Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (4 TEMA)

alberto, vonia vaikams, o mums tarnautu kaip dušas tiesiog. Mano galva pusvonėj patogiau juos maudyti būtų, nei duše...Vonios kambarys (pusvonia+wc) pas mus 120 m x 290 m.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 11, 14:51)
Paaiskinkite man, durnam, kokia nauda is 120 cm ilgio "vonios" ?
Nebent ugis 1,6 m ...

Mano ugis ~1,8 m, tai 150 cm ilgio vonioje arba kojos issikisa, arba viskas nuo mazdaug liemens sala...

Tai jau geriau tada kabina (90x90, gilesne) arba sulipdyti vietoj, is plyteliu, pagal norus ir galimybes..

Nuosirdziai pasakykit, kaip daznai vonioje maudotes?! blush2.gif



Pati vonioj maudausi retokai, bet vaikam labai patinka maudytis vonioje, kalbu apie mazus vaikus:)
Atsakyti
... bet, aisku, suprantat, kiek laiko vaikai bus tokiais, kuriems patinka „turkstis“ vonioje, o kiek po to (ne)patogumu veliau?

Juk remonto kas 5 metus nedarysit? (ar darysit)?

QUOTE
Tai jau geriau tada kabina (90x90, gilesne) arba sulipdyti vietoj, is plyteliu, pagal norus ir galimybes..


Asmeniskai man nepatogu praustis po dusu vonioje.. schmoll.gif

O kaip kitiems - asmeninis reikalas...
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2012 05 11, 14:56)
alberto, vonia vaikams, o mums tarnautu kaip dušas tiesiog. Mano galva pusvonėj patogiau juos maudyti būtų, nei duše...Vonios kambarys (pusvonia+wc) pas mus 120 m x 290 m.

Tai geriau tada dušo kabina giliu padu. Labai džiaugiuosi tokiu daiktu, net pati ten telpu atsisėsti, vaikui irgi bus super.
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2012 05 11, 10:37)
Labas,
diskutuojat apie mazus butus, o man reikia remonto mazai voniai ir norisi kad butu graziai smile.gif  vonios plotis 2.1 , ilgis 1.53. Norime tureti vonia ar bent gilia duso kabina, nes yra mazi vaikai. Skalbimo masina jau turim virtuvej.Gal kas zinot kur galima kazka grazaus pasiziureti internete, gal kas isisrenginejot kazka panasaus?


Apsiziurejau, pasirodo musu vonia 1.53ilgis, o plotis 1.3 zodziu nieko gero neprigalvosi, manau reikia ziuretis gilios duso kabinos
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 11, 14:51)
Nuosirdziai pasakykit, kaip daznai vonioje maudotes?! blush2.gif
Kartą į savaitę būtinai. Būtent vonioje.
QUOTE(allberto @ 2012 05 11, 16:23)
... bet, aisku, suprantat, kiek laiko vaikai bus tokiais, kuriems patinka „turkstis“ vonioje, o kiek po to (ne)patogumu veliau?
10 metų - užtikrintai. O kai kurie ir vyresnis mėgsta.
Man va jau seniai seniai daugiau nei 10. lotuliukas.gif

QUOTE(allberto @ 2012 05 11, 16:23)
Asmeniskai man nepatogu praustis po dusu vonioje..  schmoll.gif
O man dušas be vonios - tik sporto klubams ir pigiems viešbučiams. blush2.gif

QUOTE(allberto @ 2012 05 11, 16:23)
O kaip kitiems - asmeninis reikalas...
Taip. Pvz. aš niekada nekeisčiau vonios į dušą.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 05 11, 17:13)
Kartą į savaitę būtinai. Būtent vonioje.
10 metų - užtikrintai. O kai kurie ir vyresnis mėgsta.

O man dušas be vonios - tik sporto klubams ir pigiems viešbučiams.  blush2.gif

Taip. Pvz. aš niekada nekeisčiau vonios į dušą.

Maudyčiausi vonioj jei ji būtų , bet tikrai nedažnai. Vasarą -tikrai ne, o šaltu metu gal kartą per mėnesį, anksčiau turėjom vonią tai čia tokia statistika biggrin.gif

Pas mus ne viešbutis, bet sąmoningai atsisakėm vonios, kad nereiktų jungti vonios su WC, kad tilptų skalbimo mašina ir kriauklė.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 11, 17:35)
Maudyčiausi vonioj jei ji būtų , bet tikrai nedažnai. Vasarą -tikrai ne, o šaltu metu gal kartą per mėnesį, anksčiau turėjom vonią tai čia tokia statistika  biggrin.gif

Pas mus ne viešbutis, bet sąmoningai atsisakėm vonios, kad nereiktų jungti vonios su WC, kad tilptų skalbimo mašina ir kriauklė.
O mes atvirkščiai - jungėm wc su vonia, kad nereikėtų vonios atsisakyti.
Sutinku, kad kitiems gali būti kitaip, bet kategoriškai nesutinku su nuomone - "o kam ta vonia reikalinga?" Man reikalinga. Labai.
Paskaičiavau, kad "pagal paskirtį" ją naudojam maždaug 4 kartus per savaitę.

Kaip ir balkonas. Kitiems nereikia (mano mama balkono sąskaita pasididino kambarį, man tai atrodo - beprotybė), o aš turiu du ir kaifuoju. Įmanyčiau dar ir trečią prisikabinčiau. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 11 gegužės 2012 - 16:53
QUOTE(allberto @ 2012 05 05, 20:41)
Stai ka bandau isgalvoti...

user posted image

Nuoroda

Laukiu Jusu pastabu/pasiulymu/ideju ???


Man keletas klausimu iškilo:
1. Kaip bus atskirta lova? Bus uzdara erdve ar ten kur minkstas kampas nedarysit atitverimo iki virsaus?
2. Ar tikrai norite deti minksta kampa? Man tokie baldai mazoje erdveje nelabai patinka, gal geriau sofute ir keli pufikiukai ar pan?
3. Ka ten planuojat daryt kur miegamojo zona atsiriama nuo svetaines uz minksto kampo? Na kazkaip pasigedau kazkokios kad ir sekcijos (nekalbu apie tarybines smile.gif )
4. Norit uzdaresnes virtuves ar darysit sujungima su kambariu baro tipo?

Na o siaip manau tikrai neblogai viskas pagalvota su tom spintomis kurios atskiria erdves. drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2012 05 11, 17:52)
O mes atvirkščiai - jungėm wc su vonia, kad nereikėtų vonios atsisakyti.
Sutinku, kad kitiems gali būti kitaip, bet kategoriškai nesutinku su nuomone - "o kam ta vonia reikalinga?" Man reikalinga. Labai.
Paskaičiavau, kad "pagal paskirtį" ją naudojam maždaug 4 kartus per savaitę.



As visada gyvenau turedama vonia o dabar gilus dusas - man taip daug geriau. Be to, manau svarbiausias dalykas kalbant ka rinkis tai zmogaus ugis ir vonios dydis. Jei gyvenama name ar bute kuriame galima pasistatyti aukstam zmogui vonia didesne tada jau galima ir rinktis. Taciau jei gyveni sovietiname daugiabutyje o esi aukstas - na man tikrai nepatiktu "kelis kartus paciai susilankstyti" kad vos i ja tilpciau (karta bandziau - buvo kosmaras). Vonia praranda visa jos teikiama malonuma. O jei del vaiku - tai juk tiek visokiausiau yra duso kabinu: gilios, nuo 90x90 iki 110x110 o gal ir dar didesniu. Be to buna ir staciakampio formos, jos tikrai dideles. Jau nekalbu apie visai dideles, vos ne dvivietes. Tad mano nuomone didele duso kabina daug geriau nei pusvone (speju jos dydis koks 120 ?) taip tevai gali patogiai megautis dusu o ir vaikam visiskai uztenka vietos pliuskentis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2012 05 11, 19:03)
Man keletas klausimu iškilo:
1. Kaip bus atskirta lova? Bus uzdara erdve ar ten kur minkstas kampas nedarysit atitverimo iki virsaus?
2. Ar tikrai norite deti minksta kampa? Man tokie baldai mazoje erdveje nelabai patinka, gal geriau sofute ir keli pufikiukai ar pan?
3. Ka ten planuojat daryt kur miegamojo zona atsiriama nuo svetaines uz minksto kampo? Na kazkaip pasigedau kazkokios kad ir sekcijos (nekalbu apie tarybines  smile.gif )
4. Norit uzdaresnes virtuves ar darysit sujungima su kambariu baro tipo?

Na o siaip manau tikrai neblogai viskas pagalvota su tom spintomis kurios atskiria erdves.  drinks_cheers.gif


1./3. Lova atskirs „spinta“ iki pat lubu (bus is abieju pusiu spinteliu-lentyneliu). (ta siaura, kur tarp lovos ir kampo). Sueis visos (arba didesne dalis) knygu ir t.t.

O dar kamputyje prie lango po pakabinamu ant alkunes televizoriumi ir virs jo kazkoks baldelis turetu susikonstruoti.

2. Nu skaiciavom, deliojom visaip - patogu mums visai taip... Dabar irgi turim kampa, tai kazkaip isisukam i kampa – visai patogu... O ir atsigulti yra kur...
Plius, netiketu sveciu atveju – labai patogu islankstyti...

4. Turetu buti uzdara su stumdomom durim. Gal ir noretusi atviros virtuves, bet su musu gaminamais patiekalais ir dar ivairiom kulinarinem nesekmem...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti