Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt ...

QUOTE(Auksinė @ 2012 02 03, 11:30)
Laba diena  4u.gif ,
Siandien ta diena, kai pirma karta dengsiu torta mase. Taigi pasidariau as ta pastiliaza, viska atsimatavau gramais kaip recepte, bet jis vis tiek man limpa prie ranku, dadejau papildomai sauksta pudros ir puse sauksto krakmolo, bet jis vistiek siek tiek lipnus. Sudejau i maiseli ir palikau kol kas iki vakaro. Klausimas: ar jis turi buti siek tiek limpantis ar turi buti kaip plastilinas ? Kiek mazdaug dar deti pudros ir krakmolo, kad nepadauginti ?
Nepykit, bet siandien dar tikriausiai bus daug klausimu 4u.gif
Liutukas fantastiskas, niekaip negaliu atsiziureti, net nuotrauka issisaugojau  wub.gif



Na siaip as kai darau pastilaza tai pirmiausiai vandens dedu ne 60 ml, o 40-45 ml, naudoju klingiu zelatina dedu kokius 9-10 g ir man cukraus pudros ir krakmolo tada pakankamai buna gaunasi iskart tinkama mase darbui, nelimpa praktiskai, na stala siektiek pabarstau krakmolu ir vis kociodama pasuku mase kad nepriliptu prie stalo, tiesa zelatina pilu ne karsta o pravesusia ir mase gaunasi kaip plastelinas minksta 4u.gif Kiek skaiciau tai kitos mergaites dar brandina pastilaza pasidaro is vakaro ir suvinioja i maiseli sanariai palieka stoveti kur spinteleje.. tai vakare gal ir tavo jau bus tinkamas nebelips, o jei lips tai as dadeciau cukraus pudros 4u.gif




Aciu uz liutuko ivertinima dariau pagal vienos auksarankes liutuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smailyttte: 03 vasario 2012 - 11:13
QUOTE(Auksinė @ 2012 02 03, 10:30)
Laba diena  4u.gif ,
Siandien ta diena, kai pirma karta dengsiu torta mase. Taigi pasidariau as ta pastiliaza, viska atsimatavau gramais kaip recepte, bet jis vis tiek man limpa prie ranku, dadejau papildomai sauksta pudros ir puse sauksto krakmolo, bet jis vistiek siek tiek lipnus. Sudejau i maiseli ir palikau kol kas iki vakaro. Klausimas: ar jis turi buti siek tiek limpantis ar turi buti kaip plastilinas ? Kiek mazdaug dar deti pudros ir krakmolo, kad nepadauginti ?



nieko tokio ,kad šiek tiek lipnus...man irgi taip buna...bet aš iš vakaro dažniausiai užsiminkau,tada ddedu y maišely ir per nakty palieku...ryte buna subrinkes pastilažas ir tas lipnumas dingsta...nes jei pridesit dar pudros,krakmolo,taisubrinks ir bus per kietas paskui......
Atsakyti
Smailyttte,liutukas laaaabaaaai fainas.Super ideja vasara gimusiems vaikams pradziuginti(liutukams)! O kokia spalva dazytas?
Atsakyti
kokie zuikiai bigsmile.gif

o liutukas! bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz kantrybe ir atsakymus 4u.gif Taip ir padarysiu, kol kas paliksiu ilsetis as ji, o vakare, kai jau ateis laikas dengti ziuresiu koks jis bus. ax.gif
Atsakyti
Liutukas thumbup.gif

RANKINE irgi grazi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AAI @ 2012 02 03, 12:26)
Smailyttte,liutukas laaaabaaaai fainas.Super ideja vasara gimusiems vaikams pradziuginti(liutukams)! O kokia spalva dazytas?


Dazai ukrainietiski vat is sitokiu http://www.google.lt...k...83&hovw=276 tik kad spalva apelsino juos dejau i pradetus plakti baltymus gal 1,5 a.s. ir kai padariau beze dar idejau tris lasus orandzines americolor dazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyttte @ 2012 02 03, 13:18)
Dazai ukrainietiski vat is sitokiu http://www.google.lt...k...83&hovw=276 tik kad spalva apelsino juos dejau i pradetus plakti baltymus gal 1,5 a.s. ir kai padariau beze dar idejau tris lasus orandzines americolor dazu  4u.gif


Tiesa beze dariau is dvigubos normos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 02 03, 09:57)

zuikiai thumbup.gif wub.gif

QUOTE(smailyttte @ 2012 02 03, 10:11)

Liutukas fantastiskas wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 02 03, 10:55)


tasyte jums pavyko thumbup.gif

QUOTE(smailyttte @ 2012 02 03, 12:18)
Dazai ukrainietiski vat is sitokiu http://www.google.lt...k...83&hovw=276

Idomu ar Vilniuje galima siu dazu rasti kur nors ? unsure.gif
Atsakyti
Aš kai darau pastiliažą, pilu 40 ml. vandens ir medaus dedu ne tris, o du šaukštus. Bet tuos du dedu kupinus, ir gaunasi ideali masė. Pirmais kartais, kai tik pradėjau bandyti daryti, pildavau 40 ml. vandens ir tris šaukįtus medaus, man mase gaudavosi skysta.


Klausimukas: Ar iš vienos normos užteks man nupint krepšelį 24 cm. tortui?
Atsakyti
Manau tutėtų užtekti ir dar liks
Atsakyti
Erikiuxxx net nezinau nebent kur turguose pas bobutes paklausineti g.gif man anyta is ukrainos parveze po kelis pokelius.. Vasara greiciausiai vel vaziuos reikes vel uzsiprasyti, nes ten siaip nepamenu kiek kainuoja tik pamenu kad l pigu smile.gif

Jumakevic as irgi manau kad tikrai uzteks ir dar liks smile.gif

Tiesa vakar maximoje nusipirkau sias formeles http://www.google.lt...k...x=135&ty=69 reiks kada ismeginti mazus tortukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smailyttte: 03 vasario 2012 - 14:22