Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2012 02 01, 19:38)
AŠ PO SAVAITĖS AR DVIEJŲ PRADĖSIU NEGRAŽIAI BURBĖTI, JEI ERIKA NEGAUS SAVO MAINŲ FOTO. JUK NE MĖNULYJE GYVENA, PAŠTAS NORMALIAI VEIKIA.
ir jei iškylo prob. ir dėl kažkokių priežasčių neišeina išsiųsti, na pasisakykit, gi žmonės esam, nesuvalgysim. Kažką kitaip suorganizuosim.
Negražu taip.

Taip, paštas ne tik šiuo metų laiku gerai veikia. Aš siunčiau šventiniu laikotarpiu, žaibiškai nulėkė tiek Zirzei, tiek kitiems kam siunčiau. Su užsieniu kiek kitaip. Beeeet, siunčiau tą pačią dieną ir į JAV siuntinį. Registruotas, pirmenybinis nukeliavo per 10 dienų.
Tai wtf..? Čia gi Lietuva. Iš Lietuvos žmogus turėjo siųsti. doh.gif
Atsakyti
labai grazu! As cia gal ne vietoj ir nelaiku, bet visos fotografuojat ant M rezimo, taip? As vis save grauziu, kad fotografuoju ant AV. Nezinau ar tai ar blogai ar neturi reiksmes. As niekad to nesureiksmindavau, nes man yra svarbu tiesiog gera ir grazi fotografija, o kokiu rezimu ar kas kaip fotografuota - neimu i galva. Kokios jusu nuomones, fotografes?
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2012 02 01, 19:50)
labai grazu! As cia gal ne vietoj ir nelaiku, bet visos fotografuojat ant M rezimo, taip? As vis save grauziu, kad fotografuoju ant AV. Nezinau ar tai ar blogai ar neturi reiksmes. As niekad to nesureiksmindavau, nes man yra svarbu tiesiog gera ir grazi fotografija, o kokiu rezimu ar kas kaip fotografuota - neimu i galva. Kokios jusu nuomones, fotografes?

Buvau vienu momentu ant AV pradėjus, bet dabar jau nepamenu kada buvau taip nustačius g.gif paprasčiau su M. Gal vasarą su AV lengviau, na, žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 01, 19:47)
O kam visoms, negi nežinot kas ištraukė?
P.S. man tai tikrai neįdomu, kas neišsiuntė.

Rita, žinom kas turėjo siųsti. Tai yra aš ir Yvette nuo šiandien. Aš norėjau draugiškai išspręsti šią problemą. Susitarėm su ja, kad išsiųs skubiai foto su laišku gražiu. Registruotą. Aha.. pažadėjo ir padėjo. Ką gali jau ir begalvoti. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 01 vasario 2012 - 19:54
QUOTE(Ka @ 2012 02 01, 19:53)
Rita, žinom kas turėjo siųsti. Tai yra aš ir Yvette nuo šiandien. Aš norėjau draugiškai išspręsti šią problemą. Susitarėm su ja, kad išsiųs skubiai foto su laišku gražiu. Registruotą. Aha.. pažadėjo ir padėjo. Ką gali jau ir begalvoti.  unsure.gif

Mes turėjom bendraminčiuose tokią mergaitę, su kuria visi ryšiai po kalėdinio neišsiuntimo nutrūko. Aišku, viešumas yra geriausia pamoka dėl tokio neatsakingumo, bet aš labai nemėgstu, man labai negera, nesmagu, nemalonu būna biggrin.gif Ten tada ją labai sudirbo, o ji ir šiaip gyvenime vargšė ir nelaiminga, tiesiog nesupranta kai kurių dalykų gyvenime. Deja.
Bet gal dar palaukim, sunku patikėti, bet tikrai visko būna doh.gif

O šiaip - yra čekiukai, aš visada saugau, tada bent yra įrodymas, kad siųsta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 01 vasario 2012 - 19:57
Ok, ok.. neafišuoju.. biggrin.gif Tik paklausiau. Nu, jei iki pavasario negaus Erika, tada jau skelbsiu ko gero. Negalima šitaip.. schmoll.gif
Atsakyti
Juo, aš irgi nuo praėjusių dar Kalėdinių mainų vis dar laukiu nuotraukos biggrin.gif doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2012 02 01, 19:52)
Buvau vienu momentu ant AV pradėjus, bet dabar jau nepamenu kada buvau taip nustačius  g.gif  paprasčiau su M. Gal vasarą su AV lengviau, na, žiūrėsim.

As vasara lauke ant Av fotkinau, pasiteisino.
Atsakyti
Tokioms pradinukėms kaip aš ir mėgstančioms gaminti - kaip gražiai nufotografuoti maistą
Atsakyti
QUOTE(dosa @ 2012 02 01, 21:02)
Juo, aš irgi nuo praėjusių dar Kalėdinių mainų vis dar laukiu nuotraukos  biggrin.gif  doh.gif  cool.gif

oho, o niekaip neišsisprendė? Aš tikrai nebeprisimenu praėjusių mainų net nežinau kas kam siuntė, ar aš dalyvavau doh.gif

nu aš tai po poros savaičių brūkštelsiu viešai, kas turėjo siųsti. Na aš netikiu tokiais sutapimais, kad abu kartus nenukeliauja. Vieną kartą gali būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 01 vasario 2012 - 20:18
Haha. biggrin.gif O aš tai visą sąrašą saugau. laugh.gif Ten braukyta, pribraukyta, spalvota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 01 vasario 2012 - 20:18
as tai is smalsumo noriu zinoti, kurie cia zmones tarp musu apsimeteliai. todel as uz viesinima smile.gif
Atsakyti