Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(rG @ 2012 01 26, 21:01)
atleisk, bet vaikelio akys klaikios  unsure.gif  doh.gif

Pirmoji visai smagi, kontrasto tik norisi  4u.gif



o kuom klaikios? Siaip idomu, nes nieko specialaus joms su PS nedariau.. Pastumdziau nuotraukos kontrasta, pasviesinau ir paverciau i JB. Truputi sarpo. Bet siaip nieko nedariau TIK akims... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 01 26, 20:13)
o kuom klaikios? Siaip idomu, nes nieko specialaus joms su PS nedariau.. Pastumdziau nuotraukos kontrasta, pasviesinau ir paverciau i JB. Truputi sarpo. Bet siaip nieko nedariau TIK akims... g.gif  g.gif

Jos nevienodos šviesumu / tamsumu ir lyg netikros, jei nieko nedarei su PS, tai gal koks keistas atspindys papuolė, nors šiaip labai keista.

Gal čia man tik taip doh.gif Bet tikrai nemalonu žiūrėti 4u.gif

A, nu va, šarpo. ir šiaip, kontrasto reikia, negražiai paversta. Tonų trūksta. Gal svajonė šitoj vietoj pamokys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 26 sausio 2012 - 20:23
na dar pora ND. 3 nr. ryt ikelsiu, nepatinka paciai....
NR.4 man lyg vel truktu kontrasto g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
NR.5
Dirbtinis apsvietimas (auto, p.auto, rankinis)
user posted image
user posted image
user posted image
Naturalus apsvietimas( auto, p.auto, rankinis)
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 01 26, 21:15)
Jos nevienodos šviesumu / tamsumu ir lyg netikros, jei nieko nedarei su PS, tai gal koks keistas atspindys papuolė, nors šiaip labai keista.

Gal čia man tik taip  doh.gif  Bet tikrai nemalonu žiūrėti  4u.gif

A, nu va, šarpo.



Taip, sarpo dejau.. Bet visai nuotraukai, ne vienoms akims.... ax.gif ax.gif gal nuo nosytes sioks toks seselis, kuris patamsino aki... Tiesa sakant, net nezinau, kodel taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 01 26, 20:23)
Taip, sarpo dejau.. Bet visai nuotraukai, ne vienoms akims.... ax.gif  ax.gif   gal nuo nosytes sioks toks seselis, kuris patamsino aki... Tiesa sakant, net nezinau, kodel taip  g.gif

su layeriu pašviesink. Nežinau ar supranti ką sakau, nes nežinau PS lygio Tavo. Yra toks dalykas kaip sluoksniai, su jais paprasta viską šviesint, tamsint, iš rūros ištraukt bet kokios.
Ką bebūtum darius, pasilik tą nuotrauką, jei išmoksi fotografuoti, pati pamatysi apie ką aš kalbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 26 sausio 2012 - 20:26
QUOTE(rG @ 2012 01 26, 21:26)
su layeriu pašviesink. Nežinau ar supranti ką sakau, nes nežinau PS lygio Tavo. Yra toks dalykas kaip sluoksniai, su jais paprasta viską šviesint, tamsint, iš rūros ištraukt bet kokios.
Ką bebūtum darius, pasilik tą nuotrauką, jei išmoksi fotografuoti, pati pamatysi apie ką aš kalbu.


Ne, taip PS nemoku naudoti..
gerai, aciu, Jei ismoksiu, tada ir pamatysiu biggrin.gif O jei neismoksiu, tai taip man ir reikia smile.gif Tik sutrikau, ka svarbiau ismokti, ar fotografuoti, ar PS valdyti... cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 26 sausio 2012 - 20:59
QUOTE(Whatever? @ 2012 01 26, 20:36)
Ne, taip PS nemoku naudoti..
gerai, aciu, Jei ismoksiu, tada ir pamatysiu  biggrin.gif O jei neismoksiu, tai taip man ir reikia smile.gif Tik sutrikau, ka svarbiau ismokti, ar fotografuoti, ar PS valdyti... unsure.gif


svarbu išmokti abu dalykus, bet visų pirma, be abejo, fotografuoti ir išmokti neperspausti su PS..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 01 26, 20:36)
Ne, taip PS nemoku naudoti..
gerai, aciu, Jei ismoksiu, tada ir pamatysiu  biggrin.gif O jei neismoksiu, tai taip man ir reikia smile.gif Tik sutrikau, ka svarbiau ismokti, ar fotografuoti, ar PS valdyti... unsure.gif

Ydingas iš esmės klausimas. Abu dalykus reikia (mano manymu) mokėti. Ir nemanau, kad PS išgelbės ką, jei nemokėsi fotografuoti. O atvirkščiai - įmanomas variantas, tik šiais laikais fotografas veik nebeįsivaizduojamas be PS
Papildyta:
Iš tikrųjų nuotraukas galima su PS labai lengvai PAGADINT. Reikia praktikos, jaust. Aš tik dabar jaučiu, kad su PS pradedu jau jau įkirst kažką. O PS naudoju nuo tada kai su kompiuteriu pradėjau dirbt biggrin.gif Kiek? 7? 10 metų? Atseit naudojau. Aišku ne intensyviai, priešingu atveju galima greitai išmokti, tik visakame reikia dirbti, labai daug dirbti ir nuolat praktikuoti. Per metus išmokau tiek, kad oi oi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 26 sausio 2012 - 21:24
Labuka. 4u.gif

Gintarija, grazi auto tavo, ir taip graziai atrodai, pilvukas toks nedidelis, nors visai nebedaug beliko. wub.gif

Imesiu ziemiska nuotraukyte. Kas pakomentuos, kas ne, kas siaip uzmes aki. biggrin.gif

user posted image

o kaip tokie koliazai,ziuris?

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistulle: 26 sausio 2012 - 21:39
Ir dar reikia atsižvelgti koks žanras domina, visai kas kita yra fotografuoti gaminius, visai kas kita yra fotografuoti portretus, trečia yra fotografuoti reportažą ir t. t. ir pan. Gal kiti įgiję pagrindus nemato prasmės toliau tobulėti su postprodukcija, o kam, jei jų žanras to nereikalauja... Savo asmeninėms reikmės pilnai pakanka nemokamų programų.

Ir dar. Vėl visai kas kita, jei technika yra aukšto lygio, jei moki naudotis jos funkcijomis, jei žinios apie išorinę blykstę nesibaigia žinojimu kaip nustatyti ir kaip uždėti skirstytuvą, na, tai vėlgi, nebereikia sėdėti naktim prie PS ir traukti iš rūros kiekvieną veidą iš šimtų nuotraukų, nereikia valyti triukšmų ir t. t.
Atsakyti
QUOTE(Aistulle @ 2012 01 26, 22:22)
Labuka.  4u.gif

Gintarija, grazi auto tavo, ir taip graziai atrodai, pilvukas toks nedidelis, nors visai nebedaug beliko.  wub.gif

Imesiu ziemiska nuotraukyte. Kas pakomentuos, kas ne, kas siaip uzmes aki.  biggrin.gif



Pirmojoj nepatiko kadravimas, nukirsta rankutė, ne toj pusėj daugiau vietos palikta.
Antram koliaže kažkaip netinka man viršuj ta moters apatinė dalis, pirmas koliažas visai nieko žiūrisi.

Mano truputis žiemos:

user posted image

user posted image

user posted image

Daugiau foto http://www.flickr.co...57629043620029/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 26 sausio 2012 - 21:49
Labas,
Atsiprašau, kad nepakomentuosiu visų, nes tik perskaičiau viską. Aktyvumas pastaruoju metu nesveikas čia, o ir laisva aš tik vėlai vakare.
Puodeliai nerealūs visų thumbup.gif Tikrai gero laiko apturėjau žiūrėdama.
Apie cinematic. Ne sezonas tuo tarpu, matyt, arba po puodelių labai silnai atrodė, kad neužstrigo ax.gif Vieną kitą komentarą po nuotraukom flickr'e palikau ax.gif
Sveikinu Yvettę 4u.gif ir rG 4u.gif
QUOTE(Aistulle @ 2012 01 26, 21:22)

Imesiu ziemiska nuotraukyte. Kas pakomentuos, kas ne, kas siaip uzmes aki.  biggrin.gif



o kaip toks koliazas,ziuris?




nukąsta rankytė ir sniegas per mano monitorių apačioj lyg ir pakepęs. Labiau dešinės čia reikėtų, negu kairės, nors rogutės labai į temą.
Koliaže man visko per daug ir suspausta. Ir dar keisčiau vietom viršutinę ir apatinę nuotraukas. Nors kaip atskiros foto patinka.

Kadangi patapusi esu naktiniu paukščiu, tai rodau vakarykščio fotografavimo rezultatus
Beveik "double expo"
user posted image

Angelui kalasi sparnai
user posted image

Sausainiukas
user posted image

P.S. noisy perkroviau psl ir iškart krito į akis labai spalvos gražios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubaite: 26 sausio 2012 - 21:51