skelbimų lentoje sukurti temą galima greitai, bet vėlgi tada turi kažkas ją nuolatos saugoti kad vėl nebūtų ištrinta.

O ką gero turit parduoti?

Aš turiu vežimą, gal kam reikia biggrin.gif Savo vaikio karate aprangą su apsaugom parduodu. Jo ūgis 134, kas lankė supras kad dydis ten praktiškai universalus eina ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Turim parduoti vežimą-sketuką.Šviesiai žalios spalvos.
Su artėjancia mamyčių diena visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Siandien labai grazia programelę ta proga vaikiukai darželyje parodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 05 02, 10:25)
Čia lygiai toks pat palyginimas kaip nesuprantu tų mamų kurios kūdikių nemaitina MP, bet ir nesižaviu tomis kurios 2 ar net 3 metų vaiką ant papo laiko  blink.gif  blush2.gif  tongue.gif



Pasaulinė sveikatos organizacija rekomenduoja vaikus maitinti mamos pienu bent iki 2 metų

Gal kartais atrodo, kad neįprasta...bet

Kiekvienas nusprendžia kaip auginti, bet privalo ir žinoti a[ie tai.
Kas turi teisingą informaciją, tas gali elgtis atsakingai...
Rinktis patiems.
Nepasiklyskim informacijos srautuose.

te vaikai mus džiugina savo buvimu, net jei galvą mums skauda. Jie yra mūsų turtas...
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2012 05 06, 21:30)
te vaikai mus džiugina savo buvimu, net jei galvą mums skauda. Jie yra mūsų turtas...

drinks_cheers.gif thumbup.gif Tik aš labai džiaugiuosi, kai mano turtai miega,arba išeina į mokyklą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~♥KaipTaiKaip♥~: 07 gegužės 2012 - 09:50
Sveikos.
Rasau i jurbarkieciu skyreli, nes reikia Jusu pagalbos. Gyvename Vilniuje. Vyras kiles is Jurbarko, tad jo gimtadienius griztame svesti pas jo tevus. Labai noreciau rasti zmogu, kuris moketu groti saksofonu ir bent pora dainu sugrotu ta diena jam. Nesivaizduoju ar apskritai imanoma Jurbarke tai rasti... Nes kiek ieskau- nerandu per interneta. Is kito miesto prasyti, kad atvaziuotu- brangiai gaunasi.
ACIU.
Atsakyti
Parduodame mūsų labai mylėtą, labai geros būklės, tačiau išaugtą vibrokėdutę Fisher Price smile.gif

user posted image

* Vibrokėdutė - gultukas turi unikalią funkciją - raminantį pulsavimą ir mamos širdies plakimo ritmą.
* 8 skirtingos melodijos.
* Reguliuojamas garso stiprumas
* Nuimamas žaislų lankas turi du pakabinamus žaisliukus - meškiuką su veidrodiniu pilvuku ir barškutį.
* Minštas ir švelnus užvalkaliukas turintis labai minkštą pagalvėlę, kurį galima skalbti skalbimo mašinoje.
* 3 taškų saugos diržai.
* Tinka iki 9 kg.

Kaina 80 Lt buvo mokėta 290 Lt Miestas Jurbarkas, Šakiai, bet siunčiu į kitus miestus, susidomėjusioms galiu padaryti realių nuotraukyčių smile.gif platesnė info į A.Ž. smile.gif
Atsakyti
Šiandien mieste mačiau skelbimus kad cirkas atvažiuoja bigsmile.gif Gal kas nors bent bendrais bruožais kainą žinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 07 31, 07:57)
Šiandien mieste mačiau skelbimus kad cirkas atvažiuoja  bigsmile.gif Gal kas nors bent bendrais bruožais kainą žinot  ax.gif


Sveiki, o kaži kada jis bus, gal metėte datą ir laiką? g.gif ir kur?
Atsakyti
QUOTE(Saulute30 @ 2012 08 02, 15:38)
Sveiki, o kaži kada jis bus, gal metėte datą ir laiką? g.gif  ir kur?

buvo šiandien dar ryt ir poryt. Yra prie didžiosios maximos. Iš jos automobilių aikštelės tikrai pamatysi cirko palapinę mirksiukas.gif
Kiek žinau suaugusiam vipinės vietos po 25, paprastos po 20. vaikams po 15 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 08 02, 20:12)
buvo šiandien dar ryt ir poryt. Yra prie didžiosios maximos. Iš jos automobilių aikštelės tikrai pamatysi cirko palapinę  mirksiukas.gif
Kiek žinau suaugusiam vipinės vietos po 25, paprastos po 20. vaikams po 15  4u.gif

Ogo, bet ir kainelės nemažos g.gif Gal kas buvote ir galite papasakoti ar įdomu ir smagu buvo g.gif Norėčiau nusivesti keturmetį, kaži ar patiks?
Gal dar rytoj suspėtume 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulute30: 03 rugpjūčio 2012 - 20:04
QUOTE(Saulute30 @ 2012 08 03, 21:02)
Ogo, bet ir kainelės nemažos  g.gif  Gal kas buvote ir galite papasakoti ar įdomu ir smagu buvo  g.gif  Norėčiau nusivesti keturmetį, kaži ar patiks?
Gal dar rytoj suspėtume  4u.gif

mes buvom visi. tai mano mergina 2 metų ir vaikinai 4 ir 8 metų liko sužavėti. ax.gif Plojo visą laiką, pana tai tik šaukė žiūrėk mama biggrin.gif Man gal ir tr9ko vietomis kažko, bet vaikai tai sakė esu pati geriausia mama biggrin.gif

Patarimas bilieto eiti anksčiau., nes eilutė susidaro tikrai nemaža. Aš šiandien laukiau nuo 16 val iki atidarė kasą ax.gif jau man nusipirkus eilutė buvo praktiškai iki sankryžos kur nuo maximos reikia link garažiukų sukti 4u.gif

Su tigriuku nuotrauka 10 lt. bet turi turėti savo fotiką. mes už tą sumą 3 nuotraukas pasidarėm biggrin.gif gerti savo įsidėjom nes ten gana karšta ir kainos pas jų kandžiojasi 4u.gif
Atsakyti