Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namučiai

QUOTE(Lietuva @ 2012 02 16, 17:10)
aš paskaitau, ką čia rašot ir pakraupstu ....kaip galima tikėti tokiom nesąmonėm fool.gif  fool.gif  fool.gif  O tuo labiau - pasiūlymais keisti vyrą - savo gyvenimo žmogų, mylimąjį. Net jei niekada vaikų neturėtumėt su juo, betgi su juo susisiejot kurdamos šeimą ir pan.
Šneku ne iš oro. Patys kai jau nesusilaukėm vaikučio 10 metų, susitaikėm su tuo, apsikabinom ir nutarėm gyventi vienas dėl kito.... o tada ir Dievas (su IUI pagalba) stebukliuką atsiuntė.

arba skaitau, kad patarė kažkokia astrologė atidėti IUI ir mergaitė paklausė, nors jau buvo viską sutarus susiruošus, atidėjo kitam sezonui  doh.gif  absurdas visiškas -  kai laikas šioje srityje yra pats svarbiausias - ir greičiausiai pralekiantis.

toms kurios netiki Dievu, na nežinau patarčiau tikėti bent jau medicina. O kas tiki Dievu -tai automatiškai tokiom nesąmonėm nesivadovaus.

atsiprašau, bet nesusilaikiau kai jau astrologės visokios būrėjos patarė vyrus keisti  doh.gif  fool.gif  fool.gif  fool.gif


100 proc. thumbup.gif
Jokiu cia bureju marazmu nereikia imti i galva!
Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 02 16, 17:17)
100 proc.  thumbup.gif
Jokiu cia bureju marazmu nereikia imti i galva!


Deja, musu gyvenimas yra pilnas marazmu...ir zmones kreipiasi i burejas ir astrologes ne is gero gyvenimo, o apimti nevilties...pati esu tikinti ir zinau,kad tai nuodeme, bet kartais vien maldos nepadeda isbristi is nelaimiu duobes,tuo labiau kai MB seima nera tokia vertybe kokia galbut turetu buti...o pakeist zmogaus poziuri i kai kuriuos dalykus yra labai sunku,kartais net neimanoma...

Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 02 16, 18:17)
Jokiu cia bureju marazmu nereikia imti i galva!


na cia kalba eina ne apie burejas, o apie astologes smile.gif
o kiek ir kaip tiketi, tai cia jau kiekvieno asmeninis reikalas mirksiukas.gif
as pavyzdziui nei per daug tikiu, nei per daug netikiu... svarbiausiai nepasiduoti tam fanatiskai 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, leidau sau pakomentuoti Jusu "astrologe" tik del to, kad mano drauge irgi kreipesi pas ja ( arba kitokia sarlotane ) ir jai irgi buvo tik vienas patarymas, keisti vyra arba susitaikyti su nevaisingumu doh.gif

Sakau, mano mociute ( ir visios jos drauges) duotu toki pat pataryme, nors apie astrologija nieko neismano lotuliukas.gif

kai su pirmu nestuke.gif irgi buvo problemu doh.gif tikejau kad viskas bus ok thumbup.gif, tik ,deja, doh.gif tam reikia laiko doh.gif nekreipiausi pas astrologes, bet ne viena karta girdejau: " keisk vyra"
Tik si karta gyd. Treisas pasake : " tau pasiseke, turi labai gera vyra" ir jis turejo omeny ne asmeninius juo bruozus, lotuliukas.gif o tyrimo rezultatus mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 02 16, 19:17)
100 proc.  thumbup.gif
Jokiu cia bureju marazmu nereikia imti i galva!

As irgi pritariu, kaip gali savo gyvenima patiket kazkokiai bobulei. Pasake keist vyra ir tiketi tokiom nesamonem, tikra nesamone. Kita kart pasakys sokt i sulini, tai irgi soksit? Pats esi savo gyvenimo kalvis, o ne kazkokia bobute.
Atsakyti
Sveikos,

geriu kavą su pienu, galiu pavaišint smile.gif

Oksaniuksxxx, nuostabios naujienos! Sveikinimai wink.gif

QUOTE(diana_j @ 2012 02 14, 21:12)
Grim, kaip vakar sekes pas daktare? kokie planai? ax.gif  rolleyes.gif

Mane dar tyrinės doh.gif Pati prisiprašiau. Žodžiu, išsakiau savo pamąstymus dėl autoimuninių tyrimų (mat man kažkas panašaus į psoriazės užuomazgas). Sakė, visko gali būti. Bet daryti tyrimų kaip ir neverta, jei nesiruošiu gydytis užsieny, nes pas mus autoimuninių "neremontuoja". Ką dabar galiu padaryt, tai išsitirt AFS, gert aspiriną, nuo IUI pirmos dienos - prednizoloną ir, jei AFS bus negeras, skirs dar vienus. Aspiriną jau geriu, AFS pasidariau, laukiu atsakymo...
Su tuo AFS tai irgi... PAskambinau paklaust, kiek kainuoja, sako tokio nedarom. Sakau kaip taip gali būt, gydytoja pati siuntė pas jus darytis. Susakiau, ką siuntime parašė, šiaip ne taip iššifravom, pasakė, kad vis dėlto daro ir kiek kainuoja. Nuvažiuoju atsiprašiusi iš darbo, nueinu į laboratoriją, ten siunčia į registratūrą. Ateinu, registratūroj nesupranta, koks tai tyrimas, ir siunčia į laboratoriją. Vėl einu. Ten laksto su tuo lapeliu gydytojos išrašytu ir nežino, kokį tyrimą man daryt doh.gif Laukiu. Galiausiai sako: gal galit ateit rytoj, nes rytoj vešim šitą tyrimą daryt. Tada aš pasiuntu ir sakau: NEGALIU. Vėl laksto, aiškinasi. Sėdžiu ir galvoju: bet tai klausė, ar galiu ateit ryt, nes taip neva geriau, o, pasirodo, vis tiek nežino, kokį tyrimą man daryt doh.gif Pagaliau išsiaiškino. Kaina visai kita, nei sakė paskambinus. Tyrimai reti, kaip aiškino, tai ir nežinojo iš karto... Nu svarbu padarė.

Tai va, dabar situacija ta, kad kitą savaitę man IUI... Jei nepasiseks, dar vieną padarysim ir užteks.

------

Žiūriu, apie astrologes pridiskutavot... Mano nuomonė tokia: astrologija - tai mokslas, vadinas, ne iš piršto laužta. Bet visa tai turi būt pagrįsta. Ir svarbu, kad astrologas būtų kompetetingas. Kaip yra su šia astrologe, aš nežinau, todėl dar vilčių nelaidoju, nors mano prognozės irgi nieko gero. O ir šiaip - kas ką sakytų, aš darysiu viską, ką esu suplanavus, ir kiek leidžia mano jėgos ir galimybės, kad paskui galėčiau sau pasakyt: padariau viską, kas nuo manęs priklauso.
O dėl prognozių... Tarkim, man šiais metais palankus periodas kažkur apie rudenį. Tai jei jau daryt IVF, manau, galima tuo laikotarpiu ir planuot. Koks jau skirtumas tie keli mėnesiai...
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 02 16, 17:10)
arba skaitau, kad patarė kažkokia astrologė atidėti IUI ir mergaitė paklausė, nors jau buvo viską sutarus susiruošus, atidėjo kitam sezonui  doh.gif  absurdas visiškas -  kai laikas šioje srityje yra pats svarbiausias - ir greičiausiai pralekiantis.

Čia aš ta idiotė esu, kuri absurdiškai elgiasi biggrin.gif
Visų pirmą niekas niekam neliepia atidėti, kiekvienas žmogus sprendžia, ką jam toliau daryti. Aš nusprendžiau atidėti, nes jaučiau, kad būtent to ir reikia, labai blogai jaučiausi aš tą rudienį prieš IUI. Atidėjimas į naudą išėjo bet kokiu atveju, per ta pusmetį pasikartojau tyrimus, pasidariau LAP, vyras rodiklius dar pagerino ax.gif

Apie Dievą medicina kalbama, aš tai tikiu, kad reikia išlaukti savo laiko ir viskas. Juk yra kas darosi 6-9 IUI ar po kelis IVF ir nepastoja, praeina keli mėnesiai pastoja natūraliai ir kodėl taip atsitinka? Kas tai įtakoja? Ar žvaigždės ar dievas, ar likimas, niekas nepasakys... Bet ne visada viskas TIK nuo medicinos priklauso.

Tuo labiau, kaip nėra pas mus kažkokių problemų, dėl kurių nebūtų galima natūraliai vaikų susilaukti, tai jei būtų buvę lemtą, per tą pusmetuką bučiau pastojus natūraliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 17 vasario 2012 - 14:41
na as tai netikiu tom astrologijom istikruju, reik siekti uzbresto tikslo, eiti to linkme ir tikrai ji pasieksime, anksciau ar veliau mirksiukas.gif , kazkaip buvau susigundusi ir kreiptis i astrologa, bet pagalvojau, jai ir panasiai pasakys, tai psichologiskai bus labai sunku, o psichologiskai ir dbr nera lengava, tai kam save dar labiau nervint ir gyventi nezinioja dar didesnioja ...

merginos, mes juk einam ta linkme kad pavyktu ir as tikiu kad mum visom pavyks anksciau ar veliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 02 17, 13:14)
astrologija - tai mokslas

Ne mokslas, o pseudomokslas smile.gif Gal tamsiaisiais viduramziais ir buvo laikoma mokslu (tais laikais, kai Saule sukosi apie Zeme biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 02 18, 09:29)
Ne mokslas, o pseudomokslas smile.gif Gal tamsiaisiais viduramziais ir buvo laikoma mokslu (tais laikais, kai Saule sukosi apie Zeme  biggrin.gif )

Na, aš taip neteigčiau smile.gif Žinoma, ir nesilaikau to, kad reikia gyventi tik pagal žvaigždes. Bet, jei rimtai įsigilintume į planetų išsidėstymą ir jų įtaką, tai, manau, suteiktų daug žinių ir informacijos. Tik kažin, kiek tokių rimtų astrologų apskritai yra pasauly - čia jau kitas klausimas.

diana_j, pritariu wink.gif Tik kad pavyks taip, kaip norėčiau, aš jau nesu tokia įsitikinusi... Bet visada (dažniausiai) yra kažkokia išeitis. Man svarbiausia numatyt į priekį kelis žingsnelius, kad žinočiau, ką daryt nesėkmės atveju, - tada jaučiuos ramiau unsure.gif
dabar jau turiu veiksmų planą ir kaip jau bus, taip smile.gif

Sveikos biggrin.gif
Tradiciškai - kavos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 02 18, 13:21)
Na, aš taip neteigčiau smile.gif Žinoma, ir nesilaikau to, kad reikia gyventi tik pagal žvaigždes. Bet, jei rimtai įsigilintume į planetų išsidėstymą ir jų įtaką, tai, manau, suteiktų daug žinių ir informacijos. Tik kažin, kiek tokių rimtų astrologų apskritai yra pasauly - čia jau kitas klausimas.


Man atrodo, kad nera tokiu astrologu siame pasaulyje (bent jau zmoniu tarpe lotuliukas.gif ) Na butu tikrai idomu isgirsti kokia nors moksline teorija, kaip tas planetu issidestymas itakoja zmoniu charakteri g.gif Gal ir susidomeciau ax.gif

Atsakyti
Jeigu viskas būtų taip paparasta, tai visi senai jau būtume milijonieriais. Aš išgirdusi iš astrologės, kad MB nevaisingumo palnetoje yra, mąstyčiau, taip, kad mums būtina bus medikų pagalba pastojimui ir taupyčiau pinigus IVF. Manau tos prognozės yra tik gairės. O kuria linkme viskas pasisuks nuo mūsų irgi daug priklauso. Taip, kad merginos, nenuleidžiam rankų ir pirmyn.
Atsakyti