Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

QUOTE(Warwara @ 2012 01 20, 17:42)
Afrodite, tarp kitko taip, Irides mintis man labai atrodo teisinga. As tavo vietoj pas Bykova vaziuociau, net greiciau nei zarazas tikrinciau.  blush2.gif

as kaip suprantu kad man Bykova nepades sad.gif Man reikia pas ta georgi,tai dabar esu neviltyje is kur pinigu gaut.
Atsakyti
Afrodite
QUOTE
as kaip suprantu kad man Bykova nepades Man reikia pas ta georgi,tai dabar esu neviltyje is kur pinigu gaut.

Kodel? As suprantu, kad davar forume yra Gorgio bumas smile.gif Ir visu tu zarazu irgi bumas, bet kodel tu netiki, kad tau nepades Bykova? Man Irenes teorija visai suprantama, o su imuninem priblemom Bykova kaip tik ir padeda. LIT mergaites tai pas ja daro.
Taip, jinai netikrina uzsleptu infekciju, tiap, jai nelabbai priimtinas antibiotiku kursai tokie.
Bet kas pasake, kad butinai pas tave yra infekcija?
Ir dar, nu nepykit damos, bet niekas pasako, kad tik uzsleptos zarazu formos yra priezastis. Tai galima! priezastis.
O po pirmo IVF, kai yra problema ant pavirsiaus tai tikrai nereikia pulti i panika ir sakyti kad tik Georgis (kuris vis vien nepasiekamas daugumai) tai burtininkas.

Afrodite, paziurek IVF statistika. Kiek merginu su puikiais embrionais nepastojo is pirma IVF, o pastojo po 2.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 20 sausio 2012 - 17:03
Afrodite, brangioji, liūdžiu kartu su tavim. Jetus kaip gaila. Labai tikėjau, kad pasiseks.
Tik nenuleiskit rankų. Išsiverkit, išsiliūdėkit ir vėl stokitės, ir eikite pirmyn. Apkabinu tave ir iš visos širdies linkiu, kad greitai jūsų šeimą aplankytų džiaugsmas 4u.gif
O dėl Bykovos nė nežinau, ką patarti. Kiek aš girdėjau, ji labiau padeda tiems, pas ką persileidimai, arba žirniukai kabinasi, bet neišsilaiko. Ar padeda ir tiems, kuriems nesiseka pastoti, nežinau. Forume apie tokius atvejus ne daug skaičiau. Bet gal reiktų RRC skyrelyje užklausti. Gal yra ir tokių atvejų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 20, 18:00)

Kodel? As suprantu, kad davar forume yra Gorgio bumas smile.gif Ir visu tu zarazu irgi bumas, bet kodel tu netiki, kad tau nepades Bykova? Man Irenes teorija visai suprantama, o su imuninem priblemom Bykova kaip tik ir padeda. LIT mergaites tai pas ja daro.
Taip, jinai netikrina uzsleptu infekciju, tiap, jai nelabbai priimtinas antibiotiku kursai tokie.
Bet kas pasake, kad butinai pas tave yra infekcija?
Ir dar, nu nepykit damos, bet niekas pasako, kad tik uzsleptos zarazu formos yra priezastis. Tai galima! priezastis.
O po pirmo IVF, kai yra problema ant pavirsiaus tai tikrai nereikia pulti i panika ir sakyti kad tik Georgis (kuris vis vien nepasiekamas daugumai) tai burtininkas.


Labai teisingai išmastei flirt.gif
Į tas zarazas ji žiūri kaip į rimtą problemą. Kažką ten ir pas juos tiria, tik nesigilinau nes jau turėjau. Tik bėda, kad ta Bykova irgi ojojoi kiek kainuoja doh.gif Po pirmų mano tyrimų ji sakė, kad su tokiom imuninėm problemom ji tų zarazų būtų net nepuolus tirti, o kitą kartą va jau kaip baisiai apie jas pasakoja - randa net mumijose g.gif Na bandom tikėti, kas belieka 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi,ji nesupyks,bet,gal jei dar kas pasisakytu,butu galima ka nors gero pradeti ax.gif

http://www.supermama...;#entry52698378
Atsakyti
Laba mergiotėlės,

Darbe neiškentus buvau įlindus paskaityti, tik nerašiau...
Afrodite, prisidedu prie visų merginų su apgailestavimu, kad ne šis kartas buvo TAS.
Paliūdėkit, pabūkit apsikabinę su vyru...skausmas praeis. O laikas atneš ir naują sprendimą. Pinigėlių dabar neturit. Bet gi viskas įmanoma - jie uždirbami.


Kokios pas kitas merginas naujienėlės?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 20, 18:40)
Tikiuosi,ji nesupyks,bet,gal jei dar kas pasisakytu,butu galima ka nors gero pradeti ax.gif

http://www.supermama...;#entry52698378

Esu sujaudinta ir pasimetusi..Dekui tau T.P.Keberiokst ir kitoms mergaitems wub.gif abu su vyru asaras sluostom,bet kazkaip pagalvojau kad gal neteisinga kitu mergaiciu atzvilgiu tas dalykas,juk kitos irgi turi teise..kaip pasijauciau nepatogiai,bet tuo paciu esu apakusi nes savo gyvenime prisiekiu nesu maciusi tiek atjautos ir supratingumo bei zmoniskumo turinciu zmoniu.As be zodziu...aciu mergaites wub.gif
Labai dekoju T.P.Keberiokst uz konsultacija.Tavo deka,man akyse sviesiau pasidare.Na,kolbutes neradome bet maza indeli radom ir tik ateis mm iskart siusiu i Graikija.
Aciu.lai saugo jus visas Viespats 4u.gif Jus tikrai angelai angel.gif angel.gif angel.gif angel.gif angel.gif angel.gif wub.gif
Atsakyti
Afrodite - Kaip skaudu... ziauriai.... Palaikau tave... Sutinku, issiusk i GR - o tada bendrom jegom ieskosim iseiciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kerzaka @ 2012 01 20, 18:27)
O dėl Bykovos nė nežinau, ką patarti. Kiek aš girdėjau, ji labiau padeda tiems, pas ką persileidimai, arba žirniukai kabinasi, bet neišsilaiko. Ar padeda ir tiems, kuriems nesiseka pastoti, nežinau. Forume apie tokius atvejus ne daug skaičiau. Bet gal reiktų RRC skyrelyje užklausti. Gal yra ir tokių atvejų  g.gif

Na mes su panasiom problemom - kaip Afrodites, ta prasme, kad nesiseka pastoti. Vaziuojam pas Bykova - bandysiu prazonduoti musu situacija, pranesiu 4u.gif Kitas dalykas, as irgi su tuo papilomos virusu... tik jis stadijoje ikivezineje.. Afrodite - uzklausiu ir del sito, kaip jos nuomone tai itakoja tiek tau tiek man... Antradieni-treciadieni raportuosiu 4u.gif Gal ta info pades apsispresti, ar yra prasme panasiom kaip mudvieju situacija pas ja lankytis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 20, 17:40)
Tikiuosi,ji nesupyks,bet,gal jei dar kas pasisakytu,butu galima ka nors gero pradeti ax.gif

http://www.supermama...;#entry52698378


Aš mielai prisijungčiau wub.gif
Atsakyti
As UZ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 20, 12:39)
Jau turiu atsakyma.Maziau uz 1.0 verysad.gif  verysad.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Afrodite, mergyt, siandien Tave suprantu labai labai.... vakar mano skaiciukai buvo 5,26, o siandiena jau tik 0,5..... ne musu penktadienis.... cray.gif
bet juk negalime prarast vilties.... pasistenk liudnas mintis vyt salin... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 20, 18:40)
Tikiuosi,ji nesupyks,bet,gal jei dar kas pasisakytu,butu galima ka nors gero pradeti ax.gif

http://www.supermama...;#entry52698378

as uz wub.gif
Atsakyti