Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

QUOTE(Sunreja @ 2015 11 08, 18:58)
As ir pasinaudojau 40% nuolaida  smile.gif  Nusipirkau plaukams kondicionieriu, nes labai patiko meginukas.

Mėlynoje pakuotėje patiko?
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2015 11 09, 14:48)
Mėlynoje pakuotėje patiko?


Taip 4u.gif

Isbandziau siandien ir tos pacios linijos kondicionieriu-kauke, tai likau laabai patenkinta wub.gif Mano plaukai sviesinti, siausiasi, garbanojasi - puikiai suminkstino ir susvelnino plaukus. Gaila, kad pakuote tik 150 ml smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 11 09, 16:04)
Taip  4u.gif

Isbandziau siandien ir tos pacios linijos kondicionieriu-kauke, tai likau laabai patenkinta  wub.gif  Mano plaukai sviesinti, siausiasi, garbanojasi - puikiai suminkstino ir susvelnino plaukus. Gaila, kad pakuote tik 150 ml  smile.gif


Mano irgi tokie: garbanoti, dažyti ir mėgsta šiauštis mirksiukas.gif Aš tuos žydrus produktus turiu namie kaip pirmąją pagalbą. Dėl pakuotės dydžio nepergyvenu - plaukams reikia visai nedaug balzamo, nes kitaip riebaluojasi greičiau. Ir patogu keliaujant, nes dažnai prireikia.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 11 08, 16:58)
As ir pasinaudojau 40% nuolaida  smile.gif  Nusipirkau plaukams kondicionieriu, nes labai patiko meginukas. Ziuresim, koks bus ispudis po ilgesnio naudojimo. Nes kazkada Margaritos berods turejau ir sampuna, ir kondicionieriu, tai labai buvau nusivylus...



QUOTE(wer @ 2015 11 09, 12:48)
Mėlynoje pakuotėje patiko?



QUOTE(Sunreja @ 2015 11 09, 14:04)
Taip  4u.gif

Isbandziau siandien ir tos pacios linijos kondicionieriu-kauke, tai likau laabai patenkinta  wub.gif  Mano plaukai sviesinti, siausiasi, garbanojasi - puikiai suminkstino ir susvelnino plaukus. Gaila, kad pakuote tik 150 ml  smile.gif

rasykit pavadinimus, ikelkit foto, nes nera aisku apie ka kalba tiksliai eina.
Bandysiu surizikuoti jusu isgirta linija, dabar pigiai gaunasi su nuolaida, jei ka ismesti nebus gaila biggrin.gif
siaip man Biok kosmetika viena prasciausiu, Margarita plaukams, kremai, Rasa kunui kremai tiesiog tragiski schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(accessories @ 2015 11 12, 13:14)
rasykit pavadinimus, ikelkit foto, nes nera aisku apie ka kalba tiksliai eina.
Bandysiu surizikuoti jusu isgirta linija, dabar pigiai gaunasi su nuolaida, jei ka ismesti nebus gaila biggrin.gif
siaip man Biok kosmetika viena prasciausiu, Margarita plaukams, kremai, Rasa kunui kremai tiesiog tragiski schmoll.gif


Biok ne tiek daug turi priemoniu plaukams, kad nezinoti, kuri linija melyna 4u.gif
Prasom, tiem, kas tingi pagooglinti smile.gif
http://www.biok.lt/tobuli-plaukai/

Vien smalsumo vedama nuolat pabandau ju priemones, bet nera nei vienos megiamos, ar geros, kuria galeciau rekomenduoti. Ir sito nebuciau pirkusi, jei ne meginukas zurnale. Zodziu imone pasirenka tinkamas marketingo priemones thumbup.gif
Visumoj mano plaukai labai lepus, mazai kas tinka, todel esu labai nustebusi lietuviskos kosmetikos gaminiu sikart mirksiukas.gif

Labai idomu butu isgirsti ir kitu atsiliepimus apie ta melynaja Rasos linija plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 11 12, 15:56)

http://www.biok.lt/tobuli-plaukai/

Labai idomu butu isgirsti ir kitu atsiliepimus apie ta melynaja Rasos linija plaukams  4u.gif


ta sviesesne linija man irgi patiko, nesukrisdavo plaukai. O vat juodoji (ar tai tamsiai melyna) visiskai priesingai, plaukai sunkus, sukrite, gal mano plaukam tiesiog per sunki.
Atsakyti
Dar labai domina Rasos šampūnas nuo plaukų slinkimo.Gal yra bandžiusių?
http://www.biok.lt/b...plauku-slinkimo
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 11 12, 14:56)
Labai idomu butu isgirsti ir kitu atsiliepimus apie ta melynaja Rasos linija plaukams  4u.gif


Turiu is melynos serijos kondicionieriu ir nenuplaunama kondicionieriu- balzama. Eilines priemones, vidutiniskos tokios. Nebus katojamos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LaumeLaima @ 2015 11 12, 16:18)
ta sviesesne linija man irgi patiko, nesukrisdavo plaukai. O vat juodoji (ar tai tamsiai melyna) visiskai priesingai, plaukai sunkus, sukrite, gal mano plaukam tiesiog per sunki.


Matyt Jusu plaukai nei sviesinti, nei garbanojasi, nei siausiasi? g.gif Taip? As nezinau, kas yra sukrite ir susiriebalave plaukai smile.gif

QUOTE(Meilė... @ 2015 11 12, 21:54)
Turiu is melynos serijos kondicionieriu ir nenuplaunama kondicionieriu- balzama. Eilines priemones, vidutiniskos tokios. Nebus katojamos  schmoll.gif


O kokie Jusu plaukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2015 11 12, 22:54)
Turiu is melynos serijos kondicionieriu ir nenuplaunama kondicionieriu- balzama. Eilines priemones, vidutiniskos tokios. Nebus katojamos  schmoll.gif


ta melyna serija dabar apibudinami ir melyni ir juodi sampunai? Ar cia butent apie tuos sviesesnius. nes man jie abu labai skirtingi.

QUOTE(Sunreja @ 2015 11 13, 11:11)
Matyt Jusu plaukai nei sviesinti, nei garbanojasi, nei siausiasi?  g.gif  Taip? As nezinau, kas yra sukrite ir susiriebalave plaukai  smile.gif
O kokie Jusu plaukai?  4u.gif


taip mano plaukai linke riebaluotis, ploni tiesus, nesviesinti, bet dazyti tamsiai
Atsakyti
Vyrams pasirodė išradinga naujiena:
http://www.biok.lt/?id=3066
Tik kodėl after or ne before biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2015 11 13, 10:11)
O kokie Jusu plaukai?  4u.gif


Dazyti, sausi, linke pustis.

QUOTE(LaumeLaima @ 2015 11 13, 10:28)
ta melyna serija dabar apibudinami ir melyni ir juodi sampunai? Ar cia butent apie tuos sviesesnius. nes man jie abu labai skirtingi.


Naudoju melyna extreme moisture serija - http://www.kosmetiko...oisture-system/
Pabaigsiu, bet ieskosiu kazko geresnio...
Atsakyti