Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

Ar galeciau suzinoti kokios gilumines priezastys del susilpnejusios klausos (issivyste del buvusio uzdegimo). Labai aciu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sypsokites @ 2012 04 08, 21:01)
Ar galeciau suzinoti kokios gilumines priezastys del susilpnejusios klausos (issivyste del buvusio uzdegimo). Labai aciu  smile.gif .


Šioje temoje jau ne kartą rašiau, kad problemos su ausimis rodo, kad negaluoja inkstai/šlapimo pūslė. Buvęs uždegimas ir susilpnėjus klausa rodo, kad bėdos pakankamai didelės.
Atsakyti
O aš abejočiau, kad klausos problemos vien tik su inkstais susiję. Iš mano patirties: močiutė ir senelis abu su klausos aparatais, mama neprigirdi, mano irgi klausa netobula. Nei vienas iš mūsų dar neiskundė nei inkstais, nei šlapimo pūsle. Duok Dieve, kad ir nereiktų skųstis blush2.gif .
Man atrodo jog galėtų visų mūsų bėda būti ta, kad nenorim klausyti, ką kiti sako..
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2012 04 09, 16:44)
O aš abejočiau, kad klausos problemos vien tik su inkstais susiję. Iš mano patirties: močiutė ir senelis abu su klausos aparatais, mama neprigirdi, mano irgi klausa netobula. Nei vienas iš mūsų dar neiskundė nei inkstais, nei šlapimo pūsle.  Duok Dieve, kad ir nereiktų skųstis  blush2.gif .
Man atrodo jog galėtų visų mūsų bėda būti ta, kad nenorim klausyti, ką kiti sako..


Ar daryta inkstų echoskopija?
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2012 04 09, 17:44)
Man atrodo jog galėtų visų mūsų bėda būti ta, kad nenorim klausyti, ką kiti sako..


tada mums reikia rinktis tokias vietas ir zmones, kuriu noretume klausyti smile.gif .
Zinojau is L.Hay kad klausos problemos kyla, kai nenorim kazko girdeti, bet va kaip sau realiai padeti... ?

Vaizgante, aciu uz atsakyma. Su inkstais reiks pasikalbet, paprasyt kad jie geriau dirbtu.. bent mintyse.. nes mediciniskai jie nera uzkliuve gydytojams.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 09, 17:40)
Ar daryta inkstų echoskopija?


Iš tikro, man tai nedaryta, bet dėl klausos tai aš tik vos vos pastebėjau kad vyras tyliau už mane teliką klauso, o aš jau neprigirdžiu. Tai nesureikšminau ir problemos nieškojau. Jei pablogės, turėsiu omenyje.
Bet vat močiutei 85 metai ir seneliui 80, jiem ten visų galų ligos, bet inkstais nesiskundė. Tai net nežinau ar jiems ta echo daryta. Na bet jei iki tiek metų nesiskundė, tai kam tuos inkstus tirtis.... g.gif

Papildyta:
QUOTE(Sypsokites @ 2012 04 09, 21:39)
tada mums reikia rinktis tokias vietas ir zmones, kuriu noretume klausyti smile.gif .
Zinojau is L.Hay kad klausos problemos kyla, kai nenorim kazko girdeti, bet va kaip sau realiai padeti... ?



Na negali pasirinkti tėčio ar mamos ax.gif , ne visada pabėgti pavyks. Manau, kad jau suvokimas, to kad neišklausai kitų ir noras drbti su tuo jau žingsnelis į priekį, o po to bet kokia priimtina dvasinė praktika. Tik procesas gali būt lėtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurriukas: 10 balandžio 2012 - 07:35
QUOTE(vaižgantė @ 2012 04 09, 15:34)
Šioje temoje jau ne kartą rašiau, kad problemos su ausimis rodo, kad negaluoja inkstai/šlapimo pūslė. Buvęs uždegimas ir susilpnėjus klausa rodo, kad bėdos pakankamai didelės.

nebūtinai tai turi būti nuo inkstų ar pūslės. Būna begalės įvairių priežasčių.
Atsakyti
http://www.liveinter.../post215204631/
Straipsnis apie sodą, kuri dar vadinama dieviškos ugnies pelenais. Paskutiniu metu tapo vos ne mada naudoti sodą visur, kur tik įmanoma, net plaunatis galvą, sako, puikiai sunaikina pleiskanas, tačiau tai nepasitvirtino. Tiesa, tuo pačiu reiktų ir šešias savaites neplauti galvos šampūnu, geriausiai iš viso neplauti doh.gif
Gal kas jau bandėt pagerti sodos ilgesnį laiką, kokie tada atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2012 04 10, 07:35)
Iš tikro, man tai nedaryta, bet dėl  klausos tai aš tik vos vos pastebėjau kad vyras tyliau už mane teliką klauso, o aš jau neprigirdžiu. Tai nesureikšminau ir problemos nieškojau. Jei pablogės, turėsiu omenyje.
Bet vat močiutei 85 metai ir seneliui 80, jiem ten visų galų ligos, bet inkstais nesiskundė. Tai net nežinau ar jiems ta echo daryta. Na bet jei iki tiek metų nesiskundė, tai kam tuos inkstus tirtis.... g.gif



Ne aš sugalvojau, kiniečių medicina. Kiek tikrinau, tiek pasitvirtino. O jei sako- nieko nejaučiu, tai dar nieko nereiškia. Paprastas pvz- mano mamai kai darė inkstų echoskopiją, rado, kad ji kažkada persirgus inkstų tuberkulioze. Ir nieko nejautė. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Safyrinė @ 2012 04 10, 07:36)
nebūtinai tai turi būti nuo inkstų ar pūslės. Būna begalės įvairių priežasčių.


Gal galėtum konkrečių pvz? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sypsokites @ 2012 04 09, 21:39)
tada mums reikia rinktis tokias vietas ir zmones, kuriu noretume klausyti smile.gif .
Zinojau is L.Hay kad klausos problemos kyla, kai nenorim kazko girdeti, bet va kaip sau realiai padeti... ?

Vaizgante, aciu uz atsakyma. Su inkstais reiks pasikalbet, paprasyt kad jie geriau dirbtu.. bent mintyse.. nes mediciniskai jie nera uzkliuve gydytojams.


Nenorėjimas girdėti taip pat turi dvasines priežastis mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmą kartą pastebėjau, jog šiame tinklapyje trinamos žinutės.

Pats ištrinti negali, bet kažkas "patrina" pagal poreikį.

Na išties toliau skaitysiu apie dvasines ligų atsiradimo priežastis drinks_cheers.gif

( biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Kai rašysite į temą, niekas netrins jūsų žinučių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 04 10, 12:10)
Kai rašysite į temą, niekas netrins jūsų žinučių. smile.gif

Supratau. ( smile.gif )

Ačiū už paaiškinimą.

Bet realiai jo ir nereikėjo.
Viskas ir taip aišku smile.gif
Atsakyti