Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 15:40)
Psichologų statistika mirksiukas.gif

prasom pateikti tyrimu duomenis, nes vien pasakyti neuztenka. kokia tyrimu insitucija tyre, ir kokie rezultatai. smile.gif

as graziems zmonems tikrai nepavydziu, turiu savo privalumu, nors jie ir ne groziu atsiskleidzia, bet tai man gyvent netrukdo. o zmoniu, kurie pernelyg uzakcentuoja savo grozi ir galvoja, kad uz ju grozi jiems viskas privaloma- va tokiu tai nepernesu. tiesiog nejautrios asmenybes ir tiek. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2007 02 04, 17:00)
prasom pateikti tyrimu duomenis, nes vien pasakyti neuztenka. kokia tyrimu insitucija tyre, ir kokie rezultatai. smile.gif

as graziems zmonems tikrai nepavydziu, turiu savo privalumu, nors jie ir ne groziu atsiskleidzia, bet tai man gyvent netrukdo. o zmoniu, kurie pernelyg uzakcentuoja savo grozi ir galvoja, kad uz ju grozi jiems viskas privaloma- va tokiu tai nepernesu. tiesiog nejautrios asmenybes ir tiek. smile.gif

Čia jūs labai jautrūs kurie nesijaučiat gražūs. smile.gif Akcentuojat savo silpnas vietas.Tiesiog gražiai nereikia klausti kažkieno 'Ar gražios valdo?' Ji žino iš patirties lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 17:06)
Čia jūs labai jautrūs kurie nesijaučiat gražūs. smile.gif Akcentuojat savo silpnas vietas.Tiesiog gražiai nereikia klausti kažkieno 'Ar gražios valdo?' Ji žino iš patirties lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Micietta irgi zino is patirties, nes is ties yra grazesne uz nekurias is cia pasireiskusiu, ale matyt nenori kad tokios ne itin grazios ir ne itin protingos(kaip kas neminesiu) nesijaustu nuskriaustos ir nevisavertes.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 16:06)
Čia jūs labai jautrūs kurie nesijaučiat gražūs. smile.gif Akcentuojat savo silpnas vietas.Tiesiog gražiai nereikia klausti kažkieno 'Ar gražios valdo?' Ji žino iš patirties lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

matau, kad mano posto neskaitei. ir su psichologija tamstai silpnai. bet cia jau aisku kita tema.
bigsmile.gif o ar zinojai, kad grozis labai subjektyvus dalykas? tai kas grazu vienam , negrazu kitam ir atvirksciai. ir kur dar makiazas visagalis bigsmile.gif
galec ideti holivudo aktorku nuotraukas, kaip jos atrodo pries ir po, kazin ar po to sneketum apie grozio kanonus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micietta: 04 vasario 2007 - 16:23
QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 18:06)
Tiesiog gražiai nereikia klausti kažkieno 'Ar gražios valdo?' Ji žino iš patirties lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


pala vaikeli, tai tokiu mąstymu vadovaujantis, čia nebūtu 50proc SM temų biggrin.gif Daug kas iš patirties yra žinoma, bet kartais temos kuriamos tik tam, kad paplepėt. To mes čia ir užsukam laisvesniu (ar darbo blush2.gif ) metu. Todėl gerbiamasai (-oji) malonėkit ką tik prisijungęs nesijausti viską žinančiu psichologu ir netaikyti forumietėm kažkokių psichologų kažkur atliktų kažkokių bandymų. Turim mes čia ir be tamstos protingų.

Adios.
Atsakyti
QUOTE(Puikutė @ 2007 02 04, 17:13)

Micietta irgi zino is patirties, nes is ties yra grazesne uz nekurias is cia pasireiskusiu, ale matyt nenori kad tokios ne itin grazios ir ne itin protingos(kaip kas neminesiu) nesijaustu nuskriaustos ir nevisavertes.
  4u.gif

Šaunu kad viena kitą paguodžiat biggrin.gif Beje ir protingoms tokie klausimai nekyla biggrin.gif Nes jos taip pat žino kas valdo ir kas ne biggrin.gif O jeigu rimtai, tai būtų labai gerai kad pasaulį valdytų labai protingos ir dėl to neišvengiamai labai gražios moterys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myl: 04 vasario 2007 - 16:23
QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 17:06)
Čia jūs labai jautrūs kurie nesijaučiat gražūs. smile.gif Akcentuojat savo silpnas vietas.Tiesiog gražiai nereikia klausti kažkieno 'Ar gražios valdo?' Ji žino iš patirties lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia gal dar vienas klonas doh.gif ?Beviltiška su tokiomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 17:22)
O jeigu rimtai, tai būtų labai gerai kad pasaulį valdytų labai protingos ir dėl to neišvengiamai labai gražios moterys smile.gif


matomai tau tai negresia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 16:22)
Šaunu kad viena kitą paguodžiat biggrin.gif Beje ir protingoms tokie klausimai nekyla biggrin.gif Nes jos taip pat žino kas valdo ir kas ne biggrin.gif O jeigu rimtai, tai būtų labai gerai kad pasaulį valdytų labai protingos ir dėl to neišvengiamai labai gražios moterys smile.gif


pacituosiu tau DEKARTA , tik labai abejoju ar tu zinai, kas jis toks , jo principas " mastau - vadinasi egzistuoju" visuomet buvo mano gyvenimo moto... klausimu nekyla tik kvailiems, o mes todel ir esame homo sapiens- mastancios butybes, nes tik savo klausimu ir mastymo pagalba suvokiame pasauli smile.gif
man rodos, kad pasauli valdo tos moterys, kurios idealiai suderina savyje visu prima prota o po to zavesi ( ir tai net nera grozis)... smile.gif grozis - kaip viena savybe , tikrai nieko vertas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micietta: 04 vasario 2007 - 16:28
QUOTE(Puikutė @ 2007 02 04, 12:29)
nesivaidena  doh.gif 

ne padiskutuot normaliai ngalima
  doh.gif

Nu rimtai pratryntas,savo posto nerandu g.gif kaškam nepatinka komentarai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Myl @ 2007 02 04, 17:06)
Čia jūs labai jautrūs kurie nesijaučiat gražūs. smile.gif Akcentuojat savo silpnas vietas.Tiesiog gražiai nereikia klausti kažkieno 'Ar gražios valdo?' Ji žino iš patirties lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu kas cia per briedas... as tarkim savo isvaizda esu patenkinta. bet va visa gyvenima susiduriu su poziuriu, kad jei esi simpatiska, turi gera figura, tai butinai savo groziu naudojies ir per gyvenima kaip per sviesta varai doh.gif mad.gif zodziu esi grazi - mana nebesnaja krenta... is tikruju valdo protas, o grozis gali buti tik kaip sioks toks priedas prie proto. bet tikrai ne grozis pagrindinis variklis... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 02 04, 17:20)
pala vaikeli, tai tokiu mąstymu vadovaujantis, čia nebūtu 50proc SM temų  biggrin.gif  Daug kas iš patirties yra žinoma, bet kartais temos kuriamos tik tam, kad paplepėt. To mes čia ir užsukam laisvesniu (ar darbo  blush2.gif ) metu. Todėl gerbiamasai (-oji) malonėkit ką tik prisijungęs nesijausti viską žinančiu psichologu ir netaikyti forumietėm kažkokių psichologų kažkur atliktų kažkokių bandymų. Turim mes čia ir be tamstos protingų.

Adios.

Aš kaip ir jūs išsakau savo nuomonę.Sunku pripažinti kad gali būti ir kitokių nuomonių? Beje aš nesakiau kad esu protinga,bet ačiū kad pastebėjote smile.gif Kai pritrūksti argumentų tai tik "adios" belieka smile.gif
Atsakyti