Įkraunama...
Įkraunama...

Policija. Ar yra policininkų šeimų (3)

QUOTE(Kutulys @ 2014 04 15, 13:13)
Kaip smagu būtų  thumbup.gif  bet įdomu, kad normatyvai bus, nes sužinojau, kad ir šiandien buvo, bet negavau jokio skambučio iš komisariato, nu gal gi nepamiršo manęs g.gif



QUOTE(kvaksiene @ 2014 04 16, 10:41)
Mums buvo ir pries ir sake bus dar po kursu normatyvu laikymas.tik po kursu sake pgl pareigas bus normatyvai-ale siek tiek lengvesni smile.gif



kokios grandies cia kursai?
Atsakyti
QUOTE(Kutulys @ 2014 04 12, 10:13)
Aha, man draugai irgi sakė, kad Romery kai vyksta įvadiniai, tai su šortais ir šlepetėm eidavo į paskaitas, o klaipėdoj griežčiau, viskas kaip priklauso smile.gif bet aš ir noriu viso to aktyvumo smile.gif


jo klaipėda jėga, pagainios kaip nniekur kitur. ten dėstytojai šaunuoliai, truputi su protu susipyke, dėl sporto, bet jums tik į naudą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jurinė @ 2014 04 22, 08:26)
jo klaipėda jėga, pagainios kaip nniekur kitur. ten dėstytojai šaunuoliai, truputi su protu susipyke, dėl sporto, bet jums tik į naudą smile.gif



jurine, o kur dirbate? jei ne paslaptis. 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti dėl CMEK. Jei pas mane su skydliauke negerai - hipotireozė (geriu tiroksiną, nes truputį sumažėjusi hormonų gamyba. mazgelių ar kitokio brudo nėra), ar įmanoma praeiti? Viskas daugiau gerai. Nes dabar kai geriu vaistus, tai gali kiek nori imti kraujo tyrimus - jie tikrai bus geri (gal nebent ATPO, bet gal jo nežiūrės). Ką manot jūs?
Atsakyti
QUOTE(Alaska @ 2014 04 23, 22:06)
Norėjau paklausti dėl CMEK. Jei pas mane su skydliauke negerai - hipotireozė (geriu tiroksiną, nes truputį sumažėjusi hormonų gamyba. mazgelių ar kitokio brudo nėra),

Viena mergina yra sakiusi, kad kai studijavo Kaune, po mokslų nebepraėjo CMEKO, dėl skydliaukės... unsure.gif tad...neaišku kaip čia...pas Jus kortelėj viskas surašyta?
Atsakyti
QUOTE(Alaska @ 2014 04 23, 21:06)
Norėjau paklausti dėl CMEK. Jei pas mane su skydliauke negerai - hipotireozė (geriu tiroksiną, nes truputį sumažėjusi hormonų gamyba. mazgelių ar kitokio brudo nėra), ar įmanoma praeiti? Viskas daugiau gerai. Nes dabar kai geriu vaistus, tai gali kiek nori imti kraujo tyrimus - jie tikrai bus geri (gal nebent ATPO, bet gal jo nežiūrės). Ką manot jūs?

Man cmekas liepė darytis papildomą kraujo tyrimą dėl skydliaukės ir skydliaukės echoskopiją, nes pamatavęs kraujospūdį man iškart užrašė diagnozę tachikardija, nors niekada neturėjau problemų dėl kraujospūdžio, turbūt natūralus jaudulys bandė pakišti koją. Tačiau, pasidarius tyrimus paaiškėjo, kad skydliaukė yra ideali. Tad manau, kad su tokia problema gali būti ir sunkiau praeiti.
Atsakyti
Kutuly, ar jau buvo fizinis pasirengimas tau? Kaip sekesi, jei taip?
Atsakyti
Tema reiketu pervadinti "CMEK ir kiti siaubai" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 04 22, 11:57)
jurine, o kur dirbate? jei ne paslaptis.  4u.gif

klaipėdos AVPK Prevencinis skyrius, tiksliau apylinkės inspektorius
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti, jei aš pagal visus reikalavimus ir išsilavinimą tinku dirbti pvz. policijos komunikacijos skyriuje, neturiu jokių nusižengimų ir t.t., BET nežinau, kiek "švarus" (įtariu, kad visko gali būti) yra mano brolis, nes nepalaikome ryšių, tai man šitam darbe kelias iš karto užkirstas? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Night* @ 2014 07 01, 23:04)
Sveikos, noriu paklausti, jei aš pagal visus reikalavimus ir išsilavinimą tinku dirbti pvz. policijos komunikacijos skyriuje, neturiu jokių nusižengimų ir t.t., BET nežinau, kiek "švarus" (įtariu, kad visko gali būti) yra mano brolis, nes nepalaikome ryšių, tai man šitam darbe kelias iš karto užkirstas? verysad.gif

Na,aš manau, kad reiktų pačiai susižinoti, ką tavo tas brolis yra ar gali būti prisidirbęs. Bet jei neturi baudžiamųjų atsakomybių, manau, viskas turėtų būti gerai. Pataisykit, nes tai tik pasvarstymas mano.
Atsakyti
Praejau cmeka, gal kas ka zinote apie vidurines grandies kursus? kad numatomi?
Atsakyti