Įkraunama...
Įkraunama...

Elektros atvedimas iki sklypo

gal kas zino, kiek siuo metu apytikriai kainuoja elektros atvedimo darbai? na, nuo transformatorines iki sklypo? - lt/m?
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2009 01 02, 16:19)
gal kas zino, kiek siuo metu apytikriai kainuoja elektros atvedimo darbai? na, nuo transformatorines iki sklypo? - lt/m?

sveikas, mums atvede rudeni kabeli nuo transform iki namo VST. Buvo 700 metru projekto samata 60000,mokejom apie 30000 kita dali jie kompensavo
Atsakyti
Kaži kas savininkas to kabelio pasidarė, kur 30štukių sumokėjote? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita33 @ 2009 02 25, 17:55)
sveikas, mums atvede rudeni kabeli nuo transform iki namo VST. Buvo 700 metru projekto samata 60000,mokejom apie 30000 kita dali jie kompensavo

Monopolininkai lobsta.
Atsakyti
QUOTE(Baladona @ 2009 03 03, 17:25)
Monopolininkai lobsta.

gal kas zinot kiek dabar kainuoja Elektros skaitliuko iskelimas is namu i lauka. aciu
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2009 03 31, 10:10)
gal kas zinot kiek dabar kainuoja Elektros skaitliuko iskelimas is namu i lauka. aciu



O pasiskambint i el. tinklus nenorit?Gi atsakys konkreciai.
Siaip jeigu galingumo nesididinsit tai ten kazinkiek ir nekainuos.Keli simtai lituku turetu but.
Atsakyti
Biesam ta skaitliu laukan kelti, ziema nosis nushals,kai esit ziureti. RST bande mane priversti, ale gavo shpyga. Tegu patys keliasi, jei jiems reikia.
Atsakyti
Gal žinot, kaip projektą el. atvedimui daro? Turiu aš topo nuotrauką tik tos vietos, kur stovės namas, o pirtį projektuotojas sakė atkels toliau ir nereikės jai topo nuotraukos, bet reikės tada du projektai patvirtinti g.gif .
Taigi iškilo toks klausimėlis, kokiu būdu aš iki pirties elektrą atsivesiu, ar nereikalaus elektikai topo nuotraukos, kad planą galėtų padaryti? 4u.gif
Atsakyti
2proza: nugi pasiimsit lopetą ir nuo namo iki pirties griovelį prasikasit, kabeliuką inmesit ir psio.
Biesam tie popierizmai?


Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2009 04 24, 09:36)
2proza: nugi pasiimsit lopetą ir nuo namo iki pirties griovelį prasikasit, kabeliuką inmesit ir psio.
Biesam tie popierizmai?


Nu ką aš žinau? Sakau gal reikia schmoll.gif Paskui duos kokią baudą, kad be jų atsivedžiau...
Atsakyti
2proza: neprisimyslikit bereikalingų baubų, geirau gerų vantų nusipirkit vietoj kad į popierizmą inmerkti.

Turiu tamstai ir aš klausimėlį: ar tą pirtelę kartu su namu statysit (vienas projektas ir vienas Leidimas)?
Dėkoju iš anksto
Atsakyti
Leidimas vienas, o projektai bus du, nes pirtis netelpa ant topo nuotraukos schmoll.gif
Tai arhitektas sakė kad pigiau du projektus patvirtinti, nei dar viena topo nuotrauka daryti.
Atsakyti