Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

Sakyciau sausa is prigimties,kai nusiprausiu traukia baisiausiai,be kremo ne zingsnio,o kita karta ir po kremo traukia verysad.gif kimsimasis pas mane pasireiskia juodais inkstirais,labai retai koks spuogas iskyla,ir dar tas dermatitas,atsiranda tokios issausejusios raudonos demes,ir labai sunku ju atsikratyt kad ir ka bedaryciau verysad.gif
Atsakyti
Po rugstinio veido valymo (antro seanso), pirma savaite labai luposi, antraja savaite buvo ideali oda, dingo visi spuogeliai, na o dabar - treciaja savaite vel veidas kaip minu laukas blink.gif Labai staigiai ju pridygo ir net giluminiu bombu, ar taip turi buti? Ar oda ir tebuna tik tas pora savaiciu grazi po valymo verysad.gif Naudoju 9proc. prausikli, kita sav uzsirasiau 3 seansui
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2012 02 03, 00:50)
Sakyciau sausa is prigimties,kai nusiprausiu traukia baisiausiai,be kremo ne zingsnio,o kita karta ir po kremo traukia  verysad.gif  kimsimasis pas mane pasireiskia juodais inkstirais,labai retai koks spuogas iskyla,ir dar tas dermatitas,atsiranda tokios issausejusios raudonos demes,ir labai sunku ju atsikratyt kad ir ka bedaryciau  verysad.gif

o kodėl nenaudojat tokiu atveju pienelio veidui valyt? vanduo sausina odą smile.gif
o krempudrą užtepus neblizga T zona?

QUOTE(FoxLady @ 2012 02 03, 09:33)
Po rugstinio veido valymo (antro seanso), pirma savaite labai luposi, antraja savaite buvo ideali oda, dingo visi spuogeliai, na o dabar - treciaja savaite vel veidas kaip minu laukas blink.gif Labai staigiai ju pridygo ir net giluminiu bombu, ar taip turi buti? Ar oda ir tebuna tik tas pora savaiciu grazi po valymo verysad.gif Naudoju 9proc. prausikli, kita sav uzsirasiau 3 seansui

būna, kad rūgštys tiesiog netinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 03, 09:33)
Po rugstinio veido valymo (antro seanso), pirma savaite labai luposi, antraja savaite buvo ideali oda, dingo visi spuogeliai, na o dabar - treciaja savaite vel veidas kaip minu laukas blink.gif Labai staigiai ju pridygo ir net giluminiu bombu, ar taip turi buti? Ar oda ir tebuna tik tas pora savaiciu grazi po valymo verysad.gif Naudoju 9proc. prausikli, kita sav uzsirasiau 3 seansui

Jeigu yra didesne odos problema, tai rekomenduojamas rugstiniu proceduru kursas mazdaug viena karta per savaite ar 10 dienu. Kartais pavieniu proceduru nepakanka.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 03, 13:33)
o kodėl nenaudojat tokiu atveju pienelio veidui valyt? vanduo sausina odą  smile.gif
o krempudrą užtepus neblizga T zona?
būna, kad rūgštys tiesiog netinka  smile.gif


Hm pieneliu,gal ir reiktu pabandyt,bet kad kiekviena diena einant i dusa man neimanoma nesuslapt veido,o ryte purskiu tirpsmo vandeniu,kolkas situacija negereja. o apie pudras galiu tik pasvajot,nes man iskarto isryskina pleiskaneles veido,nors patepus kremu atrodo ju nera,ir po kurio laiko visas veidas blizka,ne tik T zona g.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2012 02 04, 02:43)
Hm pieneliu,gal ir reiktu pabandyt,bet kad kiekviena diena einant i dusa man neimanoma nesuslapt veido,o ryte purskiu tirpsmo vandeniu,kolkas situacija negereja. o apie pudras galiu tik pasvajot,nes man iskarto isryskina pleiskaneles veido,nors patepus kremu atrodo ju nera,ir po kurio laiko visas veidas blizka,ne tik T zona  g.gif

Tai jeigu veidas gana greitai vis delto pradeda blizgeti, tai buciau linkusi sakyti, kad jusu oda ne sausa, o tiesiog labai dehidratuota g.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2012 02 04, 01:43)
Hm pieneliu,gal ir reiktu pabandyt,bet kad kiekviena diena einant i dusa man neimanoma nesuslapt veido,o ryte purskiu tirpsmo vandeniu,kolkas situacija negereja. o apie pudras galiu tik pasvajot,nes man iskarto isryskina pleiskaneles veido,nors patepus kremu atrodo ju nera,ir po kurio laiko visas veidas blizka,ne tik T zona  g.gif


Jusu oda greiciausiai yra riebi ir dehidratuota, reiketu stengtis neplauti veido vandeniu, trumpiau duse maudytis, stengtis veido nesuslapti, nakciai naudoti pries krema koki drekinanti seruma ar koncentrata (man benexere patinka), drekinancias kaukytes, o rugstis gal atideti kiek velesniam laikui, nes greiciausiai pasibaigus sildymo sezonui tas sausumas sumazes ar net isnyks. Na cia tokia neprofesionali mano nuomone, nes pati su tokia oda vargstu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 02 04, 11:33)
Tai jeigu veidas gana greitai vis delto pradeda blizgeti, tai buciau linkusi sakyti, kad jusu oda ne sausa, o tiesiog labai dehidratuota  g.gif

verysad.gif nu man viena kosmetologe sakius,kad dehidratuota g.gif nebezinau jau visai kaip man su ta oda tvarkytis.

QUOTE(Mo_Mo @ 2012 02 04, 11:57)
Jusu oda greiciausiai yra riebi ir dehidratuota, reiketu stengtis neplauti veido vandeniu, trumpiau duse maudytis, stengtis veido nesuslapti, nakciai naudoti pries krema koki drekinanti seruma ar koncentrata (man benexere patinka), drekinancias kaukytes, o rugstis gal atideti kiek velesniam laikui, nes greiciausiai pasibaigus sildymo sezonui tas sausumas sumazes ar net isnyks. Na cia tokia neprofesionali mano nuomone, nes pati su tokia oda vargstu...  4u.gif

nu,kad riebi nesutikciau schmoll.gif nes blizga retai kai jai uzplaukia,nu kitas dalykas kaip man su purskiama priemone tas pleiskanas nubruzint g.gif
del rugsciu,kai naudoju kas antra nakti ryte veidas atrodo gan neblogai,nors kartais uzplaukia ir nupleiskanoja unsure.gif siaubaks kazkoks doh.gif ir sausumas neisnyksta vasara tos pacios problemos.
kokioj temoj bendraujat apie odos problemas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotijia: 05 vasario 2012 - 02:47
Flotilija, rugstys sausina epidermi, "uzrakina" dregme dermoje ir epidermis pasauseja, tada reikia arba rugstis ne taip daznai naudot, arba naudoti daug drekinanciu kremu. Tos pleiskaneles- tai tiesiog pagausejo issausejusiu raginio sluoksnio lasteliu, jas reikia nupilinguot kokiu nors budu, tada gerai butu deti drekinancio serumo ar drekinancia kauke, paskui krema. Jeigu kosmetologe sake, kad oda yra dehidratuota, tai ir reikia jai dazniau atlikti drekinancias proceduras. Nes del kazkokiu priezasciu joje dregmes nepakanka, arba jinai greitai pasisalina. Labai odos bukle priklauso nuo pakankamo miego, pakankamo geriamo vandens kiekio, ligu, stresu, teisingos odos prieziuros.
Atsakyti
tokiam nupilngavimui man geriausiai tinka enziminiai valikliai, nors kartais ir šveitiklius su smulkiais grūdeliais naudoju; ai, dar tiesa kartais pasiteisina tokie žele konsistensijos valikliai, jei kaip trintuku nutrina odą kartu su tom pleiskanėlėm, bet labai odą tampoma tada, tai juos retai naudoju
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 02 05, 13:25)
Flotilija, rugstys sausina epidermi, "uzrakina" dregme dermoje ir epidermis pasauseja, tada reikia arba rugstis ne taip daznai naudot, arba naudoti daug drekinanciu kremu. Tos pleiskaneles- tai tiesiog pagausejo issausejusiu raginio sluoksnio lasteliu, jas reikia nupilinguot kokiu nors budu, tada gerai butu deti drekinancio serumo ar drekinancia kauke, paskui krema. Jeigu kosmetologe sake, kad oda yra dehidratuota, tai ir reikia jai dazniau atlikti drekinancias proceduras. Nes del kazkokiu priezasciu joje dregmes nepakanka, arba jinai greitai pasisalina. Labai odos bukle priklauso nuo pakankamo miego, pakankamo geriamo vandens kiekio, ligu, stresu, teisingos odos prieziuros.


Va kaip,o as skaiciau,kad AHA rugstys atvirksciai pritraukia dregme i oda,ir turi eksfolituojama poveiki,tai maniau man nugraus tas pleiskaneles ax.gif g.gif tai maniau bus tikras geris,vadinasi reik daugiau prisipirkt drekinanciu priemoniu ir vel bandyt,nes jau neviltis ima kiekviena diena dangstant problemas doh.gif
o va kokiu budu nupilinguot,ar tiktu Angles pasiulyti enziminiai valikiai ar kaukes g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 02 03, 14:32)
Jeigu yra didesne odos problema, tai rekomenduojamas rugstiniu proceduru kursas mazdaug viena karta per savaite ar 10 dienu. Kartais pavieniu proceduru nepakanka.

aš dariau 4 procedūras, kas 2sav. bet absoliučiai jokio poveikio nemačiau o procedūras dariau Sugiharoje, ne bet kur.. tai tik tiek, kad labai gaila išmestų pinigų ( apie 600 doh.gif ) dar turėjau nueit i viena procedūra, bet nei nėjau kokia prasmė kai norimo efekto nemačiau.. kosmetika lygiai taip pat, kosmetologė pasiūlė naudot Anos lotan rūgštini prausikli ir eksfolijuojančia emulsija, sakė ir dėmelės pradings ir spalva bus graži, tolygi.. bet visiškai nieko, antra sezona dabar tepu, nes norėjau sunaudot iki galo o ta geriausia daryt kai saulės nėra, na ir matau kad jokio efekto.. nežinau aš čia mano oda tokia '' ypatinga '' ar priemonės ir produktai prasti.. unsure.gif
Atsakyti