Įkraunama...
Įkraunama...

Stokke vežimėliai

Pratęsiu temutę apie gražuolius STOKKE 4u.gif

user posted image


user posted image

Papildyta:
Perkeliu atsakyma is senosios temutes 4u.gif

QUOTE(Abercrombie @ 2012 01 24, 10:25)
Del ratuku kol kas nieko negaliu paskayti. Lauksiu kol pradesim naudoti. O i dali

" ir jei gerai suprantu sportine dalis neturi pilnai gulimos padeties, ar tiesa? kaip tada ilgiau miegat lauke, ar nemiegat? naudojat tik pasivaiksciojimams?nes jei miega pusiau sedomis kazinn kiek tai sveika vaiko nugarytei?" tai tada klausimas Jums...

O Jus autokedute naudosite lygia kaip lovyte? As tokiu net neiznau ar egzistuoja... Ir jei vaikas uzmigs autokedutej tokioj ne visai tieisoj pozicijoj, nerimausite ar neleisite miegoti automobilyje?
Ka noriu pasakyti... Juk ne pusdieni ir ne para KASDIEN ten vaikas miegos toj nepilnai gulimoj padety, tai nematau jokios bedos tame isties.  4u.gif  Na ismiegos valanda, dvi..? Tuo labiau sportinej daly vaikas jau bus nebe naujagimis, tikrai nematau prasmes nerimauti  mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abercrombie @ 2012 01 24, 10:25)
Del ratuku kol kas nieko negaliu paskayti. Lauksiu kol pradesim naudoti. O i dali

" ir jei gerai suprantu sportine dalis neturi pilnai gulimos padeties, ar tiesa? kaip tada ilgiau miegat lauke, ar nemiegat? naudojat tik pasivaiksciojimams?nes jei miega pusiau sedomis kazinn kiek tai sveika vaiko nugarytei?" tai tada klausimas Jums...

O Jus autokedute naudosite lygia kaip lovyte? As tokiu net neiznau ar egzistuoja... Ir jei vaikas uzmigs autokedutej tokioj ne visai tieisoj pozicijoj, nerimausite ar neleisite miegoti automobilyje?
Ka noriu pasakyti... Juk ne pusdieni ir ne para KASDIEN ten vaikas miegos toj nepilnai gulimoj padety, tai nematau jokios bedos tame isties.  4u.gif  Na ismiegos valanda, dvi..? Tuo labiau sportinej daly vaikas jau bus nebe naujagimis, tikrai nematau prasmes nerimauti  mirksiukas.gif

Aciu už jūsų nuomonę, man ji vertinga smile.gif Gal dar kas turės minčių smile.gif
Atsakyti
Ka tik inese mano grazuoli wub.gif Emiau PURPLE bigsmile.gif
user posted image


Atsakyti
Superine spalva 4u.gif Labai noreciau tokio sportinuko ax.gif
Brangiai uz karieta mokejot?
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2012 01 24, 16:13)
Superine spalva 4u.gif Labai noreciau tokio sportinuko ax.gif
Brangiai uz karieta mokejot?


Aciu. Spalva tikrai nereali (dar kartu siunciausi laikikli puodeliui ir adapterius maxi cosi). Jei be ju, tai isejo apie 800 pinigu pigiau nei Lt... Nzn ar galima dabar cia kainas rasyti temoj blush2.gif 4u.gif

Kaizn kokia kedute fainesne prie jo maxi cosi cabriofix ar pebble? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Abercrombie @ 2012 01 24, 18:24)
Aciu. Spalva tikrai nereali (dar kartu siunciausi laikikli puodeliui ir adapterius maxi cosi). Jei be ju, tai isejo apie 800 pinigu pigiau nei Lt... Nzn ar galima dabar cia kainas rasyti temoj blush2.gif  4u.gif

Kaizn kokia kedute fainesne prie jo maxi cosi cabriofix ar pebble?  g.gif

Sakyciau pebble, bet superiskiausia aisku Stokke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2012 01 24, 18:00)
Sakyciau pebble, bet superiskiausia aisku Stokke ax.gif

Bet Stokke labai sunki. Mes turim pebble. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyraaa @ 2012 01 24, 19:15)
Bet Stokke labai sunki. Mes turim pebble. ax.gif

Sunkoka, bet platesne, stabilesne. Man atrodo rimciau nei maksei mirksiukas.gif tik aisku kainu skirtumas per pus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2012 01 24, 18:36)
Sunkoka, bet platesne, stabilesne. Man atrodo rimciau nei maksei mirksiukas.gif tik aisku kainu skirtumas per pus ax.gif

Nezinau koks tas kainu skirtumas,nesidomejau. Man asmeniskai Stokke kedute visai nepatiko,sunki ir griozdiska ji. Kazkaip man Maxi daug fainesnes. smile.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones, pasimastysiu dar g.gif

QUOTE(agute07 @ 2012 01 24, 17:00)
Sakyciau pebble, bet superiskiausia aisku Stokke ax.gif


As stokke atsisakiau del svorio... 8,70 kg man daugoka isties... Ypac po CP, nelabai noresiu as tasytis kokiu 13 kg (vaikas + kede) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Abercrombie @ 2012 01 24, 21:12)
Aciu uz nuomones, pasimastysiu dar  g.gif
As stokke atsisakiau del svorio... 8,70 kg man daugoka isties... Ypac po CP, nelabai noresiu as tasytis kokiu 13 kg (vaikas + kede)  g.gif

Pritariu del svorio, bet man ji savo konstrukcija saugesne atrodo nei MC. Man 1 vietoje saugumas, o po to patogumas smile.gif
O as dabar mastau ar i sportine dali bus reikalingas ideklas-vokas leliui virs 1m? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2012 01 24, 20:09)
Pritariu del svorio, bet man ji savo konstrukcija saugesne atrodo nei MC. Man 1 vietoje saugumas, o po to patogumas smile.gif
O as dabar mastau ar i sportine dali bus reikalingas ideklas-vokas leliui virs 1m? g.gif


Na siaip MC yra vienos is saugiausiu, jei paskaitytume crash testus, del to tai tikrai nera abejones man 4u.gif Del grozio tai taip, man STOKKE nerealios ir autokedutes (nors ir saugumu ju neabejoju, tik svoris stabdo...) wub.gif

As tai vokeliu kol kas jokiu neemiau... Nes i lopsi turiu ruba-vokeli, tai nebereikia, o apie sportinuko dlai dar galvosiu gal ateity, kol kas jo nepirkau g.gif
Atsakyti