Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

QUOTE(bonuska @ 2012 01 31, 19:25)
laurynaa , o kur ir pas ka darysies IVF ?

as vaisingumo klinikoje pas gyd M. idomu kaip Iridei sekesi derinti su gyd. M: Lietuvos ir Latvijos gyd gydymo metodus g.gif (jei nieko nemaisau)
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2012 01 31, 20:35)
as vaisingumo klinikoje pas gyd M. idomu kaip Iridei sekesi derinti su gyd. M: Lietuvos ir Latvijos gyd gydymo metodus  g.gif  (jei nieko nemaisau)


As su ja derinau ne tik Latvijos, bet ir UK metodus. Viskas puikiai, labai supratinga gyd. (ypac lyginant su Treijsu)
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 31, 20:42)
As su ja derinau ne tik Latvijos, bet ir UK metodus. Viskas puikiai, labai supratinga gyd. (ypac lyginant su Treijsu)


kaip pasakytu mano drauge, tu Pavarotis!!!! uz tai ir dovana gavai pagal pastangas wink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 31, 19:42)
As su ja derinau ne tik Latvijos, bet ir UK metodus. Viskas puikiai, labai supratinga gyd. (ypac lyginant su Treijsu)

oi man cia atradimas blink.gif smile.gif kazkaip per kelis metus lankymosi pas M man kazkaip sunkiai su ja einasi bendrauti, tada buvau pabegus pas Treijs, bet nutariau vel grizti prie M ir dabar lauksim kovo men savo trecio IVF bet reikes su M pasitarti gal kokiu alternatyviu gydymo metodu pabandyti. reikes jai uzsiminti kai nueisiu.

p.s. trumpai pasakyit man neziniukei - intralipidais gydo RRC? skaitau as ju tema bet nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 31 sausio 2012 - 19:58
QUOTE(laurynaa @ 2012 01 31, 20:53)
oi man cia atradimas  blink.gif  smile.gif  kazkaip per kelis metus lankymosi pas M man kazkaip sunkiai su ja einasi bendrauti, tada buvau pabegus pas Treijs, bet nutariau vel grizti prie M  ir dabar lauksim kovo men savo trecio IVF bet reikes su M pasitarti gal kokiu alternatyviu gydymo metodu pabandyti. reikes jai uzsiminti kai nueisiu.

p.s. trumpai pasakyit man neziniukei - intralipidais gydo RRC? skaitau as ju tema bet nieko nesuprantu  doh.gif


M. tikrai nepasiulys alternatyviu metodu, bet jiems ir nepriestaraus. As irgi pas ja is pradziu dariau IUI ir man nepatiko standartinis poziuris, todel pirmam IVF vaziavau i LV. Bet ir ten panasu, gal daugiau inovaciju del paties protokolo schemu, taciau man dideliu problemu su embrionu kokybe nebuvo, tad daugiau jokiu privalumu LV nemaciau.

Po Afrodites vizito, galima teigti, kad RRC pradeda taikyti daugiau gydymo metodu, tikriausiai jau pripazista ir intralipidu nauda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 31 sausio 2012 - 20:28
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 31, 18:39)
Nezinau,situom nesigyrei  biggrin.gif
Speju,i Indonezija?Nes deziu ten tai ne viena buvo hihihi.gif

Vo visai Warwara nusoko nuo proto, Indonezija gi sala, kaip as ten su masina nuvarysiu...


QUOTE(Iride @ 2012 01 31, 18:42)
Gydytoja šiandien matė du, o gal net ir visus tris mažylius. Širdučių plakimo eisim klausyti vasario 14 d.  wub.gif

Tai jau sveikinu! Kokia nuostabi diena bus Valentino wub.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 31, 19:29)
o kodel svarbu, kad nebutu embriono apvalkalas storas? g.gif  kodel blogai? g.gif

Todel kad jei jis storas embrionas negali islysti is jo. Implantacija ir yra embriono isluksteminas is apvalko ir prisisiurbimas prie gleivines. Todel jei sienele per stora, tai jau kaip ir finita...
Atsakyti
Apturejau stresa siandien ziauru, jau laiminga susiruosiau siandien i priesoperacini pasimatyma su seselem, ogi paziuriu vakar grizus i lapa, kad tas susitikimas blyn vakar turejo buti, nu dievazi trenkta as blink.gif o lape parasyta jei neateini tai visai atsaukia operacija blink.gif tai nakti nemiegojau o ryte dar pries darbo pradzia as jau trypciojau prie duru su tokiu apgailetinu veideliu ir kazkokiu stebuklingu budu ismaldavau kad priimtu siandien bigsmile.gif
taigi operacija vis dar penktadieni, jei aisku nepamirsiu nueiti lotuliukas.gif

Iride - tai bent atpildas uz visus laukimo metus wub.gif

Afrodite - as jau matau sviesa tunelio gale 4u.gif puikus planas, o kaip ir mergaites sake, intralipidu be problemu nusipirktum daugumoj vaistiniu bet butinas receptas 4u.gif

Warwariuk - kaip tu wub.gif Ale tu stipruole musu, ir nepataisoma optimiste wub.gif

Is cikagos rezultatu dar nera, bet tikiuosi ryt poryt bus 4u.gif
Atsakyti
Cituk, nu gerai tu pavarei!!! As tau poryt oriminsiu, jog sekancia diena - operacija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 02 01, 00:42)
Cituk, nu gerai tu pavarei!!! As tau poryt oriminsiu, jog sekancia diena - operacija  thumbup.gif


aha butinai primink!! As dar iki siol netikiu kad man pavyko ismaldauti, cia gi milijonai zmoniu ir didziules eiles visur. Sakiau prigriebsiu kokia didele saldainiu deze penktadieni seselems:)
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 31, 19:39)
Nezinau,situom nesigyrei  biggrin.gif
Speju,i Indonezija?Nes deziu ten tai ne viena buvo hihihi.gif


lotuliukas.gif o tai dar negrizo Warwara is Indonezijos? lotuliukas.gif
QUOTE(Iride @ 2012 01 31, 19:42)
Afrodite, aš nepykstu, kodėl gi galėčiau. Atsiprašau jei taip iš žinutės tono pasirodė  4u.gif Iš esmės pikta šiek tiek ir esu, nes darbų nenormaliai daug, viduriai užkietėję iki skausmo ir jokios liaudiškos priemonės nepadeda. Bet tikrai nėra ko man čia dejuoti smile.gif Gydytoja šiandien matė du, o gal net ir visus tris mažylius. Širdučių plakimo eisim klausyti vasario 14 d.  wub.gif

wub.gif
del viduriu uzkietejimo, man Odeta buvo leidusi gerti creona, sake, kad ir nestuke.gif tinka. Tai tu vaistinej uzklausk (cia fermentas), bet man labai gerai per stimuliacijas patvarko vidurius 4u.gif

QUOTE(bonuska @ 2012 01 31, 19:50)
Sveikos mergytes  4u.gif ogi siandien gryzau ir as is savo gydytojos ,tai tyrimus liepe pasidaryti antilipus antikunius,kardiolipidinius antikunius ir chlamidija pakartojo. Kazkaip uzsiminiau apie Rygoje daromus tyrimus ,bet gydytoja i tai ziuri skeptiskai,tai lieka tik paciai apsispresti daryti ka nors ar ne ... g.gif

blink.gif nu bet zavi, kad gydytojai jau zygiuoja ta linkme 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2012 01 31, 21:57)
Vo visai Warwara nusoko nuo proto, Indonezija gi sala, kaip as ten su masina nuvarysiu...


lotuliukas.gif o gal warwara su keltu kelsis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 02 01, 00:39)
Apturejau stresa siandien ziauru, jau laiminga susiruosiau siandien i priesoperacini pasimatyma su seselem, ogi paziuriu vakar grizus i lapa, kad tas susitikimas blyn vakar turejo buti, nu dievazi trenkta as  blink.gif o lape parasyta jei neateini tai visai atsaukia operacija  blink.gif  tai nakti nemiegojau o ryte dar pries darbo pradzia as jau trypciojau prie duru su tokiu apgailetinu veideliu ir kazkokiu stebuklingu budu ismaldavau kad priimtu siandien  bigsmile.gif
taigi operacija vis dar penktadieni, jei aisku nepamirsiu nueiti  lotuliukas.gif
Is cikagos rezultatu dar nera, bet tikiuosi ryt poryt bus  4u.gif

nu nieko sau lotuliukas.gif bet svarbiausia kad viskas gerai baigesi mirksiukas.gif
Nu laukiu nesulaukiu tavo cikagos tyrimu 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 02 01, 01:21)
aha butinai primink!! As dar iki siol netikiu kad man pavyko ismaldauti, cia gi milijonai zmoniu ir didziules eiles visur. Sakiau prigriebsiu kokia didele saldainiu deze penktadieni seselems:)

ir as priminsiu, ziurek, kad su mano priminimais dar ketvirtadieni nenulektum ant operacinio stalo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 01 vasario 2012 - 09:42
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 01, 10:42)
nu nieko sau  lotuliukas.gif bet svarbiausia kad viskas gerai baigesi  mirksiukas.gif
Nu laukiu nesulaukiu tavo cikagos tyrimu  4u.gif
ir as priminsiu, ziurek, kad su mano priminimais dar ketvirtadieni nenulektum ant operacinio stalo  lotuliukas.gif

As irgi laukiu tu tyrimu... 4u.gif
O tai kaip, mes Cita guldysim ant stalo forume apziurai ketvirtadieni;) ? o jau gydytojam perleisim penktad? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 01, 10:49)
As irgi laukiu tu tyrimu...  4u.gif 
O tai kaip, mes Cita guldysim ant stalo forume apziurai ketvirtadieni;) ? o jau gydytojam perleisim penktad? smile.gif

gera mintis bigsmile.gif kad nei mes nepamirstume, nei jinai lotuliukas.gif
Atsakyti