Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (8)

QUOTE(yyla @ 2013 06 26, 21:27)
pries pora dienu pirkau lelyte Eby,nebrangi ji,bet matosi sena... wub.gif kai gausiu,galėsiu papaveiksluoti,parodyti blush2.gif

oi kaip lauksim 4u.gif &
Papildyta:
siandien grunto nusipirkau biggrin.gif bet gal dar ryt negruntuosiu, reik gerai isdziovinti lele turbut g.gif beslifuojant spustelejau per stipriai rankyte ir itruko. Glaisciau kosytem modelino, bet nuslifavus vel isryskedavo, dabar ta grioveli isskaptavau ir prikisau modelino, tikiuosi ryt nuslifavus viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2013 06 26, 21:27)
pries pora dienu pirkau lelyte Eby,nebrangi ji,bet matosi sena... wub.gif kai gausiu,galėsiu papaveiksluoti,parodyti blush2.gif

Voveryt,o kaip tu tą paukščių kalbą išmoksi  g.gif  biggrin.gif

Vau, geras, labai lauksiu nuotraukų bigsmile.gif

Labai taiklus pastebėjimas - paukščių kalba doh.gif Pirmiausiai reikia išmokti klausytis, kad suprastum ką iš vis jie sako, nes net nesuprasi kur koks žodis doh.gif Rašo vienaip, taria visai kitaip. Reikia karštos bulvės burnoje, kad galėtum taip kalbėt. Kol kas kažkaip apsieinam, truputį pramokom, tiek, kad į parduotuvę nueit. Nors aš čia greičiau anglų kalbą mokausi, mat visi čia moka anglų kalbą, be problemų susikalbėt, jei pats irgi moki. O su danų kalba pas juos gera programa yra - užsieniečiams, kurie čia legaliai gyvena priklauso trijų metų nemokami kalbos kursai. Labai norint manau kažką išmokt galima. Bandysim biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 26 birželio 2013 - 22:17
QUOTE(Brillo @ 2013 06 26, 23:34)
oi kaip lauksim  4u.gif      &
Papildyta:
siandien grunto nusipirkau  biggrin.gif  bet gal dar ryt negruntuosiu, reik gerai isdziovinti lele turbut  g.gif  beslifuojant spustelejau per stipriai rankyte ir itruko. Glaisciau kosytem modelino, bet nuslifavus vel isryskedavo, dabar ta grioveli isskaptavau ir prikisau modelino, tikiuosi ryt nuslifavus viskas bus gerai  thumbup.gif


ai ,nepergyvenk,kiek buna lelyciu kakliukai iskyla ,kai izdziuva,nieko baisaus,ipili kliju,modelino ir viskas mirksiukas.gif

o lelyte,nieko ten ipatingo,cia matosi ji

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2013 06 26, 22:59)

o lelyte,nieko ten ipatingo,cia matosi ji

My Webpage

Lėliukas biggrin.gif O tu ją tvarkysi? Kažką darysi? Rengsi? Ar šiaip tokią ir pasiliksi, kokią gausi? Man labai įdomu kokia jos istorija, kam ji priklausė, kur gyveno. Gaila, kad negali visko sužinoti. Aš vieną čia dar besisvečiuodama Danijoj nusipirkau. Sena lėlė. Matosi, kad visko daug mačiusi. Tik gaila, kad negali papasakot savo istorijos.
Papildyta:
Oi blink.gif O ką aš čia padariau, kad pusės mano žinutės nebeliko? Citavau, keičiau, prisidirbau žodžiu doh.gif Na bet tiek to, jau ir taip daug pastarosiomis dienomis plepu lotuliukas.gif
O jūs jeigu daug nepriplepėsit, aš rytoj gal naują temą atidarysiu, ši jau į pabaigą. Nuotraukas tik reik susidėt.
Atsakyti
O tu plepek plepek biggrin.gif man labai patinka paskaityti ka parasai,idomiai ir protingai destai savo minits! Taip skalndziai,nenobodziai ! Dievo dovana wink.gif kad man tokia dovana blush2.gif

Taip,ten leliukas biggrin.gif As ja aprengsiu ir tiek turbut,na kai gausiu paziuresiu.
Va labai idomu butu tavo pamatyti lelyte pirkta,parodyk bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kokia pagyvejusi tema thumbup.gif

Orai subjuro, gerai kad slifavimai i pabaiga. Lauke buvo labia gerai tai daryti. Dienos sviesoje gerai viskas matosi ir ore tos dulkeles ne taip erzina.

Laukiu kazkaip nauju lelyciu akim pamalonint. Gal Viotinola savo kursine pabage?

Atsakyti
As galiu pamaloninti blush2.gif neseniai pabaigtom lelytem wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū thumbup.gif Jus tikra temutės vinis 4u.gif

Iš pateiktu lėlyčiu labiausiai patiko paskutinioji. Gražiai spalvytės dera. Tokia romantiška user posted image Ir katiniukai begalo mieli user posted image

Visos lėlytes turi savitą stiliu, iš karto matosi, kad tai jūsų user posted image
Atsakyti
yyla, nuostabios wub.gif
Atsakyti
Hm, peržiūrinėjau temą, rinkau nuotraukas ir kažkaip akis neužkliuvo - ar aš čia tikrai nerodžiau savo Raudonkepuraitės? g.gif
user posted image
хостинг изображений png
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti