Įkraunama...
Įkraunama...

Hidrocefalija

QUOTE(Jurga77 @ 2012 02 09, 22:55)
Džiaugiuosi dėl Jūsųsmile.gif
mes tai siuntimus gaunam tiesiai pas echokopuotoja, registruojames tiesiai ir nesukam galvos smile.gif

na mus siunte pas neurologa su rekomendacijos siam tyrimui, bet tiesiai pas echoskopotojus nesiunte, manau pats neurologas db turetu siusti.
Atsakyti
labas vakarelis mamytes 4u.gif kaip besilaikot? kaip Jusu hidrocefaliukai biggrin.gif mano jau miega, uzvakar atsventem dvieju metuku gimmtadieni, o atrodo vakar tik pagimdziau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomute @ 2012 01 26, 20:23)
Keicia jei uzsikemsa ir kazkaip prailgina jei isauga, bet sako prailgina tik pilvo dalyje, nelenda i galvyte. Kol kas tikiuos nereiks mums keisti 4u.gif

Keista, man Matukevičius sakė, kad nieko neilgina, o keičia visą g.gif . Nors mes irgi turim reguliuojama, jo kaip ir suaugusiam užtektų. Sakė įvedė į pilvą gal 25 cm, tai kai tiek paaug - reiks keisti.Nors, mes vistiek dar tikimės kad iki to laiko kas nors pasikeis į gerą pusę.
O dėl per mažų skilvelių, tai mums sakė nelabai gerai, nes didesnė tikimybė kad kimšis šuntas. Nors pas mus atvirkštinė situacija, mūsų skilveliai nei kiek nepamažėjo, net bandė numažinti slėgį, bet mergaitė mano labai pasyvi pasidarė, tai vėl pakėlė,gyvensim su tokiais skilveliais kolkas.
Atsakyti
QUOTE(vikutuke @ 2012 02 11, 14:59)
Keista, man Matukevičius sakė, kad nieko neilgina, o keičia visą  g.gif . Nors mes irgi turim reguliuojama, jo kaip ir suaugusiam užtektų. Sakė įvedė į pilvą gal 25 cm, tai kai tiek paaug - reiks keisti.Nors, mes vistiek dar tikimės kad iki to laiko kas nors pasikeis į gerą pusę.
O dėl per mažų skilvelių, tai mums sakė nelabai gerai, nes didesnė tikimybė kad kimšis šuntas. Nors pas mus atvirkštinė situacija, mūsų skilveliai nei kiek nepamažėjo, net bandė numažinti slėgį, bet mergaitė mano labai pasyvi pasidarė, tai vėl pakėlė,gyvensim su tokiais skilveliais kolkas.

Malonu Jus cia vel matyti 4u.gif
Atsakyti
na va, buvome vakar pas gydytojus. skilveliai nesiplecia daugiau, bet ir nesiaureja. tai si menesi dar paliko ant vaistu, o kita menesi ziures ar operuoti ar ne. ir vel visa menesi sedet ant nezinios.
Atsakyti
QUOTE(Lytulyte @ 2012 02 14, 20:33)
na va, buvome vakar pas gydytojus. skilveliai nesiplecia daugiau, bet ir nesiaureja. tai si menesi dar paliko ant vaistu, o kita menesi ziures ar operuoti ar ne. ir vel visa menesi sedet ant nezinios.

Na bet kokios geros zinios 4u.gif o gal nereiks operacijos, gal pades vaistai ax.gif smagu isgirsti geru ziniu, aisku nerimas yra, bet jis visada jau bus doh.gif
Atsakyti
o mes šiandien po daugiau nei mėnesio diakarbo gėrimo važiuosim echoskopuotis, žiūrėsim ar gerėja kasnors, jaudinuos nerealiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rozete @ 2012 02 15, 11:19)
o mes šiandien po daugiau nei mėnesio diakarbo gėrimo važiuosim echoskopuotis, žiūrėsim ar gerėja kasnors, jaudinuos nerealiai  unsure.gif

laikom kumstukus, kad nutu viskas liuks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , buvau pametusi temukę doh.gif Kaip laikotės?
Vikutuke, kaip mažė? Pagal avatarą sprendžiu, kad šventę turėjot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 02 15, 21:01)
Sveikos 4u.gif , buvau pametusi temukę doh.gif Kaip laikotės?
Vikutuke, kaip mažė? Pagal avatarą sprendžiu, kad šventę turėjot? bigsmile.gif

Šventė dar prieš operaciją buvo, nutarėm pakrykštyti. 4u.gif
Laikomės neblogai, raida lėtai bet juda pirmyn. Norėjau paklausti mamų, kada jūsų leliukai sedėjo jau, nes maniškė nei iš tolo , net parėmus pagalvėm nenori sedėti, virsta. Ir aplamai jokio noro sėstis nerodo, nesikimba į pirštus kai keliu, sakyčiau net pykteli.Nesivarto,nei ant pilvo nei nuo pilvo,tik ant šonų. g.gif Labai bijau kad nestovėtumėm ant vietos. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(rozete @ 2012 02 15, 11:19)
o mes šiandien po daugiau nei mėnesio diakarbo gėrimo važiuosim echoskopuotis, žiūrėsim ar gerėja kasnors, jaudinuos nerealiai  unsure.gif

Kažin kaip jums sękėsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutuke: 20 vasario 2012 - 11:26
Sveikos 4u.gif
QUOTE(vikutuke @ 2012 02 20, 11:27)
Šventė dar prieš operaciją buvo, nutarėm pakrykštyti.  4u.gif
Laikomės neblogai, raida lėtai bet juda pirmyn. Norėjau paklausti mamų, kada jūsų leliukai sedėjo jau, nes maniškė nei iš tolo , net parėmus pagalvėm nenori sedėti, virsta. Ir aplamai jokio noro sėstis nerodo, nesikimba į pirštus kai keliu, sakyčiau net pykteli.Nesivarto,nei ant pilvo nei nuo pilvo,tik ant šonų. g.gif Labai bijau kad nestovėtumėm ant vietos. verysad.gif

Jei gerai pamenu, tai sėstis ir tvirčiau sėdėjo 8-9 mėnesių, bet maniškis gimęs 32 savaičių. Galbūt Jūsų mergaitė tinginukė ir nenori sėsti. (Tik prašau nesupykit 4u.gif ). Man atrodo, kad turėtų greitu metu jau sėstis Jūsų mergytė. Jei turite galimybę galbūt nuvažiuokit pas neurologą ir jis Jums daugiau paaiškins. Sėkmės augant ir labai tikiu, kad greitai Jūsų mergina ne tik sėsis, bet ir stosis, eis lovos pakraščiu ir bėgios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2012 02 20, 13:15)
Sveikos 4u.gif

Jei gerai pamenu, tai sėstis ir tvirčiau sėdėjo 8-9 mėnesių, bet maniškis gimęs 32 savaičių. Galbūt Jūsų mergaitė tinginukė ir nenori sėsti. (Tik prašau nesupykit 4u.gif ). Man atrodo, kad turėtų greitu metu jau sėstis Jūsų mergytė. Jei turite galimybę galbūt nuvažiuokit pas neurologą ir jis Jums daugiau paaiškins. Sėkmės augant ir labai tikiu, kad greitai Jūsų mergina ne tik sėsis, bet ir stosis, eis lovos pakraščiu ir bėgios 4u.gif

Nei kiek nepykstu, mano mergina ne tinginiukas, o visiškas lodyrius,čia taip kineziterapeutė "lopšelyje" sakė - jokios motyvacijos atlikti rimtesnius fizinius pratimus, aš suprantu kad čia hidrocefalijos pasekmė, todėl vaikų vystymosi kalendorių jau seniai neskaitau kad nervų nesigadinti. Tiesiog įdomu,kaip vystėsi vaikiukai su ta pačia problema. ax.gif
Eisim pas vietinę neurologę penktadienį, kad paskirtų užsiėmimų, pailsėjom porą savaičių ir gana. smile.gif
O žinokit dėl stojimosi,tai mes jau tvirtokai stovim(na čia gal mamai taip atrodo smile.gif ) ,o sėdėti visitek nenorim schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ritavi @ 2012 02 15, 21:01)
Sveikos 4u.gif , buvau pametusi temukę doh.gif Kaip laikotės?
Vikutuke, kaip mažė? Pagal avatarą sprendžiu, kad šventę turėjot? bigsmile.gif

Kaip jūsiškė laikosi??
Atsakyti