Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

Labas vakaras 4u.gif Gerbiamosios, gal padetumet suprasti letinio apendicito priezasti? Desini sona pamaudzia gal jau koki 10 metu (i pusmeti karta), o paskutiniu metu - jau kas menesi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 01 30, 18:27)
Labas vakaras 4u.gif  Gerbiamosios, gal padetumet suprasti letinio apendicito priezasti? Desini sona pamaudzia gal jau koki 10 metu (i pusmeti karta), o paskutiniu metu - jau kas menesi unsure.gif

Reikia paleidineti aklavietes busena, kai zmogus neranda iseities is susidariusios padeties ... nes net pasalinus apendiksa ta energija kaupsis plonojoje zarnoje. Iseitis visada yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2012 01 30, 08:38)
senatveje pries mirti daug kam dingsta uosle  smile.gif Kaip ir visi kiti pojuciai susilpneja.


Ne, tam žmogui dar toloka iki senatvės smile.gif

QUOTE(gluosnis @ 2012 01 30, 16:41)
stai ka dar radau:
Если человек не воспринимает запахов, у него заблокировано седьмое чувство, и он мерит все одной меркой. Причем мерилом является его собственная бесчувственность.
...
Утрата функции обоняния превращает человека в полнейшего материалиста.


Ką parašė Gluosnis - gryna tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas,
O man kažkodėl pradėjo ūžti galvoje ar tai ausyse, nesuprantu blink.gif Kažin , kas čia kaltas dėl to ūžesio, nepernašamo spengimo galvoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 01 30, 17:47)
Reikia paleidineti aklavietes busena, kai zmogus neranda iseities is susidariusios padeties ... nes net pasalinus apendiksa ta energija kaupsis plonojoje zarnoje. Iseitis visada yra  4u.gif

kazko niekas nesurezonuoja unsure.gif svetima man si busena
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 01 30, 21:19)
kazko niekas nesurezonuoja  unsure.gif svetima man si busena


Louise Hay raso, jog apendicitas paastreja tada, kai zmogus bijo. Kai zmogus bijo gyvenimo, ivykiu, nejucia is baimes blokuoja gyvenimo tekme ,geri bei visokeriopa sekme, atsiranda uzdegiminis procesas ir butent apendicite smile.gif Gal sitas rezonuos? Jei ne, ieskosim toliau smile.gif

AS ATSIPALAIDAVUSI,AS RAMI,AS SAUGI.GYVENIMAS MANYJE TEKA DZIAUGSMINGAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 31 sausio 2012 - 01:26
QUOTE(gluosnis @ 2012 01 30, 12:06)
taip galejo nutikti, jei vaika gedino del jo smalsumo, zingeidumo.
kitas uosles galas - intuicija.
Papildyta:

4u.gif

dekui,pabandysiu
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2012 01 31, 01:24)
Louise Hay raso, jog apendicitas paastreja tada, kai zmogus bijo. Kai zmogus bijo gyvenimo, ivykiu, nejucia is baimes blokuoja gyvenimo tekme ,geri bei visokeriopa sekme, atsiranda uzdegiminis procesas ir butent apendicite smile.gif Gal sitas rezonuos? Jei ne, ieskosim toliau smile.gif

AS ATSIPALAIDAVUSI,AS RAMI,AS SAUGI.GYVENIMAS MANYJE TEKA DZIAUGSMINGAI

sitas jau siurpais nuejo
is tiesu, kai kurias gyvenimo dalis uzsmaugiu mintimis ir analizemis todel ir akligatvi pasidarau pati. Dar apgraibom, bet pradedu suprasti. Aciu LinguLingu ir gluosni 4u.gif
dabar turesiu ka veikt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laikmė @ 2012 01 30, 21:35)
Labas,
O man kažkodėl pradėjo ūžti galvoje ar tai ausyse, nesuprantu  blink.gif Kažin , kas čia kaltas dėl to ūžesio, nepernašamo spengimo galvoje  doh.gif

Dėl neurito pasidomėk.
Jį būtina gydyti neatidėliotinai ir rimtai.

Tik nesigydyk pati.
Atsakyti
Žmogaus psichinė būklė/psichologija - labai stipri jėga.
Placebo faktorius - kai kur minima 50 procentų veikimas, kai kur net 80.

Bet niekas negali jo tiksliai išmatuoti.

Daug yra dalykų, kurie neišmatuojami.

Tiesiog rašomi moksliniai straipsniai, už kuriuos gaunami apdovanojimai - moraliniai ar piniginiai.

O mes turime patys kapstytis...

Bet kartais reikia ir medikų tiesioginio įsikišimo.
Papildyta:
Juk ne veltui jie tiek metų mokosi smile.gif
Papildyta:
Ir dar kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2012 01 31, 16:11)

Man atrodo, kad Tave iš čia greit išrūkys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 31 sausio 2012 - 14:29
QUOTE(be rėmų @ 2012 01 31, 16:29)
Man atrodo, kad Tave iš čia greit išrūkys biggrin.gif

A tai tuos baisius auditorijų suolus išrūkyti?

Nesigauna biggrin.gif
Atsakyti