Įkraunama...
Įkraunama...

Stokke vežimėliai

O man beskaitant kilo klausimas - ar kas nors matet stokke kedutes testavimo rezultatus, saugumo palyginimus su kitom kedem, kokius nors adaco vertinimus, crash testus? ar tikrai ji saugi ar tik sunki ir grazi? g.gif As bandziau truputi paieskoti, tai neradau nieko apie jos sauguma, aisku, gal per mazai ieskojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 01 24, 23:21)
O man beskaitant kilo klausimas - ar kas nors matet stokke kedutes testavimo rezultatus, saugumo palyginimus su kitom kedem, kokius nors adaco vertinimus, crash testus? ar tikrai ji saugi ar tik sunki ir grazi? g.gif As bandziau truputi paieskoti, tai neradau nieko apie jos sauguma, aisku, gal per mazai ieskojau  g.gif


As saugumo testu jai nebeieskojau, nes nutariau nepirkti jos, tad nelabai kuo galiu padeti cia...

Bet o taciau, radau patrauklia autokedute, kuri, pasirodo, labai giriama "Test Winner in the most acknowledged European car seat test – Stiftung Warenstest (ADAC)"

Dedu nuoroda apie tai ANGLU KALBA ir einu ieskoti kur ja ir uz kiek galima isigyti biggrin.gif
Atsakyti
Na ka... Mane itikino iZi GO - tiek saugumu, tiek dizainu (pagaliau!), vaziuoju rytoj pirkti 4u.gif

1. LENGVA (3.6 kg!)
2. SAUGI
3. Ant Stokke uzsideda su Maxi Cosi adapteriais

Ispudzius ko gero galesiu tik panaudojus pasipasakoti, na bet pirmaji ispudi aprasysiu, jei bus kuriai idomu blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Kad ROMER izi go su izofix baze 11 m. adacas pripazino sioj grupej geriausia ta as randu, man tik idomu stokke izi go ar buvo testuota? O gal tai kokios nors zinomos kedziu firmos gaminys stokke uzsakymu, gal po kokiu kitokiu pavadinimu dar galima rast? g.gif

http://www.adac.de/i...rcePageId=31968
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 01 25, 07:38)
Kad ROMER izi go su izofix baze 11 m. adacas pripazino sioj grupej geriausia ta as randu, man tik idomu stokke izi go ar buvo testuota? O gal tai kokios nors zinomos kedziu firmos gaminys stokke uzsakymu, gal po kokiu kitokiu pavadinimu dar galima rast?  g.gif

http://www.adac.de/i...rcePageId=31968


Jo, cia ne STOKKE reikia ziureti, bet "BESAFE iZi Go" - 7-tas nuo virsaus berods tam sarase 4u.gif
Atsakyti
Taip sita labai gerai ivertinta kedute, tik jei gerai suprantu, naudotu medziagau kenksmingumas patenkinamai, visi kiti kriterijai "gerai".
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 01 25, 08:23)
Taip sita labai gerai ivertinta kedute, tik jei gerai suprantu, naudotu medziagau kenksmingumas patenkinamai, visi kiti kriterijai "gerai".


Taip, as taip pat sau 'google translate' padariau smile.gif
Atsakyti
Tai tipo Stokke gamina Besafe?Tingiu ieskot blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2012 01 25, 11:20)
Tai tipo Stokke gamina Besafe?Tingiu ieskot blush2.gif  ax.gif


BeSafe gamina stokkui ir ta iZi SLEEP, o dabar va ta linija iZi Go, kuri tinka daugeliui vezimu, tame tarpe ir stokkui (sarasa prideda prie prekes kokiems vezimams tinka si kedute) 4u.gif
Atsakyti
Dar turiu vieną klausimą naudotojoms: 1)ar netrugdo nefiksuojami priekiniai ratukai? na pavyzdžiui važiuojant nelabai lygiu šaligatviu, juk tokių yra Lietuvoje smile.gif ir dar vienas: 2) ar lengvai pasikelia priekis kai reikia užvažiuoti ant šaligatvio pavyzdžiui, juk dar ne visur yra užvažiavimai pritaikyti

Ačiū už atsakymus
Atsakyti
merginos,gal galite pasidalinti internetiniais puslapiais kur pigiausia butu nusipirkti stokke tripp trapp maitinimo kedute.gal kuri ziurejot netycia ir radot?beje gal zinotkiek jos pas mus babycenter kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2012 01 26, 19:09)
Dar turiu vieną klausimą naudotojoms: 1)ar netrugdo nefiksuojami priekiniai ratukai? na pavyzdžiui važiuojant nelabai lygiu šaligatviu, juk tokių yra Lietuvoje smile.gif ir dar vienas: 2) ar lengvai pasikelia priekis kai reikia užvažiuoti ant šaligatvio pavyzdžiui, juk dar ne visur yra užvažiavimai pritaikyti

Ačiū už atsakymus

Aisku jei priekiniai ratukai fiksuotusi- butu privalumas! Kartais keliant ant bortelio sunku, jei uz bortelio duobe ir pan. Priekis pasikelia lengvai. Jei matau, kad gali kilti keblumu, tai keliu vezima dideliais ratais.
Man panasu, kad spertine dali galima pavadinti beveik gulima.
Atsakyti